Ürün Özeti
Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün REYONTEK tarafından gönderilecektir.
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
Ödeme Seçenekleri
ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
| Ağırlık | 215 g |
|---|
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
|---|
| Boyutlar | 165.3 x 76.8 x 9.4 |
|---|
| Çift Hatlı | Var ( Tek İşlemcili ) |
|---|
| Dahili Hafıza | 256 GB |
|---|
| Ekran Boyut Aralığı | 6 inç ve Üzeri |
|---|
| Ekran Boyutu | 6,67 inç |
|---|
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 |
|---|
| Ekran Tipi | IPS LCD |
|---|
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
|---|
| Görüntülü Konuşma | Var |
|---|
| Hafıza Kartı Tipi | Micro SD |
|---|
| İşletim Türü | Android |
|---|
| Kablosuz Şarj | Yok |
|---|
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
|---|
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP |
|---|
| MP3 Çalma | Var |
|---|
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Var |
|---|
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 20 MP ve Üzeri |
|---|
| Ön (Selfie) Kamera | 20 MP |
|---|
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
|---|
| Pil Gücü Aralığı | 5000 mAh ve Üzeri |
|---|
| Pil Gücü | 5160 mAh |
|---|
| RAM Kapasitesi | 8 GB RAM |
|---|
| Şarj Girişi | Type-C |
|---|
| Video Kayıt | Var |
|---|
| Video Oynatma | Var |
|---|
| Yüz Tanıma | Var |
|---|
|
|
Ürün Kodu: kcm60565570
Ürün Özellikleri
Garanti Tipi
Distribütör Garantili
Pil Gücü (mAh)
5000-5999 mAh
{"ProductCode":"kcm60565570","VariantCode":"kcm60565570-1","CategoryId":13180,"RecommendedProductCount":12,"DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime":24,"TimeZone":"+0300"}
{"ProductCode":"kcm60565570","VariantCode":"kcm60565570-1","CategoryId":13180,"RecommendedProductCount":6,"DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime":24,"TimeZone":"+0300"}
{"DateBasedDiscountProgressBarRemainingTime":24,"TimeZone":"+0300"}