Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Kolay İade
1
 
Kolay iadeyi, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde internet sitemizde ya da mobil uygulamamızda yer alan "Siparişlerim" bölümünden yapabilirsiniz.
2
 
"Siparişlerim" sayfasından, iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki "Siparişi İptal Et" butonuna tıkladıktan sonra iade nedeninizi seçerek talebinizi iletebilirsiniz.
3
 
Ekranda gösterilen iade kodunu ve kargo firmasını not almalısınız. Oluşan iade kodu 7 gün geçerli olacaktır. 7 gün içinde iade kodunu kullanmamanız durumunda "Siparişlerim" sayfasından yeni kod yaratmanız gerekmektedir.
4
 
İade kodu ile birlikte ekranda çıkan kargo firmasının şubesine giderek iade etmek istediğiniz ürünü; tüm aksesuarları ve orijinal kutusu birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
5
 
İade süreciniz, ürün anlaşmalı satıcımıza ulaştıktan sonraki 2 iş günü içerisinde değerlendirilecek olup ücret iadesi, iadeniz onaylandıktan sonraki 1-10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ücret iadeniz gerçekleştiğinde sms ve e-posta aracılığıyla bilgilendirileceksiniz. Kolay iade için iade kodu almayı unutmayınız.