İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Açılış ve Tören Çiçekleri

 

Açılış çiçekleri ile önemli günleri CicekSepeti.com farkıyla kutlayın! Tören ve açılış çelengi için açılış ve tören kategorisi ÇiçekSepeti'nde! Hatırlanmak istediğiniz her an yanınızdayız.

Açılışlar ve törenler, güzel başlangıçların ilk adımıdır. Özellikle önemli olayları kutlamak için açılış ve törenlerden destek alınır. Aslında hayatınızdaki dönüm noktaları için düzenlenen açılışlar, sevinç ve heyecan dolu etkinliklerdir. Böyle etkinliklerde sevdiklerinize destek olduğunuzu göstermenin en güzel yolu açılış çiçeklerinden geçer.

Açılış ve törenlerde sevdiklerinizin yanında bulunamıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yollayacağınız göz alıcı açılış ve tören çiçekleri ile onları düşündüğünüzü ve manevi olarak yanlarında olduğunuzu hatırlatma imkanı yakalarsınız. Yeni açılış için çiçek göndermek çok eski zamanlardan beri gerçekleştirilen geleneksel ve düşünceli davranışlardan biridir. Sevdiklerinizin iş yeri açılışlarında, nişan, düğün, nikah gibi törenlerde, sünnet törenlerinde açılış çiçeklerinden faydalanabilirsiniz. “Açılışa hangi çiçek gönderilir?”, “Yeni açılış çiçek çeşitleri nelerdir?” gibi sorularınıza yanıt bulmak için ÇiçekSepeti'ndeki Açılış Çiçekleri - Çelenkler kategorisinde bulunan yüzlerce ürüne göz atabilirsiniz.

Açılış -Tören Çiçek Aranjmanları

  • Bulunduğu ortama şıklık katan ferforje ayaklara sahip aranjmanlar, en çok tercih edilen açılış çiçekleri arasında yer alır. Düğün, nişan gibi organizasyonlara gönderilen çiçekler, ferforje çiçek çeşitleri arasından seçilebilir.
  • Daha gösterişli törenlere sahne olan düğün organizasyonlarında gösterişli açılış çiçekleri ile evlenen yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Yakın bir akraba toplantısında bulunamadığınız durumlarda göndereceğiniz garberalarla süslenmiş çelenklerin üzerine ailenizin adını yazdırabilirsiniz.
  • İş yeri açılışı için çiçek göndermek, popüler davranışlardan biridir. Siz de yakınlarınızın başarılarına ortak olmak ve onlara desteğinizi sunmak için şık vazoda sunulan beyaz lilyum buketinden faydalanabilirsiniz.
  • Yeni girişimlere, iş yeri açılışlarına, yakınlarınızın başarılarını kutladığı törenlere göndereceğiniz iki katlı çelenkler sayesinde tanıdıklarınıza başarılarına inandığınız ve onların yanında olduğunuz mesajını iletebilirsiniz.
  • Böylesine özel ve kutlanması gereken günler için çeşitli renklerdeki gerberalar kullanılarak hazırlanmış çelenklere yönelebileceğiniz gibi ÇiçekSepeti’nin özenle hazırladığı ayaklı açılış çiçeklerini, kutu çiçekleri veya saksı çiçeklerini de tercih edebilirsiniz.

Yeni Açılış İçin Çiçek Çeşitleri

Açılış - Tören Çiçekleri önemli günler için özel olarak hazırlanan çiçek aranjmanlarıdır. Açılış çiçekleri ya da çelenkler sayesinde yakınlarınızın düzenlemiş olduğu organizasyonlara verdiğiniz önemi daha rahat ifade etme imkanına sahip olursunuz. Farklı organizasyonlar için farklı çeşitlerde tasarlanabilen bu aranjmanlar, gönderilecek etkinliğe göre düzenlenir ve isim yazılıp kişiselleştirilerek yakınlarınıza gönderilir. Çiçek tasarım ekibi tarafından büyük özveriyle hazırlanan Açılış - Tören Çiçekleri kategorisinde yeni iş yeri açılışları gibi durumlar için tasarlanmış, sıklıkla kullanılan garberalardan rengarenk güllere kadar pek çok farklı ürün çeşidi bulunur. Garberalar açılış çiçeği olarak çelenklerde en çok tercih edilen çiçeklerdendir. Bunun en önemli sebebi bu çiçeklerin büyük boyutlara sahip olması ve uzun süre canlılığını koruyabilmesidir. Kırmızı, pembe ve beyaz renklerdeki gerberalardan oluşan tören çiçekleri tek katlı ya da çift katlı olarak tasarlanabilir. Yüzlerce tören çiçeği çeşitleri arasından yansıtmak istediğiniz tarzınıza ve bütçenize uygun ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir online sipariş avantajı ile kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.