Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Kişiye Özel Çakmak

Kişiye özel çakmak ile her an sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış çakmaklar ile sevdiğiniz kişi de kendisini özel hissedecek. Farklı çakmak modellerinden istediğinizi tercih ederek, kendi zevkinize uygun bir hediye beğenebilirsiniz. Kişiye özel çakmak tasarımları, uzun süreli kullanım için özel materyallerden üretilir. Bu sayede sevdikleriniz bu hediyenizi uzun süreli olarak kullanabilirler.

Kişiye Özel Çakmak Yazı Tasarımları 

Eşinize, sevgilinize ya da sevdiklerinize ismine özel çakmak tasarımlarını seçerek, anlamlı bir hediye alabilirsiniz. Sadece sevdiklerinizde olacak bu hediye ile onları mutlu edebilmeniz mümkün. Kişinin ismine özel, seçeceğiniz yazı karakterinde isim çakmak üzerine yazılır. İsim soy isim şeklinde ya da sadece isim olarak da çakmağınızı tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sadece isim olarak değil, sevdiğiniz bir kelime ya da cümleyi de çakmak üzerine yazdırarak tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinize söyleyemediklerinizi bu şekilde özel tasarım çakmak sayesinde onlara söyleyebileceksiniz. Tercihinize göre isme özel clipper ya da jobon çakmak modellerini seçebilirsiniz. Benzinli çakmak modellerini de kullanarak farklı ve özel tasarımlara imzanızı atın. Farklı renk seçeneklerini ya da metal kaplama şeklinde modelleri de değerlendirebilirsiniz. Sadece sevdiklerinizin ismini değil firma ya da iş yeri isminizi de çakmak üzerine yazdırarak, iş yerinizin reklamını yapabilirsiniz.  Bu özel tasarım çakmak ile daha prestijli bir görünüm elde edin.

Puro Severler için Özel Tasarım Puro Çakmağı

Kişiye özel puro çakmağı ile de sevdiklerinize farklı bir hediye edebilirsiniz. Özellikle puro tercih eden bir eşiniz ya da sevgiliniz var ise bu çakmak ile özel ve kullanışlı bir hediye seçimi yapabilirsiniz. İsme özel şekilde puro çakmağı seçebileceğiniz gibi sade ve şık bir tasarımla da hediyenizi kendi tarzınıza göre oluşturabilirsiniz. Farklı ve orijinal bir hediye için kişiye özel puro çakmağı ile sevdiklerinizi bu şekilde şaşırtın.

Sevdikleriniz için Özel Resimli Tasarım Çakmak

Sevdiğiniz kişiye anlamlı ve her zaman kullanabileceği kişiye özel resimli çakmak hediye edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin resmini ya da birlikte olan bir resminizi kendi tasarımınıza göre çakmak üzerine özel basım yöntemi ile bastırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu özel çakmağı her kullandığında sizinle olan resmini görecek. Bu şekilde sevdikleriniz ile olan anılarınızı ölümsüz hale getirmiş olacaksınız.

Çok Fonksiyonel USB Şarjlı Çakmak

Kişiye özel USB şarjlı çakmak ile sevdiklerinize daha fonksiyonel ve kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Şarj özelliği sayesinde sevdikleriniz her yerde, her zaman elektronik cihazlarını bu özel hediye ile şarj edebilirler. İnce tasarımı ve renk seçenekleri ile istediğiniz modeli rahatlıkla seçerek hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Bu çakmak üzerine sevdiğiniz kişinin ismini yazdırarak da özel hissetmesini sağlamış olacaksınız.

Kişiye Özel Dokunmatik Alevsiz Çakmak

Kişiye özel çakmak modellerinden dokunmatik alevsiz çakmak modelini kullanarak daha fonksiyonel bir hediye alabilirsiniz. Alevsiz ve dokunmatik özelliği sayesinde çok daha rahat bir kullanımı olan bu çakmak modelinin üzerine sevdiğiniz kişinin ismini de yazdırabilirsiniz. Çakmaklarınız özel bir kutu tasarımı ile sevdiklerinize ulaştırılır. Bu şekilde hediyeniz çok daha şık bir görünüme kavuşmuş olur. Çakmak modellerini ve kutu seçeneklerini ÇiçekSepeti'ne girerek rahatlıkla görebilirsiniz. Aradığınız tüm modellerdeki çakmak seçeneklerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Çakmak özellikleri ve ürün hakkında detaylı bir bilgiyi de burada bulabilirsiniz. Sevdiklerinizin zevkine uygun, kişiye özel çakmak modelleri ile onları özel günlerde mutlu edebilirsiniz.