İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Babalar Günü Hediyeleri

20 Haziran'a çok az kaldı! Hala Babalar Günü Hediyesini seçemediyseniz; size özel hazırladığımız yüzlerce hediye önerisinden oluşan Babalar Günü Hediyeleri kategorimizden bütçenize uygun olan hediyeleri online satın alabilirsiniz.

En güzel hediyenin paranın yettiği en pahalı hediyedir yanılgısı birçoğumuzun en büyük sıkıntısı. Oysa babanız için önemli olan hediyelin maddi değerinden çok onu bu özel günde hatırlayarak gösterdiğiniz minnet duygusudur. Ucuz babalar günü hediyesini de alsanız ona gösterdiğiniz sevginizle birleştiğinde onun için paha biçilemez bir armağan olacaktır. Alternatif olarak eğer el yapımı babalar günü hediyesi satın almayı düşünüyorsanız, sonuçta kendi el emeğiniz olmadığı için düşündüğünüz kadar büyük bir anlam ifade etmeyeceğinin farkında olmalısınız.

Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü, 1970'li yıllardan beri dünyada aynı tarihte kutlanan özel günlerden biridir. Hayatınızın en büyük idolü, hayata karşı duruşunuzdaki en güçlü yanınız, çocukluk kahramanınız babalarınızı bu özel günde hatırlamak onlara verebileceğiniz hediyelerin en büyüğüdür aslında.

Babayla çocuğu arasındaki bağlar dışardan görünenden daha fazlasıdır. Sözle ifade edilenden çok konuşulmayanlarda saklı olan derin sevgidir. Ne yaparsanız yapın size olan sonsuz güveniyle özgüveninizi besleyen, en zor anlarınızda sizi destekleyen, teşvik eden, umutsuzluğa kapıldığınızda varlığı, bilgisi, kudretiyle size umut olan babanızın, bu dünyaya gelme amacının sadece sizi hayata hazırlamak olduğunu düşünürsünüz pek çok kere.. Ona vereceğiniz küçük de olsa sembolik bir hediye belki tüm bunların karşılığı olmayacaktır ama onu da Babalar Günü gibi sembolik bir günde hatırladığınızı gösteren güzel bir jest ve emekleri için teşekkür mahiyetinde küçük bir armağan olacaktır. Bu özel günde babanızın mutluluğunu paylaşmak adına sunduğumuz hediye fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Her adımınızda desteğini ve güvenini hissettiğiniz babanıza en güzel babalar günü hediyesi ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Birbirinden güzel ve farklı hediye çeşitleriyle babanızı bu özel gününde mutlu etmenin keyfini doyasıya yaşayın!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.