Ayrılık Sözleri

Bir zamanlar aşık olduğunuz insandan ayrılmak, hayatınızda yaşayabileceği en zor durumlardan biridir. Çünkü ilişkinin bitmesi demek üzüntü, öfke, umutsuzluk, mutsuzluk ve kalp kırıklığı anlamına gelir. Ayrılma sebebi her ne olursa olsun, bunun üstesinden gelmek mümkündür, fakat biraz zaman alır. Tabii tüm bunları ve ilişki bittikten sonraki ruh halinizi düşünmeden önce, bu ilişkiye nasıl son vereceğinizi düşünmeniz ve karşınızdaki insana net bir açıklama yapmanız gerekir.

çiçeksepeti app indirim kodu

Bu ruh halindeyken kuracağınız cümleleri seçmekte zorlanacağını düşünüyorsanız, sizler için derlediğimiz, ayrılık sözlerine göz atabilirsiniz.

ayrılık sözleri

⏩ Ayrılıyor olsak da, bir zamanlar sahip olduğumuz sevgiden asla nefret etmeyeceğim. Hoşçakal!

⏩ Seni her ne kadar sevsem de, artık ilişkimizin senin için bir öncelik olmadığını görüyorum. Aslında bu kimsenin hatası değil. Sadece birbirimize sunabileceklerimizin çoktan ötesine geçtik, biliyorum. Her şeyi bitirmek en iyisi olacak, hoşça kal.

⏩ Seni incittiğimi biliyorum ve günlerdir bunun olmasına nasıl izin verdiğimi düşünüyorum. Bildiğim tek şey var; benden daha iyisini hak ediyorsun. Ben kendimi toparlarken senin de kendine yeni bir yol bulmanın zamanı geldi. Hoşça kal sevgilim.

⏩ Kalbim paramparça… Sana sahip olduğum her şeyi verdim ama yine de senin için yeterince iyi değildi. Bitti…

⏩ Şimdi beni bıraksan da, birgün geriye dönüp baktığında başına gelen en güzel şeyi kaybettiğini anlayacağını biliyorum. Ama artık çok geç olacak. Yolun açık olsun.

⏩ Ayrılık zamanı geldi… Belki birgün tekrar arkadaş olabileceğimiz bir noktada olabilir ama şimdilik seninle yollarımızı ayırmamız gerekiyor. Bunu söylemek benim için ne kadar zor olsa da, sonucunda ikimiz için de doğru kararı vermiş olmanın vicdanıyla içim rahat. Kendine iyi bak.

⏩ Tüm bu kelimeleri benim için bir araya getirmek zor ancak sana karşı dürüst olacağım. Birlikte vakit geçirirken çok eğleniyorum ama aslına bakarsan senin düşündüğün gibi ciddi bir ilişkiye kendimi hazır hissetmiyorum. Kendine iyi bak.

⏩ Bunca şeyden sonra ihanete uğramış gibi değil ama çok büyük bir ders almış gibi hissediyorum. Tüm kartları açık oynamanın hiçbir işe yaramadığını gördüm, sana mutluluklar diliyorum.

⏩ Sen, senin için her şeyini verebilecek birini hak ediyorsun. Senin için “o” kişi olamadığım için üzgünüm. Umarım birgün mükemmel eşleşmeyi bulabilirsin. Hoşça kal.

⏩ Asla kalbini kırmak istemedim ama sen beni anlama zahmetine hiç girmedin. Tek taraflı fedakarlık gerektiren bu ilişkiyi artık yürütemeyiz. Kendine iyi bak.

⏩ Ben senin hatalarını görmezden gelmekle meşgulken, sen bende kusur bulmakla meşgul olduğun için geldiğimiz noktaya şaşırmaman gerekiyor. Sana mutluluklar diliyorum.

⏩ Bana kimseye güvenmeme dersini verdiğin için teşekkür ederim. Aşkınla kördüm ve bunun için seni suçlamıyorum. Hoşça kal.

⏩ Güzel olan her şeyin uzun sürmeyeceğini kanıtladın. Güzel bir ilişki yaşadık ve artık bitti. Güle güle.

⏩ Mükemmel eşim olduğunu düşündüğüm adamın artık bir yabancı olmasını kaldıramıyorum. Bu ayrılık, bir an önce bitmesini istediğim bir kabus gibi. Hoşça kal.

⏩ Hayatımın her anında seni hatırlayacağımın farkındayım. Ama zamanın en büyük şifacı olduğunu da biliyorum… Sana mutlu bir hayat dilerim. Hoşça kal.

⏩ İkimizin önünde de parlak bir gelecek var, sadece birbirimizle değil. Neyse ki bu kararı alabilecek kadar cesur insanlarız. Her şey için teşekkürler.

⏩ Hangisi daha zor bilmiyorum; senin beni eskisi gibi sevmediğini bilmek mi yoksa aynı duyguları hissetmek mi? Kendine iyi bak, hoşça kal.

⏩ Bir ilişki bir yükümlülük haline geldiğinde, sonlandırılmalıdır. Bunun için tüm sorumluluğu üstüme alıyor ve seni geride bırakıyorum. Elveda.

Çok Satanlar >> Beyaz Güller

⏩ Hayat bizi farklı yönlere sürükledi ve bir daha asla aynı yönde kesişemeyeceğimiz çok açık ortada. Seni sevmek güzeldi ama farklı yollara gitmemizin zamanı geldi.

⏩ Aramızdaki yaşananları konuşmanın artık hiçbir yararı yok. İkimiz de durumun farkındayız ve artık mantıklı kararlar vermemiz gerekiyor. Umarım yeni hayatında bensiz çok mutlu olursun. Hoşçakal!

⏩ Senden ayrılmak benim seçimim değildi, ama bana başka seçenek bırakmadın. Hoşçakal!

⏩ Ayrılığımız beni çok üzecek, ama zehirli bir ilişkide boğulmak yerine kırık bir kalbi onarmayı tercih ederim. Hoşçakal!

⏩ Her mutlu başlangıç size sonsuza kadar sürecek gibi gelse de, maalesef işler bazen planladığınız gibi gitmiyor ve ayrılıklar kaçınılmaz oluyor. Bu duygusal yoğunlukta ne söyleyeceğinizi bile bilemezken, size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz duygusal ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

⏩ Sonsuza dek beraber olacağımızı düşünmüştüm ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmeye hazırdım. Ama artık bunun asla olmayacağını biliyorum. Şimdi farklı yollara gitme zamanı…

⏩ Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

⏩ Bir zamanlar güzel bir ilişkimiz olduğunu inkar edemem ama artık her şey değişti. Özellikle de sen. Bu yüzden artık buna devam edemeyeceğimi hissediyorum. Seni hala sevsem de, hoşçakal!

⏩ Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

⏩ Sana aşık olmam bir hata değildi, fakat artık kaderin bizim için farklı planları var. Hayatımı sensiz hayal etmek zor olsa da, sensiz yaşamayı öğreneceğim.

⏩ Ayrılık sözleri uzun mu olur kısa mı? Bir cümle yeter mi ayrılığı anlatmaya yoksa daha çok şey mi söylemek gerekir ayrılık üzerine… ‘Ben ilişkimin her anına değer verdim ama ayrılık yine de kaçınılmazdı.’ diyorsanız, sizin için seçtiğimiz uzun ayrılık sözlerine göz atabilirsiniz.

⏩ Birlikte geçirdiğimiz her an muhteşem anılar olarak kalacak. Ama şimdi harekete geçme ve yeni bir başlangıç yapma zamanı. Ayrılıyoruz ama seninle yaşadığım hiçbir şey için pişman değilim. Her zaman birbirimizi anladık ve umarım dostluğumuz asla bitmez.

⏩ Ayrılık asla tek tarafın hatasından kaynaklanmaz. Özellikle de bizim durumumuzda, ikimiz de suçluyuz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da, işe yaramadı. Bu yüzden hala konuşabilecek durumdayken, burada bitmemizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Üzgünüm…

⏩ Bir zamanlar sana karşı sahip olduğum hisler farklı bir şeye dönüştü. Bu şekilde seninle birlikte olmaya devam edebileceğimi sanmıyorum. Hala seni önemsediğimi bilmeni istiyorum ve bana ihtiyacın olduğunda, her zaman senin için burada olacağım. Hoşçakal!

⏩ Aramızdaki tutku ve aşk, sadece bir günde kaybolmadı. Oldukça tutarlı ve kademeliydi, sadece biz fark etmedik. Şimdi ise veda etme zamanı. Hoşça kal.

⏩ Bugün bu duruma gelmemiz ne sadece senin, ne de sadece benim hatam. Çünkü bir el, tek başına alkış sesini çıkaramaz. Tıpkı ilişkimize başlarkenki gibi bitirirken de birlikte karar alalım. Kendine iyi bak.

⏩ İlişkiler tıpkı tango yapmak gibidir. Ancak aşkın ve tutkunun dansı olan tango için iki kişi gerekir. Ben artık tek başıma dans etmekten sıkıldım ve çok geç olmadan bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Hoşça kal.

⏩ Hayatımın geri kalanı sensiz anlardan ibaret olacak. Hayatımın geri kalanında kalbimde biraz daha ağırlık taşıyacağım. Ama kendim için bu kararı almam gerekiyor. Senden ayrılıyorum, kendine çok iyi bak olur mu?

⏩ Kalbimde bu kadar özel bir yeri olan birine veda etmek zor. Ama artık ilişkimizde geri dönüşü olmayan bir noktadayız. Seni ne kadar sevsem de, veda zamanı geldi…

⏩ Senin için tüm dünyayı reddettim. Ama beni reddetmeni hiç beklemiyordum. Her şey dilediğince olsun, hoşça kal.

⏩ Zaman kırık kalbimi iyileştirebilir. Ama senin anılarını asla aklımdan silemez. Yollarımız ayrıldı ama sana olan aşkım aynı kalacak.

⏩ Hayatta beni gerçekten seven birine sahip olduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Bana gerçek aşkı tattırdığın için sana her zaman minnettar olacağım. Ama bazı şeylerin eskisi gibi olmadığının farkındayız. Sana mutluluklar diliyorum.

⏩ Bu andan itibaren tanıdığın kişi asla olmayacağım. Artık acının insanları olmadıkları birine nasıl dönüştürebileceğini biliyorum! Sana veda ediyorum…

⏩ Mantığım senden uzak durmam gerektiğini söylese de, kalbim seni sevmeye devam edecek. Mutlu ol.

⏩ Sana veda etmek zorunda kalacağımı hiç düşünmezdim ama bazen hayatta kabuslar gerçeğe dönüşür. Birlikte geçirdiğimiz tüm güzel zamanları her zaman mutlulukla hatırlayacağım. Kendine iyi bak.

⏩ Biz ilişkimiz için planlar yapıyorduk ama hayatın da bizim için planları vardı. Denedik ama olmadı. Hoşça kal…

⏩ Seninle bu ilişkide olmak, sanki bir hayaletle ilişki içinde olmak gibi. Her zaman meşgulsün ve benim için zamanın yok. Artık, benim de bu ilişki için ayıracak bir dakikam bile yok. Hoşça kal.

⏩ Aşk bir gelgit gibidir; yükselir ve düşer. Ama biz bir süredir, hiç yükselmeyecek bir durumun içindeyiz. Umarım benden sonra seni yeniden yükseltecek birini bulabilirsin. Hoşça kal.

⏩ Senden ayrılma düşüncesinin beni içten içe korkuttuğu zamanlar vardı. Ama artık hiç şüphe yok ki bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Kendine iyi bak.

⏩ Evet, hala seni seviyorum. Ama kendimi daha çok seviyorum. İlişkimiz devam ettikçe kendimden ödün vereceğimin farkındayım. Bu nedenle sana veda etmek zorundayım.

⏩ Bana içgüdülerime güvenmeyi öğrettiğin için teşekkür ederim. Çünkü en başından beri bunun yürümeyeceğini içten içe biliyordum. Bitti, zor oldu ama bitti.

⏩ İlişkimiz bitse de, nerede olursam olayım bir yıldız gibi hayatım boyunca kalbime yön vereceksin. Gece gökyüzü kasvetle doluyken bile aşkın bana umut vermeye gelecek. Kendine çok iyi bak.

⏩ Bazı yaralar görünmez, tıpkı kalp kırıklıkları gibi. Şimdi kalbimde çok derinde sürekli kanayan ve asla iyileşmeyen bir yara var. Buna daha fazla devam edemem, hoşça kal.

ayrılık sözleri

⏩ Aramızdaki sorunları konuşmanın artık hiçbir şeyi çözmeyeceği apaçık ortada. Belki biraz ayrılık mantıklı düşünmemize yardımcı olur ve belki daha sonra tekrar bir araya gelebiliriz. Şimdilik hoşçakal…

⏩ Bir ilişkide, sevdiğin kişinin seni özel hissettirmesini istersin. Özür dilerim bebeğim ama beni hiç özel hissettirmedin. Bu yüzden lütfen sevginin layık olacağını hissettiğin insanı bul. Güle güle!

⏩ Bitti sözlerin hepsi ve geriye sadece ayrılık kaldı deseniz bile, yine de ayrılırken birkaç cümle söylemeli ve ayrılığı kesinleştirmelisiniz.

⏩ Bir ilişkinin bitmesi, iki kişinin birbirini sevmeyi bıraktığı anlamına gelmez. Bazen birbirlerini incitmeyi bırakırlar. Ve şimdi biz de birbirimizi daha fazla incitmeden bırakmalıyız. Kendine iyi bak.

⏩ İlişkimizin neden yürümediğini anlamak benim için zor. Sen ve ben birbirimiz için yaratılmışız sanmıştım. Ama hayat sürprizlerle dolu. Üzgünüm, çok uğraştım ama bizi kurtarmak için yapabileceğim hiçbir şey yok. Güle güle.

⏩ Sana kalbimi verdim ve sen onu milyonlarca küçük parçaya ayırdın. Ve şimdi tüm parçalarımla senden ayrılıyorum. Hoşça kal.

⏩ Gelecek, şimdi ikimiz için çok uzak bir ihtimal. Birbirimizi daha fazla yıpratmadan ilişkimize son vermek en doğrusu olacak. Gelecekte tekrar karşılaşmak dileğiyle, hoşça kal.

⏩ Bir ilişkide dayanabileceğini hissediyorsan kolay vazgeçme ve bırakacaksan birini sevdiğini söyleme. Her şey için teşekkürler, hoşça kal.

⏩ Kadere inanıyorsan, o zaman bu gezegende bir yerlerde senin için yaratılmış birinin olduğuna da inanmalısın. Benden ne yazık ki bu kadar. Umarım, doğru insanla tanışırsın.

⏩ Geriye dönüp, birlikte geçirdiğimiz tüm güzel günlere baktığımda üzülmüyorum. Ama paylaştığımız tüm o anların senin için hiçbir şey ifade etmediğini anladığımda üzülüyorum, hem de çok. Hoşça kal.

⏩ Aşkımız bir ayna gibi… Bin parçaya bölünmüş olsa da, yakından baktığında tüm o parçalarda bizi görebilirsin. Kendine çok iyi bak.

⏩ Bazı duygular asla geçmez. Bazı anlar asla kaybolmaz, Senin gibi biri asla unutulmaz. Beni her hatırladığında gülümsemen dileğiyle… Hoşça kal.

⏩ Zaman aşımına uğrayan bir aşk bizimkisi… Son kullanma tarihi ise çoktan geçti. Daha fazla incitmeden hoşça kal deme zamanı geldi. Hoşça kal.

⏩ Günün birinde ansızın ve daha acı verici bir şekilde bitmesi mi, yoksa hala konuşabiliyorken bir karar vermek mi? Bence ikincisi… Çünkü bu ilişki güzel bitmeli.

⏩ Bunca zamandır seni ne kadar sevdiğimi ve hayatımdaki yerinin ne kadar vazgeçilmez olduğunu sana anlatamadıysam, bu benim hatamdır. Kartlarımı açık oynayamadığım için beni affet. Hoşça kal.

⏩ İnceldiği yerden değil, incittiği yerden koptu… Yaşadığımız tüm güzel anları cebime atıyor ve senden ayrılıyorum. Sana mutlu bir hayat diliyorum.

⏩ Sadece sevgilimden değil, en iyi arkadaşımdan da ayrılıyorum. Ve bu, şimdiye kadar yaşadığım tüm ayrılıkları gölgede bırakıyor. Yolun açık olsun arkadaşım…

Sizin için seçtiğimiz ayrılık sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

ayrılık sözleri

⏩ İlişkimizi bitirmek asla yapmak istediğim bir şey değildi. Beni her zaman sevdiğin gibi sevmiş olsaydın, bugün asla ayrılıyor olmazdık.

⏩ Eğer hatalarımı bulmak yerine güçlü yanlarımı görseydin, bugün ayrılıyor olmazdık. Keşke başkalarının sana söylediklerini dinleyeceğine, kalbinin ne dediğini dinleseydin.

⏩ Bugün ayrılıyoruz. İlişkimiz bitecek ama sana olan sevgim sonsuza dek devam edecek.

⏩ Asla kalbimin gördüğü adam/kadın olmayacaksın ve asla olmamı istediğin kadın/adam olamayacağım. Hoşçakal, aramızdaki her şey bitti.

⏩ Zamanında sevdiğiniz ve birlikte zaman geçirdiğiniz birinden ayrılmak asla kolay değildir. Ama zaman her şeyin ilacıdır. Ayrılık her ne kadar zor olsa da, acınız gün geçtikçe azalacak ve bir gün uyandığınızda, hissettiğiniz tüm bu hayal kırıklıkları son bulacaktır.


Çeşitli Şans Bambusu Tasarımları
Sade ve Şık Orkide Çeşitleri
Kasımpatı Tasarımları
 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Mesajlı Saksıda Çiçek Aranjmanları

» "Özür Dilerim" Çiçekleri

» Biten Aşklara İnat "Solmayan Güller"

» Ayrılığın Adı "Beyaz Güller"