Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün Sineshop tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
Redline Mate Pro 4GB Ram 32GB Hafıza And.9.0 Tv Box
Dört çekirdekli yüksek hızlı CPU ile en yeni uygulamaların keyfini çıkarın
4GB DDR4 RAM ve 32GB dahili hafıza ile sizi asla yarı yolda bırakmaz
Gigabit ethernet ile en yüksek hızda bağlantı
Android 9 işletim sistemi, Play Store ve Redstore uygulamalarını kolayca yükleyip kullanmaya başlayın
En çok kullandığınız uygulamaları ana ekrana ekleyerek daha kullanışlı hale getirin
4K Ultra HD, 10 bit, 60 fps videoları destekler (3840×2160)
Dual Band Wi-Fi ile kopmadan film ve dizilerin keyfini çıkarın
Buffering&Re-Buffering teknolojisi ile favori kanallarınızın yükleme süresini kısaltın
| CPU | Amlogic S905X3 |
| Internal Memory | 32 GB eMMC 5.0 |
| RAM | 4 GB DDR4 |
| Power Supply | DC 12V/1.5A |
| Operating System | Android 9 |
| HDR | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| 3D | Hardward 3D Graphics Acceleration |
| USB Ports | 1 pcs high speed USB 2.0, 1 pcs high speed USB 3.0 |
| External Memory | TF Card (up to 32GB) |
| Supported Language | English/French/German/Spanish/Italian/Turkish Multi-Languages |
| LAN | Ethernet: 10/100/1000M Standard RJ-45 |
| Wireless | 802.11 b/g/n Dual Band 2.4/5GHZ Internal Wi-Fi |
| HDMI | HDMI 2.0 4K 2K Video Output |
| Dolby | Supported |
| Software Upgrade | USB/OTA |
