Bu üründe kampanyalı fiyattan satılmak üzere en az 30 adet stok mevcuttur.
Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün Interspor tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Ağırlık | 5 kg |
|---|---|
| Ayarlanabilir Sele | Yok |
| Bisiklet Tipi | Yatay |
| Çalışma Tipi | Mekanik |
| Direnç Mekanizması | 3 kademe ayarlanabilir |
| Ebatlar | 42 x 42 x 31 cm |
| Gösterge | LCD Gösterge |
| Nabız Ölçme Sistemi | Yok |
| Taşıma Kapatsitesi | 80 kg |
Var

Seyda Unal
ISTANBUL-ANADOLU
11 Temmuz 2024
11 Temmuz 2024
Seyda Unal
ISTANBUL-ANADOLU
s*** t***
BURSA
27 Ağustos 2025
27 Ağustos 2025
s*** t***
BURSA
B*** A***
ANKARA
14 Eylül 2022
14 Eylül 2022
B*** A***
ANKARA
A*** R***
ISTANBUL-AVRUPA
19 Ekim 2022
19 Ekim 2022
A*** R***
ISTANBUL-AVRUPA
yeşim ünsal
ISTANBUL-AVRUPA
28 Ekim 2022
28 Ekim 2022
yeşim ünsal
ISTANBUL-AVRUPA
E*** Ö***
ANKARA
07 Haziran 2025
07 Haziran 2025
E*** Ö***
ANKARA