İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kişiye Özel Hediyeler

İsme özel kupa, bir başarı plaketi, yılın en iyi oscar ödülleri. Daha fazlası ÇiçekSepeti hediye kişiye özel hediyeler kategorisinde. Sevdiklerinizin ismine, burcuna ve ilgi alanlarına göre özel hediye sunmanın keyfini yaşayın!

  • Etrafımızda yüzlerce kişi olsa da kalbimizin en derinlerinde yatan kişilerin sayısı çok daha azdır. Onların her biri bizim için ayrı değerli oldukları kadar hepsini birbirinden ayıran, özel kılan özellikleri vardır. Bu sebeple onları mutlu eden ve üzen şeyler çok farklı olabilir. İşte tam da bu sebeple sevdiklerimiz için kişiye özel hediyeler seçmeli ve onların bizler için ne kadar özel olduklarını vurgulamalıyız. En sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan bu hediyelere Kişiye Özel Hediyeler sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.
  • O, sizin için herkesten farklı. Ona olan sevginiz, onu gördüğünüz zaman hissettikleriniz ve onunla birlikteyken hayatınız çok başka. Tam da bu sebeplerle hediyesi de çok farklı olmalı. Yalnızca onun için, ona özel hazırlanmalı. Biriciğiniz için seçebileceğiniz en özel hediyelere ÇiçekSepeti’nin ona özel hazırladığı hediyeler sayfasından seçebilir ve mutlu edebilirsiniz.
  • Hediyelerin kişiselleştirilmesi için hediyenin verileceği kişiye ya da size dair izler taşıması gerekir. Hediye vereceğiniz kişinin ismi, fotoğrafı, mesleği ya da özel ilgi alanlarına dair detayların yer aldığı hediyeler kişiye özel olarak hazırlanır ve tek bir eşi dahi olmaz. Bununla birlikte hediyenizi gönderirken ekleyeceğiniz küçük mesajlar da hediyenizi kişiselleştirmenize yardımcı olur. ÇiçekSepeti’nin sevdiklerinize için hazırladığı ve aynı gün teslimatlı olarak sipariş verebildiğiniz hediyelere Kişiye Özel Hediyeler sayfasından kolayca ulaşabilir ve hediyenizi seçebilirsiniz.
  • Kişiye özel hediyeler, özel olduğunu hissettirmek istediğiniz herkes için tercih edilebilir. Annenize, babanıza, sevgilinize, eşinize, çocuğunuza, öğretmeninize, arkadaşlarınıza; kısacası ne kadar özel olduğunu vurgulamak istediğiniz herkes için onlara özel hediyeler yaptırabilirsiniz. Birbirinden güzel kişiye özel hediyelere ÇiçekSepeti’ndne erişebilir, seçiminizi kolaylaştırmak için Kişiye Özel Aksesuarlar, Kişiye Özel Kupa Bardaklar ve Kişiye Özel Defterler sayfalarımıza göz atabilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.