İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul Çiçek

İstanbul'da çiçek göndermek istediğiniz adrese en yakın çiçek mağazası Çiçek Sepeti!

Türkiye'nin en kalabalık ili olan İstanbul'da sevdiklerinizin her özel gününde yanında olmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Çiçek Sepeti çiçek siparişlerinizi İstanbul'un her köşesine zamanında teslim ederek, en güzel temennilerinizi sevdiklerinize ulaştırmaya aracı olarak, sizi ve sevdiklerinizi mutlu ediyor. Siparişiniz belirttiğiniz saat aralığında online oluşturduğunuz kart notunuz / görüntülü mesajınız ile birlikte teslim ediliyor.

Taze çiçeklerin, İstanbul'un en iyi çiçekçilerinin hünerli ellerinde gösterişli aranjmanlara dönüştüğü Çiçek Sepeti'nde, hazırlanan siparişiniz, aynı gün teslim edilir. İstanbul'dan farklı illere siparişleriniz de benzer şekilde gün içerisinde teslim edilecektir. Örneğin,İzmir'de oturan bir arkadaşınız için vereceğiniz sipariş, o arkadaşınızın bulunduğu konuma en yakın İzmir çiçek dükkanı tarafından hazırlanacak ve zamanında teslimatı yapılacaktır.

İstanbul'un Her Semtine Aynı Gün Teslimat

Beylikdüzü, Üsküdar veya Esenyurt.. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün teslimat avantajı ile ÇiçekSepeti ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz çok kolay!

Telaşlı ve karışık İstanbul ortamında, günün kurtarıcı kahramanı neden siz olmayasınız? Sevdiklerinizin yüzünü bir parça güldürebilmek, günün stresinden az da olsa uzaklaştırabilmek için, Çiçek Sepeti'nin tasarım harikası çiçeklerinden dilediğinizi seçmeniz, sonra da teşekkür mesajlarını beklemeniz yeterli! Kutlanmaya değer tüm özel günler Çiçek Sepeti ile koruma altında! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, İstanbul’un dilediğiniz semtine çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi taze haliyle teslim edelim. İstanbul'un ve Türkiye'nin en geniş ve hızlı çiçek dağıtım ağına sahip CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

İstanbul'a çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Marmara Bölgesi Çiçek Siparişi:

- Kocaeli Çiçek

- Bursa Çiçek

- Sakarya Çiçek

- Bilecik Çiçek

- Yalova Çiçek

- Çanakkale Çiçek

- Edirne Çiçek

- Tekirdağ Çiçek

- Kırklareli Çiçek

- Balıkesir Çiçek

Başkent Ankara Çiçek Siparişi sayfamızdan Ankara'daki sevdiklerinize de online çiçek gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.