İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Saksı Çiçekleri

 

Bulundukları her mekana hayat katan, doğanın yaşadığını kapalı mekanlarda da olsa bir kere daha hatırlatan saksı çiçekleri, size en yakın yol arkadaşıdır, siz onun varlığından mutlu olduğunuz sürece de hayatınızda kalmaya devam eder. Gelin bu en sadık dostlardan birini Çiçek Sepeti' nden seçin, hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin! 

  • Evlerinde çiçek bakmayı çok sevenlerin bakımı kolay olması sebebi ile genellikle tercih ettikleri saksı çiçeklerinin başında Orkide, Barış Çiçeği olarak da bilinen Spathiphyllum, Antoryum, Guzmania, Şeflera, Dracena Massengena, Yucca, Dieffenbachia, Yucca ve Kraton gelir. En güzel saksı çiçeklerini en uygun kampanyalar ile satın almak için Saksı Çiçekleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kimi zaman evinize hayat vermek için aldığınız kimi zaman da sevdiklerinizden hediye gelen saksı çiçekleri, iyi baktığınız takdirde yıllarca size eşlik edebilirler. Evde çiçek bakımı için en önemli nokta ise doğru sulamadır. Birçok saksı bitkisinin sulama sıklığı aynıdır ancak su miktarı değişim gösterir. Saksı çiçekleri genellikle kış aylarında haftada bir, yaz aylarında ise haftada iki defa sulanır. Daha detaylı bilgi için Çiçek Bakımı sayfamızı ziyaret edebilir, en güzel saksı çiçeklerini satın almak için Saksı Çiçekleri sayfamıza göz atabilirsiniz.
  • Saksı çiçeklerini çoğaltmak için birçok yöntem vardır. Bunlar: Tohum ile çoğaltma, Çelikle çoğaltma, Aşı ile çoğaltma, Ayırma ve bölme ile çoğaltma, Daldırma ile çoğaltma, Doku kültürü ile çoğaltma, Gövde ve kök ile çoğaltma. Bu yöntemlerden bazıları çok pratik bazıları ise uzmanlık gerektiren yöntemlerdir. Satın alarak evinizi güzelleştirebileceğiniz ve çoğaltarak sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz saksı çiçeklerini ÇiçekSepeti’nden temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlı saksı çiçeklerini sevdiklerinize göndermek ya da evinizde yeni bir yaşam alanı kurmak için tercih edebilir, İndirimli Saksı Çiçekleri sayfasından anında sipariş edebilirsiniz.
  • Saksı çiçeği satın alınırken dikkat edilecek detaylar şöyledir: 1-Seçtiğiniz bitkiyi evin hangi bölümünde kullanacağınız önemlidir. Balkon veya iç mekanda kullanılacak çiçekler farklıdır ve çiçeğin evinizin iklimi ile uyumlu olup olmaması önem taşır. 2-Seçtiğiniz bitkinin yaprakları sağlıklı olmalıdır. Sararmaları olan solgun yaprak uçları olan bitkiler alınmamalıdır. 3-Eğer çiçek açan bir saksı bitkisi satın alıyorsanız mümkün olduğunca bol tomurcuklu ve çiçekli olanlar tercih edilmelidir. En güzel saksı çiçekleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Sevdikleriniz için özel saksılarda hazırlanan tasarımların bulunduğu Kişiye Özel Saksı Çiçekleri sayfamızdan dilediğinizi seçerek yalnızca onlara özel sürprizler planlayabilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.