Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Saksı Çiçekleri

Bulundukları her mekana hayat katan, doğanın yaşadığını kapalı mekanlarda da olsa bir kere daha hatırlatan saksı çiçekleri, size en yakın yol arkadaşıdır, siz onun varlığından mutlu olduğunuz sürece de hayatınızda kalmaya devam eder. Gelin bu en sadık dostlardan birini Çiçek Sepeti'nden seçin, hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin! 

Özel günler ve kutlamalar için sevdiklerinizi günlerce gülümsetecek bir hediye arıyorsanız ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan saksı çiçeği çeşitleri ile unutulmaz anlara imzanızı atabilirsiniz. Çiçek satın alma fikri aklınıza geldiğinde aynı gün teslim fırsatı ile orkideden zambağa, kaktüsten bonsaiye kadar pek çok farklı seçenekleri inceleyebilir, hayatınızdaki özel insanları mutlu edebilirsiniz.

Saksı Çiçeği Çeşitleri ve Fiyatları

Yaşam alanlarına canlılık getiren ve şık saksı tasarımları ile modern bir görünüm yaratan saksı çiçekleri, hayatınıza renk katıyor. ÇiçekSepeti’nin bakımı kolay saksı çiçekleri koleksiyonunda birbirinden güzel onlarca çiçek çeşidi bulunuyor;

  • Orkideler: Uzun ömürlü bir saksı çiçeği olan orkide, bakımının kolay olması ve yılda en az bir iki kez çiçek açması nedeniyle en çok tercih edilen saksı çiçekleri arasında yer alıyor. Kendine özgü eşsiz bir güzelliğe sahip olan beyaz, mor ve kırmızı renkli orkide çiçekleri ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.
  • Kaktüsler: Çiçek kolajlarında sıklıkla kullanılan kaktüs çeşitleri şık ve zarif görünümleri ile yaşam alanlarına modern bir hava getiriyor. Özellikle sukulentler ile birlikte mükemmel bir uyum sergileyen kaktüsler, aynı zamanda farklı ortam koşullarına karşı dayanıklı olmaları ve kolay bakım imkanı sunmaları nedeniyle tercih ediliyor.
  • Bonsailer: Ev çiçekleri denildiğinde ilk akla gelen bonsai çeşitleri, birbirinden farklı saksı tasarımları ile şık aranjmanlara ev sahipliği yapıyor. Ev ve ofis dekorasyonuna şık bir hava getiren bonsai çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir, bonsainin doğayı temsil eden felsefik duruşu ile sevdiklerinize duygularınızı kolayca yansıtabilirsiniz.
  • Menekşeler: Muhteşem pembemsi ve mor renkli çiçeklere sahip olan menekşeler, kalp şeklindeki yaprakları ile evinize mutluluk getiriyor. Ev çiçekleri arasında bulundukları her mekâna hayat katan enerjileri ile dikkat çeken menekşeler, sevdikleriniz için ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Ev ve Salon Çiçekleri

Evde çiçek yetiştirmeyi sevenlerin en çok tercih ettiği salon çiçekleri arasında para çiçeği, spathiphyllum, kılıç çiçeği, guzmania, antoryum, dieffenbachia, kraton gibi çiçekler yer alıyor.

  • Guzmania: Ev, balkonda yetiştirilen ve bahçe bitkileri çeşitlerinden olan guzmania, doğrudan güneş ışığına maruz kalmayı sevmediği için genellikle ev içinde yetiştiriliyor. Bakımı kolay olan çiçek, yeşil yapraklar arasında çıkan kırmızı renkli farklı yaprakları ile sıra dışı bir görünüm sergiliyor.
  • Spathiphyllum: Barış çiçeği ya da yelken çiçeği olarak da bilinen spathiphyllum, parlak yeşil canlı yaprakları ve şık beyaz çiçekleri ile hem ofis hem de evlere enerji veriyor. İlkbahar ve sonbahar aylarında muhteşem çiçekleri ile yaşam alanlarına ışıltı veren spathiphyllum bitkisini dilerseniz eviniz dilerseniz sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.
  • Antoryum: İri ve canlı yaprakları, geniş kırmızı çiçekleri ile zarif bir çiçek olan antoryum kelimesi tutku anlamına geliyor. Tutkunun rengi kırmızı çiçekleri ile yaşam alanlarına enerji ve neşe saçan çiçeği, yakınlarınıza sevgi dolu bir mesaj olarak hediye edebilirsiniz.
  • Sevginizi paylaşmak istediğiniz herkese ÇiçekSepeti’nin ev, salon ve balkon çiçekleri çeşitlerinden dilediğinizi seçerek duygularınızı en güzel şeklide ifade edebilirsiniz. Saksı çiçeği satın almak için ÇiçekSepeti üzerinden online sipariş verebilir, uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: