İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Pursaklar Çiçek Siparişi

Ankara'nın doğal güzellikleri ile öne çıkan en şirin ilçelerinden Pursaklar'ın tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Pursaklar çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi ilçedeki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin güçlü dağıtım ağı ve geniş ulaşım imkanları sayesinde Abadan, Peçenek, Ayyıldız, Fatih ve Yunus Emre başta olmak üzere Pursaklar'ın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti ile Bağlum beldesine de çiçeklerinizi gönderebilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Pursaklar çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine şık aranjmanlarla beraber ÇiçekSepeti'nden ulaşabilirsiniz.

Ankara-Pursaklar Çiçekçileri

Pursaklar, havaalanına çok yakın olduğu için Ankara'yı gezmeye gelenlerin ilk ziyaret ettikleri ilçe oluyor. Genel olarak kayalıklı bir arazi yapısında kurulu olan Pursaklar ilçesine biraz yukarıdan göz atmak isteyenler ilk olarak Kayaönü mevkine gidiyor. Misafirlerine muhteşem bir seyir keyfi sunan Kayaönü yüksekliği ile de dikkat çekiyor. İlçenin, savaşlardan kalan kalıntıları hala koruyan ve tarihi izler taşıyan Paşa Kayalıkları bölgesi de ziyaretçi akınına uğruyor. Pursaklar piknik alanları ve doğal parklarıyla da özellikle fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri. Avrupa Birliği Parkı ve Tebessüm Piknik Alanı ilçede mutlaka görülmesi gereken doğal alanların başında geliyor. Yaz ya da sonbahar aylarında gerçekleştirilen Kedi Güzellik Festivali ise hayvanseverleri buluşturan renkli bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Pursaklar'ın misafirlerine sunduğu güzellikler arasında çiçekçi dükkanları da bulunuyor. Mevsim çiçek ve bitkilerinin yanı sıra gül, lilyum, orkide ve papatya gibi sayısız çiçek çeşidine sahip Pursaklar çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde ilçe merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Pursaklar'da!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine sahip olan ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağı ile tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Pursaklar ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Pursaklar çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarla birlikte sunuluyor. Ankara-Pursaklar'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve ilçedeki sevdiklerinizi tüm özel günlerde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.