İPTAL

Filtrele

Temizle

Babalar Günü Hediyeleri

18 Haziran'a çok az kaldı! Hala Babalar Günü Hediyesini seçemediyseniz; size özel hazırladığımız yüzlerce hediye önerisinden oluşan Babalar Günü Hediyeleri kategorimizden bütçenize uygun olan hediyeleri online satın alabilirsiniz.

Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü, 1970'li yıllardan beri dünyada aynı tarihte kutlanan özel günlerden biridir. Hayatınızın en büyük idolü, hayata karşı duruşunuzdaki en güçlü yanınız, çocukluk kahramanınız babalarınızı bu özel günde hatırlamak onlara verebileceğiniz hediyelerin en büyüğüdür aslında.

Babayla çocuğu arasındaki bağlar dışardan görünenden daha fazlasıdır. Sözle ifade edilenden çok konuşulmayanlarda saklı olan derin sevgidir. Ne yaparsanız yapın size olan sonsuz güveniyle özgüveninizi besleyen, en zor anlarınızda sizi destekleyen, teşvik eden, umutsuzluğa kapıldığınızda varlığı, bilgisi, kudretiyle size umut olan babanızın, bu dünyaya gelme amacının sadece sizi hayata hazırlamak olduğunu düşünürsünüz pek çok kere.. Ona vereceğiniz küçük de olsa sembolik bir hediye belki tüm bunların karşılığı olmayacaktır ama onu da Babalar Günü gibi sembolik bir günde hatırladığınızı gösteren güzel bir jest ve emekleri için teşekkür mahiyetinde küçük bir armağan olacaktır.

Her adımınızda desteğini ve güvenini hissettiğiniz babanıza en güzel babalar günü hediyesi ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Birbirinden güzel ve farklı hediye çeşitleriyle babanızı bu özel gününde mutlu etmenin keyfini doyasıya yaşayın!