Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Öğretmenler Günü Bonnyfood

Öğretmenlerine lezzetli bir sürpriz yapmak isteyenler için birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımla hazırlanan Bonnyfood çeşitleri, Çiçeksepeti’nde günün en tatlı sürprizi olmak için sizleri bekliyor! Farklı lezzetler ve çeşitli tasarımlarla hazırlanan çikolata, kurabiye ve kek buketleri ÇiçekSepeti’nin en lezzetli sayfasında öğretmenlerimizi mutlu etmek için bir araya geldi. Öğretmenlerinize, bu kutsal mesleğe başlayacak olan yakınlarınıza ya da öğretmen olan sevdiklerinize 24 Kasım Öğretmenler Günü için gönderebileceğiniz binlerce lezzetli aranjmana bu sayfa içerisinden erişebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Öğretmenler Günü Bonnyfood alternatifleri içerisinde bitter çikolatadan fildişi beyaz çikolataya, sütlü çikolatadan portakal aromalı çikolataya çeşitli lezzetlerle, herkesin damak tadına ve göz zevkine hitap edebilen ürünler yer alıyor.

Öğretmenler günü çiçeksiz olmaz diyenlerdenseniz bu yılın Öğretmenler Günü çiçeğini lezzetli bir seçenek ile güncelleyebilirsiniz. Kırmızı gül şekli verilmiş keklerle hazırlanan lezzetli buketler, özel saksısı içerisinde bir çiçek aranjmanı edası ile salınan tartolet buketleri, ya da kucak dolusu bir gül buketi görünümüne sahip fildişi çikolata kaplı kakaolu kekleri tercih edebilirsiniz. Öğretmene hediye çikolata siparişi vermek için ise birbirinden lezzetli spesiyal çikolatalarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Çeşitli platformlar içerisinde rengarenk çikolatalarla kaplı kekler, pirinç patlakları, drajeler, jelibonlar ve meyveler ile hazırlanan Bonnyfood çeşitlerine ek olarak kutular içerisinde farklı tasarım lezzetlerle hazırlanan çikolata alternatiflerini de değerlendirebilir, sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Dilerseniz çikolatalarınızı seçmiş olduğunuz Öğretmenler Günü hediyeleri ve çiçeklerle taçlandırabilir, gününün benzersiz geçmesini istediğiniz kişilere mutlu eden sürprizler hazırlayabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Öğretmenler Günü Bonnyfood sayfası içerisinde yer alan leziz tasarımlar içerisinden kişiye özel olarak detaylandırılan alternatifleri bulabileceğiniz gibi çeşitli branşlar için de özelleştirilmiş Bonnyfood tasarımlarını da inceleyebilirsiniz. Üzerinde harflerin ve dört işlem notlarının yer aldığı keklerle hazırlanan lezzet buketlerinin yanında kurabiye üzerine not yazılabilen Bonnyfood modelleri ve daha birçok lezzzetli tasarımı bu sayfa içerisinden seçerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Öğretmenler Günü’nde yüzünü gülümsetmek istediğiniz öğretmenler yakınlarınıza, emekleri için teşekkür etmek istediğiniz öğretmenlerinize ve onlarla ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirmek istediğiniz öğretmenlere lezzetli sürprizler yapabilirsiniz.