Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hediye Retro Ürünler

ÇiçekSepeti’nde sevdikleriniz için sayısız farklı hediye seçeneği bulmanız mümkün. Retro ürünler de bu farklı hediyeler arasında bir hayli öne çıkıyor ve çokça tercih ediliyor. Nostaljik gramofonlar, 90’lı yılları hatırlatan şekerlemeler, eski model araba oyuncakları ve romantik müzik kutuları arasında özgürce seçim yaparak sevdiklerinizi şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin yıllara dayanan tecrübesi sayesinde seçtiğiniz tüm hediyelere çabucak ulaşmanız da mümkün. Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilediğiniz ürünü uygun fiyat seçenekleri ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Müzik Severlere Özel Hediye Retro Ürünler

Müzik dinlemekten hoşlanan ve nostaljiye meraklı olan sevdikleriniz için yaratıcı hediye fikirleri arıyorsanız ÇiçekSepeti’nin retro gramofon ve ahşap radyo tasarımları tam da size göre. Ev ve ofis alanları ile oldukça uyumlu olan bu tarz ürünleri tüm dekorasyon tarzları ile bir arada kullanmanız mümkün. Nostaljik gramofon retro görüntüsü ile daha ilk bakışta sizi geçmiş yıllara götürmeye aday. Son derece gerçekçi bir gramofon görüntüsü veren ürünü müzik kutusu olarak kullanabilirsiniz. Yatağınızın başucuna ya da çalışma masanıza yerleştirebilir ve rahatlatıcı melodilerin tadını çıkarabilirsiniz. Müzik kutusunu çalıştırdığınızda gramofon üzerinde yer alan dekoratif plak da dönmeye başlar ve size son derece nostaljik anlar yaşatır. Pop Art tasarımlardan hoşlananlar içinse farklı radyo yer alıyor. Canlı renkleri ve dinamik hatları ile dikkat çeken nostaljik radyoları günümüz teknolojisi ile uyumlu bir şekilde kullanmanız da mümkün. Bluetooth eklentisi sayesinde tüm cihazlarınızı retro radyonuza bağlayabilir ve sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Müzik zevkinizi ikiye katlayacak olan retro ürünlerin çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

90’lı Yıllara Ait Oyunlar ve Şekerlemeler

Horoz biçimli şekerler, leblebi tozları, tangram ve el tetrisleri… Bütün bunlar yüzünüzde bir gülümsemeye sebep oluyor, çocukluğunuzun güzel anılarını hatırlatıyorsa çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve hem kendinize hem de sevdiklerinize nostaljik anlar yaşatabilirsiniz. Zengin içerikleri ile oldukça dikkat çeken nostaljik hediye kutuları sayesinde 80’li ve 90’lı yıllara ait birçok ürüne tek seferde sahip olmanız mümkün. Dilerseniz retro oyuncakların ağırlıkta olduğu nostaljik kutuları ya da döneme ait şekerlemeleri içeren hediye paketlerini tercih edebilirsiniz. Retro oyuncakları içeren hediye seti içerisinde tetris, tangram, zeka küpü, su tabancası, şaka yüzüğü, vampir dişi, kaynana dili, fırıldak, sapan ve horoz suluk gibi 23 farklı oyuncak çeşidi yer alıyor. Şekerleme setinde ise emzik şeker, leblebi tozu, marşmelov, patlayan şeker, Yummy ve ekşi sakız gibi 17 farklı atıştırmalık çeşidi bulunuyor. Çocukluk yıllarınıza ait oyunlara ya da şekerlemelere ÇiçekSepeti’nin ekonomik fiyatları ile hemen sahip olabilir ve sevdiklerinizle birlikte nostaljik anlar yaşayabilirsiniz.

Oyuncak Araba Koleksiyonerlerine Özel Hediyeler

Eski model arabalardan hoşlanıyorsanız ya da oyuncak araba koleksiyonu yapan sevdikleriniz için hediye fikirleri arıyorsanız ÇiçekSepeti’nin retro ürünleri arasında sayısız seçenek bulabilirsiniz. Volkswagen, Anadol, Ford ve Kartal gibi klasik araç modellerinin farklı renkteki oyuncaklarına ulaşabilir ya da çiçek çocuklarla özdeşleşen Volkswagen minibüsleri tercih edebilirsiniz. Farklı renklerdeki oyuncak araba modellerini çalışma masanıza, kitaplığınıza ya da pencere önlerine dizerek mekan dekorasyon çalışmalarınıza renk katmanız da mümkün. Dilerseniz oyuncak araba formları ile tasarlanan kumbara ürünlerini de sipariş verebilirsiniz. Volkswagen minibüs tasarımı ile üretilen kumbaraları aynı zamanda fotoğraf çerçevesi olarak kullanmanız da mümkün. Minibüs üzerine yerleştirilen sabit çerçeve içerisine dilediğiniz fotoğrafı yerleştirebilir ve en mutlu anılarınızı sergileyebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin retro ürünleri arasında daha birçok seçenek bulabilir ve sevdiklerinize ilginç hediyeler sunabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatları sayesinde ekonomik bir alışveriş yapmak isterseniz siz de hemen sipariş verebilirsiniz.