Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün HB Bilişim tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
Apple iPhone X 64 GB!
iPhone X Şimdi Çiçeksepeti'nde!
2007 yılında ortaya çıkardığı ve iPhone adıyla piyasaya sürdüğü akıllı cep telefonlarıyla teknoloji sektöründe fırtınalar estirmeye başlayan Apple, serinin en yeni üyesi iPhone X ile yenilikçi yüzünü bir kez daha gösteriyor. Alışıldık iPhone tasarımlarından farklı olan ve ekran genişliğinden yüz tanıma teknolojilerine kadar pek çok yeteneğiyle iPhone serisine yeni bir soluk kazandıran iPhone X özellikleri açısından değerlendirildiğinde ürünün yeni nesil teknolojileri donanım ve yazılımsal olarak destekliyor. Eski telefonunuzu değiştirmek ve güncel teknolojilerle üretilen bir ürün edinmek istiyorsanız iOS işletim sisteminin en yeni sürümü iOS 11’i üzerinde bulunduran akıllı cep telefonunu tercih edebilirsiniz.
Zarif görünümüyle öne çıkan ve taşınabilirlik noktasında kullanıcılarına son derece kolaylık sağlayan iPhone X, asgari düzeydeki çerçevesini geniş ekranıyla tamamlayarak geniş çalışma alanı ile konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. 174 gram ağırlığındaki telefonu, milimetrelik kalınlığı sayesinde cebinizde ya da çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Arka kısmı camdan, çerçevesi ise paslanmaz çelikten üretilen model, farklı renk seçenekleriyle her türlü beğeniye karşılık veriyor. Aktif bir yaşantısı olanların ve telefonu su ya da toz gibi dış etkenlere sıklıkla maruz kalanların da gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri iPhone X, ilgili sertifikalarıyla su ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. Parmak izi okuyucunun bulunmadığı, onun yerine güvenlik çözümü noktasında Face ID’nin yer aldığı ürün, kullanıcıların yüz haritasını çıkararak ortamın karanlık ya da aydınlık olması fark etmeksizin sahibini tanıyabiliyor. Şapka, gözlük, sakal, saç gibi değişkenlere karşın performansından taviz vermeyen yüz tanıma sistemi, modele özgü çeşitli uygulamalarla alternatif şekillerde de değerlendirilebiliyor.
Lightning portu aracılığıyla kablolu; kablosuz şarj aygıtlarıyla ise kablosuz olarak şarj edilebilen akıllı cep telefonu, yüksek batarya kapasitesiyle 21 saat konuşma ve 12 saat Wi-Fi kullanım süresi vadediyor. Hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada %50 doluluğa ulaşan batarya, gün boyunca telefonunu yoğun kullanan teknoloji meraklılarının gereksinimlerine yanıt veriyor. Apple tarafından geliştirilen modern yonga setini kullanan ve bu sayede, düşük miktarda enerji tüketen ürün, ekran yapısıyla enerji tasarrufuna katkı sağlıyor.
| Ağırlık | 174 g |
|---|---|
| Arttırılabilir Hafıza | Yok |
| Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| Bekleme Süresi | Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. |
| Bluetooth | Var |
| Boyutlar | x x mm |
| Çift Hatlı | Yok |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Dahili Modem | Var |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Boyut Aralığı | 5,5 - 5,9 inç |
| Ekran Boyutu | 5,8 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2436 x 1125 |
| Ekran Renk Çözünürlüğü | 16 Milyon |
| Ekran Tipi | Süper AMOLED |
| E-mail Desteği | Var |
| Entegre Flaş | Var |
| Entegre Kamera | Var |
| Garanti Tipi | İthalatçı Garantili |
| Görüntülü Konuşma | Var ( Uygulama ile data kullanır ) |
| Göz Taraması | Var |
| GPS (Küresel Konumlama Sistemi) | Var |
| HandsFree (Eller Serbest) | Var |
| İşlemci Kapasitesi | Hexa-core |
| İşletim Sistemi | iOS 11 |
| İşletim Türü | iPhone OS |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Kamera Çözünürlüğü Aralığı | 8 - 12,9 MP |
| Kamera Çözünürlüğü | 12 MP + 12 MP |
| Kamera Zoom (Yakınlaştırma) | 2x, Var |
| Klavye | Yok |
| Konuşma Süresi | Maksimum 21 Saat (3G ile) |
| Mobil Bağlantı Hızı | |
| MP3 Çalma | Var |
| NFC (Yakın Alan İletişimi) | Var |
| Ön (Selfie) Kamera Aralığı | 5 - 7,9 MP |
| Ön (Selfie) Kamera | 7,0 MP |
| Paket İçeriği | Cep Telefonu, Data Kablosu, Şarj Adaptörü, İğne, Kulaklık, Kullanım Kılavuzu |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil Gücü Aralığı | 2500 - 2999 mAh |
| Pil Gücü | 2716 mAh |
| Pil Türü | Li-Ion |
| Radyo | Yok |
| RAM Kapasitesi | 3 GB RAM |
| SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri | W/kg (Baş) W/kg (Vücut) |
| Ses Kayıt | Var |
| Şarj Girişi | Lightning |
| Şebeke | 850/900/1800/1900 |
| Telefon Hafızası | Var |
| Telefon Modeli | iPhone X |
| Telefon Tipi | Bar Tipi |
| Video Kayıt | Var |
| Video Oynatma | Var |
| Wi-Fi | a/b/g/n/ac |
| Yüz Tanıma | Var |
| Zil Tipi | Polifonik - MP3 |
| Garanti Süresi (Ay) | 12 |
|---|---|
| Yurt Dışı Satış | Yok |
| Stok Kodu | 10102 |

Nesquukk
SİNOP
16 Ağustos 2024
16 Ağustos 2024
Nesquukk
SİNOP
K*** E***
ANKARA
10 Mart 2023
10 Mart 2023
K*** E***
ANKARA
Hüsniye Lortoğlu
ISTANBUL-ANADOLU
26 Aralık 2022
26 Aralık 2022
Hüsniye Lortoğlu
ISTANBUL-ANADOLU
Murat can çelik
SİVAS
02 Şubat 2023
02 Şubat 2023
Murat can çelik
SİVAS
[email protected]
MUĞLA
18 Aralık 2022
18 Aralık 2022
[email protected]
MUĞLA
Ayetullah Sargin
GİRESUN
21 Kasım 2022
21 Kasım 2022
Ayetullah Sargin
GİRESUN
kardelen kahraman
ISTANBUL-ANADOLU
30 Eylül 2022
30 Eylül 2022
kardelen kahraman
ISTANBUL-ANADOLU
Nazan ergün
TEKİRDAĞ
08 Aralık 2022
08 Aralık 2022
Nazan ergün
TEKİRDAĞ
Mesut Güler
BURSA
16 Nisan 2023
16 Nisan 2023
Mesut Güler
BURSA
Bilal başyurt
İZMİR
05 Ekim 2022
05 Ekim 2022
Bilal başyurt
İZMİR