İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

  • Birbirinden farklı tarzda binlerce çiçek tasarımına imza atan en yetenekli butik çiçekler ÇiçekSepeti’nde bir araya geliyor. Siz de işinin ehli çiçekçilerin hazırlamış oldukları tasarımlar arasından dilediğiniz çiçek aranjmanını Butik Çiçekçiler sayfasından seçebilir, anında siparişinizi verebilirsiniz.
  • Her biri birbirinden farklı ve özel olarak hazırlanan tasarım çiçekleri seçerken karar vermek hayli zor. Kütük ve beton saksılar içerisinde hazırlanmış bonsai formunda orkideler, özel kutular içerisinde hazırlanan çiçek aranjmanları, farklı dekoratif malzemeler ile özelleştirilen minyatür bahçeler ve solmayan güller ile hazırlanan tasarımlar, çok satan tasarım çiçekler arasında yer alıyor. En güzel örneklerini incelemek ve satın almak için Tasarım Çiçekler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Düşünülenin aksine bütün tasarım çiçekler pahalı değildir. Her zevke ve bütçeye uygun bir tasarım çiçek bulabilmek mümkündür. 40 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan tasarım çiçeklere ÇiçekSepeti’nin Uygun Fiyatlı Tasarım Çiçekler sayfasından ulaşabilir, bütçenize en uygun ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.
  • Kişiye özel tasarım çiçek, yalnızca gönderileceği kişi için hazırlanan çiçek tasarımıdır. Kimi zaman vazosu, saksısı ya da hazırlandığı platform özelleştirilen, kimi zaman çiçekler ile belli simgeler ya da harfler yazılabilen kimi zaman ise farklı dekoratif ürünler de tasarımı şahsileştirilen çiçek aranjmanlarıdır. Kişiye Özel Çiçekler kategorimizden kendiniz ya da sevdikleriniz için, en yetenekli butik çiçekçilerin hazırlamış oldukları kişiye özel tasarım çiçeklere ulaşabilir ve sipariş edebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.