İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Nutella’nın Lezzet Dolu Dünyası

Çikolatanın mutlulukla bir ilgisi olmalı, elbette Nutella’nın da! 50 yıldır dünyanın farklı yerlerinde yaşayan tüm insanların kahvaltı masasında baş konuk olarak yer alan Nutella, dünyanın en çok sevilen fındık kreması olabilir. Adını fındık anlamına gelen “nut” ve Latince’de tatlı anlamına gelen “ella” sözcüklerinin bir araya gelmesinden alan Nutella, lezzetiyle her yeni gün mutluluğa uyanmanız için şimdi ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Nutella’nın hikayesi de lezzeti kadar ilham verici. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra yaşanan sıkıntılar nedeniyle Avrupa ülkelerinde büyük bir kakao sıkıntısı yaşanıyor. Kakao tedarik zincirinde yaşanan bu sıkıntılı durum, İtalyan pasta şefi olan Pietro Ferrero’nun aklına yeni bir fikir getiriyor. Bir miktar kakao ile bol miktarda çikolata lezzeti sunmak için karışıma şeker ve fındık ekliyor. Böylece Nutella’nın günümüze kadar gelen lezzetinin ilk adımını atıyor. Siz de Nutella ürünlerine ve Nutellalı özel paketlere ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir ve online sipariş verebilirsiniz.

En Lezzetli Hediye: Nutella

Herkes tarafından sevilen Nutella; şimdilerde sadece kahvaltı sofralarını değil, hediyeleri de süslüyor. Başlı başına bir hediye olarak da tercih edebileceğiniz Nutella, sevimli hediyelerle de bir araya gelebiliyor. Bazen pofuduk bir ayıcığın yanında, bazen de bir kutu dolusu minik lezzetiyle karşımıza çıkan Nutellalı hediyeler için ÇiçekSepeti’nden marka sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özel günlerde, yıl dönümlerinde ve doğum günlerinde tercih edebileceğiniz Nutella ürünleri için ÇiçekSepeti üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde online sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz! Birbirinden farklı Nutella ürününü satın almak için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirerek bildirimlerinizi açabilir ve ihtiyacınız olan ürünlerde indirim ve kampanya gerçekleştiğinde haberdar olabilirsiniz! Nutella’nın lezzet dolu dünyasını seveceğinizden ve vazgeçemeyeceğinizden eminiz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.