Amcaya Babalar Günü Mesajı

Hayatınıza dokunan insanların başında gelen amcanız, “Baba yarısı” olarak bilinir. Gerçekten de her durumda babanız gibi arkanızda durur ve her zaman iyiliğinizi ister. Bazen araya zaman ve mesafeler girse bile uzun süre sonra amcanızı gördüğünüzde kendinizi iyi hissedersiniz. Çünkü bilirsiniz ki o sizi anlar… Babalar günü, amcanızla olan bağınızı güçlendirmek ve hayatınıza kattıkları için teşekkür etmek için harika bir fırsattır. Amcanıza aldığınız hediyeyi daha anlamlı kılmak veya ona güzel bir mesaj atarak gününü kutlamak için amcaya babalar günü mesajı sayfamıza göz atabilirsiniz.

çiçeksepeti app indirim kodu

Babalar Günü'ne Özel Saat Modelleri

Babalar Günü için Ayakkabı ve Çanta Çeşitleri

Amcalara En Şık Baba Gömleği Modelleri

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri

⏩ Kendimi bildim bileli yanımda olduğun ve beni her zaman bir evladın gibi gördüğün için teşekkür ederim canım amcam. Babalar Günün kutlu olsun, iyi ki hayatımdasın.

⏩ Sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü ve iyi niyeti senden öğrendim. Her zaman sevgiyle bana yaklaştığın ve bir evladın gibi koruyup kolladığın için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun can amcam.

⏩ Hayatımda babamın eksikliğini baba hiç hissettirmediğin ve kendi evladın gibi sarıp sarmaladığın için çok teşekkür ederim canım amcam. Babalar Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

⏩ Her geçen sene benim için ne kadar değerli olduğunu daha iyi anlıyorum baba yarım, canım amcam. Bana öğrettiklerin ve hayatıma kattıkların için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun.

⏩ Herkesin şu hayatta kendine örnek aldığı ve yolunda yürümek istediği birileri vardır... Benim için o kişi her zaman sendin canım amcam. Doğruyu, iyiliği ve güzelliği senden öğrendim. Babalar Günün kutlu olsun, bana kattığın her şey için teşekkür ederim.

⏩ Canım amcam; sen sadece bir amca değil, aynı zamanda harika bir baba figürüsün. Babalar Günü'nde sana en içten dileklerimi ve sevgimi gönderiyorum. İyi ki varsın!

⏩ Sevgili amcam… Küçükken sevgin, sabrın ve bilgeliğinle her zaman bana yol gösterdin. Şimdi de çocukların için en büyük ilham kaynağısın. Babalar Günün kutlu olsun!

⏩ Baba yarım, canım amcam… Sevgini ve koruyucu gücünü hayatımın her anında hissettim. Bugün bile bana tıpkı babam gibi kol kanat germeye devam ediyorsun. Seni çok seviyorum, Babalar Günün kutlu olsun.

⏩ Benim için amca demek; merhamet, sevgi ve baba demek. Hayatımda senin gibi bir insanın varlığını hissetmek, benim için çok kıymetli. Her koşulda yanımda olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun.

⏩ Amcacığım, Babalar Günü'n kutlu olsun! Kuzenlerim senin gibi bir babaya sahip oldukları için çok şanslı! Çünkü sen, çocuklarına olan sevginle onlara yol gösteriyorsun. Seninle gurur duyuyor ve seni çok seviyorum.

⏩ Bir yıl daha geçti ve geçen her yıl, hayatımda sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyorum. Benim için orada olduğun için teşekkür ederim, amcacım! Babalar Günün kutlu olsun!

⏩ Hayatım boyunca benimleydin. İlk adımı attığımda, ilk düştüğümde yanımdaydın. İlk mükemmel notumu aldığımda ve sınavımda ilk kez başarısız olduğumda yanımdaydın. Yani ne olursa olsun beni her zaman anladın ve destekledin. Bunun için teşekkür ederim amcacım. Babalar Günün kutlu olsun!

⏩ Babalar Günün kutlu olsun en büyük destekçim! Benim için her zaman tartışılmaz bir otoriteydin. Senin sayende tüm ortak hayallerimiz ve umutlarımız gerçek oldu! Babalar Günün kutlu olsun canım amcam!

⏩ Baba yarım, bizi hayatın fırtınalarından koruyan bilge bir sığınak gibisin. Seni çok seviyoruz, Babalar Günün kutlu olsun!

⏩ Mutlu Babalar Günü! Sana öykünmekten asla vazgeçmeyeceğim. Sana arkadaşım ve baba yarım demekten gurur duyuyorum. Seni çok seviyorum amcacım!

⏩ Amca için "Baba yarısı" derler ama sen yarısından çok daha fazlasısın canım amcam. Babalar Günün kutlu olsun, hayatımda olduğun için teşekkürler.

⏩ Herkesin hayatında hayatını değiştiren ve şu an olduğu kişi olmasına vesile olan biri vardır. Benim için o hep sendin amcam. Babalar Günün kutlu olsun.

⏩ Koruyan, kollayan ve daima yanımda olan canım amcam. Babalar Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

⏩ Her zaman beni desteklediğin, fikirlerimi dinlediğin ve en önemlisi adım atmam için beni cesaretlendirdiğin için teşekkürler can amcam. Babalar Günün kutlu olsun, iyi ki varsın!

⏩ Saygıyı, sevgiyi, adil olmayı ve merhameti bana öğrettiğin için teşekkürler amcacım. Benim için baba yarısından çok daha fazlasısın ve daima öyle olacaksın. Babalar Günün kutlu olsun.

babaya hediye tesbih
babalar günü hediye kalem
babalar günü hediyeleri
 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Amcaya Babalar Günü'nde Hangi Çiçekler Gönderilir?

» Babalar Gününe Özel Elektronik Ürünler

» Babalar Günü'nde Amcanıza Gönderebileceğiniz Nostaljik Hediyeler