İPTAL
Kurban Bayramı Mesajları

bayram mesajları7’den 77’ye mutluluktur bayram. Bayramlık sevincidir… Başucunda kırmızı rugan ayakkabıyla uykuya dalmaktır. Anne, baba, anneanne, babaanne, dede, teyze, amca, hala ve dayının elini öpmektir. Geniş aileyle büyük yemek sofralarında, yemekler, tatlılar ve tatlı bir sohbet içinde geçirilen en güzel zamanlardır. İşte yanlarında olamadığınız sevdiklerinize gönderebileceğiniz sevgi dolu Kurban Bayramı mesajları.

Kurban Bayramı'nda sevdiklerinize gönderebileceğiniz Çiçek Aranjmanları için Bayrama özel çiçek aranjmanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurban Bayramı Mesajları:

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.


Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun! 


Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.


Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.


Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...


Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...


Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun...


Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! 


Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle…


Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. 


Kurban Bayramı'na özel indirimli ürünler!

Lezzetli bayram tatlıları (Online Sipariş)

Çocukları mutlu edecek bayramlık giyim ürünleri

Sevdiklerinize bayram için hediyelik ev ürünleri

Mis kokulu bayram kolonyoları

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.