İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İç Mekan Bahçe Ürünleri

İç mekân bahçe ürünleri, bulundukları ortamı anında değiştirebilecek güce sahip olan anlamlı hediye seçenekleri arasında yer alır. Kişisel zevklerinize göre çiçekli ya da yeşil yapraklı bitkileri tercih edebilirsiniz. Bu yaşayan hediyelerle doğum günü, yıl dönümü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, terfi, geçmiş olsun ve yeni iş kutlamaları gibi özel etkinlikleri ve kutlamaları taçlandırabilirsiniz. Aynı zamanda armağan edeceğiniz kişiye uzun süre eşlik edecek bu iç mekân bahçe ürünleri, sevdiklerinizin her gün sizi hatırlamasına olanak tanır. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun tüm iç mekân bahçe ürünlerini ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Estetik İç Mekân Bahçe Ürünü Çeşitleri

Bitkiler, sahip oldukları yoğun renklerle bulundukları ortama canlılık katma özelliğine sahiptir. İç mekânın özelliklerine göre büyük ya da küçük boyutlu bitkileri tercih edebilirsiniz. İsterseniz birden fazla seçeneği bir araya getirerek ufak bir bahçe oluşturabilirsiniz. ÇiçekSepeti çeşitli kutlamalar ve özel günler için farklı bitki alternatiflerine de sahip. Siz de armağan edeceğiniz kişinin zevklerine ya da kendi isteklerinize göre sayısız seçenek arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti koleksiyonunda yer alan iç mekân bahçe ürünleri şu şekilde:

Çiçekli İç Mekân Bahçe Ürünleri: Rengarenk çiçekler, sahip oldukları canlılıkla ferahlatıcı etkiye sahiptir. Aynı zamanda bu renkler farklı anlamları da ifade eder. Orkide gibi beyaz çiçekli bitkiler narin ve ince yapıları sayesinde şık bir ortam yaratır. Kurumsal hediye alternatifleri, yeni iş ve terfi kutlamaları için sevdiklerinize beyaz çiçekli iç mekân bahçe ürünleri hediye edebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin evi ya da ofisi için alınacaklar hediyeler arasında süs bitkileri de yer alıyor. Kırmızı çiçekli saksı bitkileri, tutku dolu renkleriyle sevginin ve aşkın sembolüdür. Sevgililer Günü’nde eşinize armağan edeceğiniz kırmızı renkli Nandina Bonsai ya da mini orkideler, onun gönlünü fethetmenize yardımcı olur. Sadece tek bir renkle sınırlı kalmak istemiyorsanız rengarenk seçeneklere sahip Kalanchoe bitkisini tercih edebilirsiniz.

Yeşil Yapraklı Bitkiler: Yeşil yapraklı bitkiler, büyük ve küçük boy seçeneklere sahip. Kapalı alanların uygun bir bölgesine yerleştirilen bu bitkiler, hem ihtişamlı yapıları sayesinde göz kamaştırır hem de doğanın rahatlatıcı etkisini taşır. Yeşil yapraklı bitki seçiminde yaprak şekillerine ve boyutlarına göre istediğiniz türde bitkiye ulaşabilirsiniz. Deve tabanı gibi geniş yapraklı bitkiler, dağınık dalları sayesinde hareketli bir görüntünün oluşmasını sağlar. Paşa kılıcı gibi ince ve estetik yapraklara sahip bitkiler ise narin ve sade bir tasarımın oluşmasını destekler. Dekoratif bitkilere ek olarak Aloe Vera gibi pratik fayda sağlayan bitki seçenekleri de iyi birer hediye seçeneği olur.

Kaktüs ve Sukulentler: Kaktüs ve sukulent çeşitleri, iç mekân bitkileri arasında estetik yapısı ve bakım kolaylığıyla ön plana çıkar. Hem ev hem de ofis kullanımına uygun olan bu bitkileri, tek olarak ya da aranjman hâlinde satın alabilirsiniz. Kaktüs ve sukulent çeşitleriyle oluşturulan minyatür bahçeler, sevdiklerinizi kapalı alanlarda bir doğa deneyimine çıkarır. Bu estetik tasarımları tüm özel gün ve kutlamalar için tercih edebilirsiniz.

Özel Saksılarla Sunulan İç Mekân Bahçe Ürünleri

Vereceğiniz armağanların estetik yapılarının yanı sıra paketleme seçenekleri de görsel etkiyi değiştiren özellikler arasında yer alır. Hediye edeceğiniz bitkilerin etkisini artırmak istiyorsanız özel tasarım saksı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Beyaz ve siyah gibi klasik saksılara ek olarak seramikten üretilmiş motifli saksıları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda insan yüzü, tarihsel ve mitolojik figürler ya da anlamlı sloganları barındıran saksı çeşitleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden vereceğiniz iç mekân bahçe ürünleri siparişinize anlamlı notlar ekleyerek sevdiklerinizin için unutulmaz armağanlar sağlayabilirsiniz. İç mekan bahçe ürünlerine ek olarak bahçesi olan sevdikleriniz için bahçe bitkileri kategorisinden de bahçeleri için bir hediye sağlayabilirsiniz.