Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Gönderim Amacı Çiçek

Kucak dolusu kırmızı güller, baharın gelişini müjdeleyen gerberalar, zarafetin temsilcisi orkideler ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde! Sevdiklerinize zarif ve hayat dolu bir hediye sunmak isterseniz özel saksılarında yer alan çiçekleri ve en az çiçekler kadar özel ambalaj kağıtlarına sarılan buketleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Gönderim Amacına Göre Çiçekler

Çiçek ve bitkileri hemen hemen herkese hediye edebilirsiniz. Yalnızca çiçeği kimin için seçtiğinize dikkat ederek daha yerinde bir seçim yapmanız gerekir. Örneğin, en yakın dostunuza yolladığınız çiçekle, resmi ilişkileriniz için seçtikleriniz farklı olmalı. Hayatınızdaki en özel insana göndereceğiniz çiçeğe ise ayrı bir özen göstermeli ve benzersiz bir aranjman sunmalısınız. Bu gönderim amaçları arasında sizi en zorlayacak seçim resmi ilişkiler için olanlar. Çünkü hem göz alıcı bir çiçek sunmanız hem de samimiyet çizgisini aşmamanız gerekir. Bu gibi durumlarda bonsai bitkisi oldukça iyi bir seçenek. Yalın bir duruş sergileyen ve uzun yıllar dayanıklılık gösteren bonsai bitkilerini ÇiçekSepeti’nde özel saksılar içinde bulabilirsiniz. Ofis gibi çalışma alanlarıyla da son derece uyumlu oldukları için iş arkadaşlarınız ya da ortaklarınız için seçebilirsiniz. Resmi ama daha renkli bir seçenek isteyenler için guzmania bitkisi bulunuyor. Yeşil dinamik yaprakların arasından kendini gösteren kırmızı çiçek oldukça sıcak bir etki yaratıyor. Çiçek siparişinizi kimin için seçtiğiniz fark etmez, amacınıza en uygun aranjmanlar ÇiçekSepeti’nde mutlaka bulunur.

Aşkla Dolu Romantik Aranjmanlar

Birine karşı çok özel hisler besliyor ama nasıl dile getireceğinizi bilmiyorsanız ya da sevgilinize olan aşkınızı bir çiçekle yeniden anlatmak istiyorsanız kırmızı güllerin gücünden faydalanabilirsiniz. O kıymetli kalbi kırdığınız için pişmansanız ve özür dilemenin zarif bir yolunu arıyorsanız orkidelerin asaletiyle bunu başarmanız mümkün. Kısacası aşıkların yüzünü güldürecek ve daha ilk bakışta tüm kalpleri ısıtacak aranjmanlar ÇiçekSepeti’nde mevcut. Sizeyse aralarında en doğru seçimi yapıp sevdiklerinize göndermek kalıyor. Kucak Dolusu Aşk buketi 25 adet kırmızı gül içeriyor ve en az kırmızı güller kadar çarpıcı olan ambalaj kağıdıyla tamamlanıyor. 60 adet kırmızı güle sahip olan Aşkların En Büyüğü tasarımı ise zengin içeriğiyle bir hayli öne çıkıyor. Ateş kırmızı gülleri bir vazo içinde sunmak isteyenler için de farklı seçenekler bulunuyor. Bu özel çiçekleri dilerseniz siyah uzun vazoyla ya da sade bir görüntü sunan şeffaf vazolarla sipariş verebilirsiniz. Orkideler de yine vazolar içinde yer alan çiçekler arasında. Beyaz ve mor renkleri arasından seçim yapabilir ve cam fanus, seramik saksı, desenli vazo ya da premium kutular içinde sipariş verebilirsiniz.

Baharın Müjdecisi Rengarenk Papatyalar

Papatya ve gerberalar bahar mevsiminde ilk açan çiçekler olarak bilinir. Bu yüzden sıcak güzel günlerin ve yeni başlangıçların habercisi sayılırlar. Çiçek dünyasındaki bu ünleri sebebiyle yeni başlangıçları, bir bebeğin dünyaya gelişini ya da iş ve eğitim hayatındaki yeni adımları kutlamak için sıklıkla tercih edilirler. Sade ve klasik beyaz papatyaların yanı sıra sarı ve mor gibi canlı renkler de bulunur. Gerbera çiçekleri ise papatya ailesinin en geniş yapraklı üyesi olarak ihtişamlı bir mutluluk sunar. Dinamik aranjmanlardan hoşlanıyorsanız gerbera ve papatyaların canlı renklerini içeren tasarımları tercih edebilirsiniz. Ama kalbiniz her zaman sadelikten yana ise beyaz papatyaların klasik görüntüsüyle yalın bir aranjmana sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde daha birçok çiçek ve bitki çeşidini bulmanız mümkün. Vazo ya da saksıda yer alan çiçekleri seçtiğiniz takdirde, doğum günü tebriklerinizi veya yeni iş başlangıcı kutlamalarınızı da tasarıma ekletebilirsiniz. Saksı ve vazolar üzerine dayanıklı sticker ya da baskı uygulaması ile yerleştirilen tebrik mesajları sayesinde hediyeler kişiye özgü bir unsur da kazanıyor. Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir ve en taze çiçekleri sevdiklerinize sunabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: