Ankara Çiçek Siparişi

CicekSepeti.com Ankara' yı mutlu ediyor!

Çiçek Sepeti Ankara ile istediğiniz her zaman, dilediğiniz her saatte, sevdikleriniz Ankara' nın neresinde yaşarsa yaşasın, onlara çiçek göndermeniz için hiçbir engel yok! Biz Ankara' daki sevdikleriniz için seçtiğiniz en güzel çiçekleri alıp yola çıktık bile, size yalnızca gelecek olan teşekkür mesajlarını beklemek kaldı! Biliyoruz yüzlerindeki gülümsemeyi ilk biz göreceğiz ama, o gülümsemenin mimarı olarak en güzel cümleleri siz duyacaksınız… Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, Ankara'da yaşayan sevdiklerinize çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi en taze haliyle teslim edelim. Türkiye' nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip online çiçekçisi CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

Çiçek Sepeti Ankara ile Ankara' ya çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Yorumlar

Avustralya'dan eşimin yaşgünü amacıyla Türkiye saatiyle 2 pm gibi verdiğim siparişi Ankara'da 3 saat gibi kısa bşir süre içinde ilettiniz. İşte hizmet kalitesi budur, bana da bu haliyle bir hediye vermiş oldunuz. Teşekkurler.

MEHMET HAKAN SARAC

1 saat içerisinde ankaraya istanbuldan kurabiye göndermenin mutluluğu yaşadım teşekkürler

AZIZ YıLMAZ

Ben yurt disinda yasiyorum . Ailem ankarada . İlk defa denedim ve cok memnun kaldim . Gercekten hizli ve zamaninda gonderim ile kesinlikle mesafeleri bir hiçe çevirdiginiz icin cok tesekkur ederim .

HASAN AYSOY

çok teşekkürler gerçekten. ankaradan ünyeye nasıl hemen aynı gün içinde gönderirim gidermi diye düşünürken sabah sip.verdim 2 saat sora oradaydı. teşekkürler bundan sonra burayı kullanıcam inş.

MEVLÜT ALPARSLAN