İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul Çiçek Siparişi ile Aynı Gün Teslimat

İstanbul’da çiçek göndermenin en hızlı ve güvenilir yolu online çiçek siparişi vermektir. Özellikle söz konusu başka şehre çiçek göndermek ise çiçek fotoğrafını görüp, online ödeme yapma imkanı ile çiçeğinizi kolayca sipariş edebilmek çok önemlidir. İstanbul çiçek siparişi verebileceğiniz ciceksepeti.com, yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile siparişinizi sevdiklerinize teslim eder.

Dünyanın en özel şehirlerinden biri olan İstanbul, yaklaşık 17 yüzyıl boyunca dünyanın en önemli metropellerinden biri olmuştur. Roma, Bizans, Latin ve Osmanlı İmparatorluklarına başkentlik yapan bu şehirde her kültür kendinden bir parça bulabilir. Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bir nevi köpü olan bu şehrin her semtinde, her sokağında ayrı bir güzellik yatar. Lalelerin açtığı parklarıyla şehrin dört bir yanını saran erguvanlarıyla ve her daim güzelliğini koruyan boğazı ile İstanbul, her göreni kendine aşık eden bir şehirdir.

En İyi İstanbul Çiçekçileri ve Uygun Fiyatlar

İstanbul çiçekçi bakımından oldukça zengin bir şehir. 39 ilçede bulunan binlerce çiçekçi ise her gün en güzel çiçeklerini ciceksepeti.com için hazırlıyor ve mutlu etmek istediğiniz kişilere teslim ediyor. Çiçeksepeti İstanbul şubesi her gün binlerce yüzü gülümsetiyor. Verilen çiçek siparişi sonrası, ilgili siparişin hazırlanma, yola çıkma ve teslim edilme aşamaları esnasında bilgilendirilerek teslimat sürecini kolaylıkla takip edebilirsiniz. En iyi çiçek gönderme sitesi Çiçek Sepeti, İstanbul çiçek siparişi için yılın 365 günü çalışıyor. Siz de ciceksepeti.com ile sadece dakikalar içerisinde dünyanın dört bir yanından İstanbul’a çiçek siparişi verebilirsiniz.

Sevdiklerinizin işyerlerine orkide siparişi, çiçek buketi ya da çiçek aranjmanı siparişi vermek istediğinizde gönderim yerine en yakın çiçekçi ve açık çiçekçi, Çiçek Sepeti güvencesi ile çiçeğinizi adrese teslim ediyor. Siz de İstanbul içi ev, okul, hastane ya da işyeri, tüm adreslere çiçeksepeti ile çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Siz de İstanbul'da yaşayan sevdiklerinizi mutlu etmek için internette İstanbul çiçekçi, İstanbul çiçekleri, İstanbul çiçekçilik veya İstanbul çiçek siparişi gibi aramalar yapmak yerine hemen CicekSepeti üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

İstanbul'un En Büyük Çiçek Dükkanı

Türkiye'nin en kalabalık ili olan İstanbul'da sevdiklerinizin her özel gününde yanında olmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Çiçek Sepeti çiçek siparişlerinizi İstanbul'un her köşesine zamanında teslim ederek, en güzel temennilerinizi sevdiklerinize ulaştırmaya aracı olarak, sizi ve sevdiklerinizi mutlu ediyor. Siparişiniz belirttiğiniz saat aralığında online oluşturduğunuz kart notunuz / görüntülü mesajınız ile birlikte teslim ediliyor.

İstanbul'un Her Semtine Çiçek Gönderebilirsiniz

Beylikdüzü, Üsküdar veya Esenyurt.. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün teslimat avantajı ile ÇiçekSepeti ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz çok kolay!

Telaşlı ve karışık İstanbul ortamında, günün kurtarıcı kahramanı neden siz olmayasınız? Sevdiklerinizin yüzünü bir parça güldürebilmek, günün stresinden az da olsa uzaklaştırabilmek için, Çiçek Sepeti'nin tasarım harikası çiçeklerinden dilediğinizi seçmeniz, sonra da teşekkür mesajlarını beklemeniz yeterli! Kutlanmaya değer tüm özel günler Çiçek Sepeti ile koruma altında! Dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte, İstanbul’un dilediğiniz semtine çiçek siparişinizi verin, biz çiçeğinizi taze haliyle teslim edelim. İstanbul'un ve Türkiye'nin en geniş ve hızlı çiçek dağıtım ağına sahip CicekSepeti.com, ister aynı gün, ister dilediğiniz ileri bir tarihte, sevginizi sevdiklerinize iletmek için çalışıyor.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.