İPTAL
Kolay İade
1
 
Kolay iadeyi, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde web sitemizde ya da mobil uygulamamızda yer alan "Siparişlerim" bölümünden yapabilirsiniz.
2
 
"Siparişlerim" sayfasından, iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki "Siparişi İptal Et" butonundan iade nedeninizi seçip talebinizi iletebilirsiniz.
3
 
Ekranda gösterilen iade kodunu ve kargo firmasını not almalısınız. Oluşturduğunuz iade kodu ile 7 gün içinde işleminizi gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmayın.
4
 
İlgili kargo firmasının size en yakın şubesine giderek iade etmek istediğiniz ürünü; tüm aksesuarları, orijinal kutusu, fatura ya da irsaliyesiyle birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
5
 
İade süreciniz, ürün anlaşmalı satıcımıza ulaştıktan sonraki 2 iş günü içerisinde değerlendirilecek olup ücret iadesi, iadeniz onaylandıktan sonraki 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ücret iadeniz gerçekleştirildiğinde sms ve e-posta aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.
Ürün İadesi Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
İade/Değişim yapmak istediğiniz ürünler için Web sitemiz ya da mobil uygulamamızdan iade kodu oluşturulmayan talepler işleme alınmayacaktır!
Kullanılmış veya giyilmiş ürünler, ambalajı açılmış kozmetik ürünleri, kişiye özel tasarım ürünler, hijyen sebebiyle iç çamaşırı ve bikini ürünleri iade alınmamaktadır.
Sipariş teslim edildikten sonraki 14 gün içinde iade talebi oluşturabilirsiniz.
Oluşan iade kodu ile işleminizi 7 gün içinde gerçekleştirmelisiniz.
İade süreciniz tamamlanana kadar iade kodunuzu saklamanız gerekmektedir. İade kodu oluşturularak gönderilen ürünler için kargo ücretsizdir.
Oluşturduğunuz iade kodunu ürünün size ulaştırıldığı kargo firmasıyla göndermeniz gerektiğini unutmayınız. Anlaşmalı kargo firmaları dışında ve iade kodu olmadan gönderilen ürünlere kargo bedeli müşterilerimize aittir.
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iade taleplerinde incelenme süresi teslim tarihinden itibaren 30 gündür.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.