İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Palmiye Ağacı

Sevdiklerinize farklı bir bitki hediye etmek isterseniz ÇiçekSepeti palmiye seçenekleri ile her zaman yanınızda! Oldukça uzun ömürlü olan bu tropikal bitkiler en küçük fidanlarıyla bile bulundukları tüm ortamlara neşe ve sıcaklık katıyor. Üstelik ÇiçekSepeti bu sıcak bitkileri özel tasarım vazolar ile buluşturuyor ve ortaya oldukça dinamik görüntüler çıkıyor. Kendiniz ya da sevdikleriniz için palmiye bitkilerini hemen sipariş edebilirsiniz. Palmiyenize eşlik eden Amazon ve David saksı çeşitleriyle de evlerinize, çalışma alanlarınıza ve ofislerinize sıcacık bir renk katabilirsiniz.

Kişiye Özel Palmiye Bahçeleri Fark Yaratıyor

Minyatür palmiye bahçeleri yıllarca unutulmayacak eşsiz bir hediye arayanlar için son derece ideal. Canlı bitkiler ve ahşap mobilyalarla hazırlanan palmiye bahçelerinin üretim aşamasında titiz bir işçilik çalışması var. Her parçası el emeği ile üretilen minyatür bahçeler sayesinde masaüstü alanlarınızda ya da kitaplık raflarınızda farklı bir görüntü yaratmanız mümkün. Minyatür palmiye bahçelerini sevdikleriniz için seçiyorsanız el yapımı bahçe tabelası üzerine isim yazdırma uygulamasından da faydalanabilirsiniz. Sevdiklerinizin mesleklerine özel süslemeler de bu tasarımların içinde yer alıyor. Doktorlar için bahçeye minyatür ilaç tabletleri, hukuk alanında çalışanlar için hukuk kitabı ve kıymetli öğretmenleriniz için "Dünyanın En İyi Öğretmeni" kapağını taşıyan kitapları zarif tasarımınıza ekletebilirsiniz. Bahçe içerisinde minyatür masa ve sandalye gibi ek süslemeler de yer alıyor. Minyatür palmiye bahçeleri bakım açısından da oldukça kolay. Çok az su ve güneş isteyen bu bahçelerin bakımı herkes tarafından kolayca yapılabiliyor.

Amazon Saksılar ile Palmiyeler Daha da Sevimli

Tropikal ağaç türlerinden olan palmiyeleri panda ve zürafa gibi hayvanlar ile bir araya getiren Amazon Serisi yaratıcı saksıları ile göz dolduruyor. Zarif palmiye bitkileri, mantar bibloları ile buluşuyor ve panda ya da zürafa gibi sevimli hayvan saksıları içine yerleştiriliyor. Bulundukları tüm mekanlara renk katan bu saksılar özellikle çocuk ve genç odaları ile harika bir uyum yakalıyor. Çocuklara çiçek bakımını öğretmek ve sevdirmek için de epey ideal olan Amazon Serisi'ni ailenizin küçük bireyleri için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Son yıllarda dekorasyon modasının vazgeçilmez unsurlarından olan baykuş saksı çeşitlerine de palmiye bitkisi eşliğinde sahip olmanız mümkün. Baykuş saksılar, kıvrımlı ve katmanlı yapıları ile derinlikli bir görüntü yaratırken çarpıcı göz tasarımıyla da dikkat çekiyor. Gençlerin çok sevdiği çizgi roman kahramanı Groot da palmiyeler ile müthiş bir uyum yakalayan saksılar arasındaki yerini alıyor.

Palmiyeler Antik Esintili Heykeller ile Buluşuyor

ÇiçekSepeti David Serisi adını verdiği özel saksılarını tropikal palmiyeler ile bir araya getiriyor ve ortaya sofistike bir tasarım çıkıyor. Ünlü heykeltıraş Michelangelo'nun Davut isimli heykelinden ilhamla tasarlanan bu özel saksıların beyaz ya da renkli seçenekleri de mevcut. Beyaz David Serisi minimal ve çarpıcı tasarımları sevenler için oldukça ideal. Etkileyici bir yüz ifadesi barındıran Beyaz David saksısı hemen hemen tüm dekorasyon tarzları ile uyum yakalıyor. Dinamik bir tasarım olan ve kırmızı, mavi, pembe, yeşil, sarı gibi canlı renkler ile kısmen boyanan renkli David saksısı ise palmiye bitkisi ile yan yana geldiğinde ekstra modern bir görüntü yaratıyor. Benzer teknikler ile hazırlanan ve prenses figürüne sahip olan palmiyeli saksılara da ulaşmanız mümkün. Sevdikleriniz için farklı bir bitki seçmek ve zarif ya da dinamik bir tasarım ile sunmak isterseniz ÇiçekSepeti'nin özel saksılı palmiyelerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi çiçek ve bitkilerine dilediğiniz zaman ÇiçekSepeti ile ulaşabilir ve sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.