İPTAL
Kolay İade
1
 
Kolay iadeyi, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde internet sitemizde ya da mobil uygulamamızda yer alan "Siparişlerim" bölümünden yapabilirsiniz.
2
 
"Siparişlerim" sayfasından, iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki "Siparişi İptal Et" butonuna tıkladıktan sonra iade nedeninizi seçerek talebinizi iletebilirsiniz.
3
 
Ekranda gösterilen iade kodunu ve kargo firmasını not almalısınız. Oluşan iade kodu 7 gün geçerli olacaktır. 7 gün içinde iade kodunu kullanmamanız durumunda "Siparişlerim" sayfasından yeni kod yaratmanız gerekmektedir.
4
 
İade kodu ile birlikte ekranda çıkan kargo firmasının şubesine giderek iade etmek istediğiniz ürünü; tüm aksesuarları, orijinal kutusu, fatura ya da irsaliyesiyle birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
5
 
İade süreciniz, ürün anlaşmalı satıcımıza ulaştıktan sonraki 2 iş günü içerisinde değerlendirilecek olup ücret iadesi, iadeniz onaylandıktan sonraki 1 - 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ücret iadeniz gerçekleştirildiğinde sms ve e-posta aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.
Ürün İadesi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İnternet sitemiz ya da mobil uygulamamızdaki “Siparişlerim” bölümünden iade kodu oluşturulmayan ürünler için iade işlemi başlatılamamaktadır. İade kodunuzu çağrı merkezimi arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden veya müşteri temsilcimizin yardımı ile de alabilirsiniz.
Ürün iadesinin alınabilmesi için ürünün orijinal kutusunda, giyilmemiş, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması ve tüm aksesuarları eksiksiz olarak ve fatura veya irsaliyesi ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir.
Kişiye özel tasarım ürünlerinin, tek kullanımlık ürünlerin (dijital ürünler vb.), altın - pırlanta gibi fiyatı borsa ve teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulan ve son tüketim tarihi geçme riski bulunan ürünlerin (pasta, cheesecake ve bazı gıda ürünleri) iadesi alınamamaktadır.
İç giyim ürünleri, plaj kıyafetleri, çoraplar, küpe, saç aksesuarları, parfüm ve kozmetik ürünleri, ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve kaset vb.) ve basılı ürünlerde (kitap, dergi vb.) ürünün ambalajının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması halinde iade kabul edilmektedir.
Elektronik ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Ambalajı açılmış ürünlerin garanti kapsamı dahilinde iadesinin alınabilmesi için teknik servis incelemesi gerekmektedir. Teknik servis inceleme süresi ürünün teknik servise veya satıcıya tesliminden itibaren 1 - 30 iş günüdür.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, ısıtıcılar gibi elektronik kategorisindeki kurulum gerektiren ürünlerin, yetkili servis eşliğinde açılmaması halinde, ürünler iade kapsamı dışında kalacaktır.
Abiye ürünlerinde iade süresi ürün tesliminden itibaren 5 gündür.
Ürün veya siparişinizle alakalı herhangi bir sorun olması halinde ürünün size tesliminin ardından 30 gün içerisinde bize şikayetinizi iletebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti politikamız dahilinde talebinizi özenle inceleyeceğiz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.