Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Meyve Sepeti Nedir?

Doğru ebatlardaki taze meyve dilimlerinin, çikolata, fıstık, bitter, beyaz çikolata vb. çeşitli soslarla kaplanarak çiçek aranjmanı görünümünde hazırlanmasıyla oluşturulmuş ürünlerin genel ismidir. Tamamen sağlıklı ve yenilebilirdir. Taze meyveler ve çikolatanın enfes birleşimiyle hazırlanan meyve sepetleri ile sevdiklerinize beklenmedik zamanlarda tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Yüksek kalorili tatlılardan uzak duran ama taze bir meyveye hayır diyemeyenler için ideal bir lezzettir. Çiçek formundaki meyve sepetlerinin çikolata kaplı alternatifleri de çikolata severleri oldukça memnun edecektir. Özellikle yaz günlerinde sevdiklerinizin doğum günlerinde yüksek kalorili pasta yerine, özel hazırlanmış doğum günü meyve sepeti ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Meyve Sepeti Nereden Alınır?

Çiçek Sepeti uzun yıllardır bu sektörün en tecrübeli markası konumunda olup, güvenli ve sorunsuz alışveriş deneyimini yaşayan müşterilerimizin de takdirini kazanmış bir markadır. Meyvelerin çiçek formunda aranje edilmesiyle hazırlanan meyvesepetini bir çok üretici hazırlasa da, Çiçek sepeti'ndeki meyve sepeti ürünleri, işinin ehli meyveli yenilebilir çiçek üreticileri tarafından hazırlanmaktadır. Marketplace platformumuza katılan üreticilerin ürünleri, teslimat ağımız sayesinde bir çok lokasyona ulaştırılabilmektedir. Dolayısıyla "Meyve sepeti nerede satılır?" diye soranlar için ÇiçekSepeti geniş ürün portföyü, uygun fiyatları ve geniş dağıtım ağı sayesinde öne çıkmaktadır.

Yenilebilir Çiçek Meyve Sepeti

Yenilebilir Çiçek meyve sepeti ürünleri, meyvelerin yanı sıra kek, kurabiye, truf gibi lezzetler de içermektedir. Tercihinize göre sadece meyvelerden oluşan çikolatalı meyve sepeti veya kuincy kek, çikolata topları, kurabiye, kek gibi malzemelerle zenginleştirilmiş karışık Yenilebilir Çiçek meyve sepeti seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

İndirimli Meyve Sepeti

Yenilebilir Çiçek ve kek sepeti konseptine benzer şekilde hazırlanan meyve sepeti ürünlerini Ankara, İstanbul başta olmak üzere bir çok ilden sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri meyve sepeti sipariş takip linkinden kontrol edebilir, hazırlanma - araca yüklenme ve teslimat bildirimlerin anlık olarak alabilirsiniz. Çiçeksepeti'nin kampanyalarını takip ederek meyve sepeti indirimlerinden yararlanarak sevilen ürünlerimizden ucuz meyve sepeti siparişi verebilirsiniz.

Özel günlerin vazgeçilmez sürprizlerinden meyve sepetlerindeki indirim fırsatlarını değerlendirip hemen siparişinizi verebilirsiniz. İster premium çikolatalı meyve sepeti ürünlerinden, isterseniz bütçenize uygun indirimli meyve sepeti aranjmanlarından sipariş verebilir, sihirli lezzeti ve enfes görüntüsüyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çilek, portakal, kiwi, elma, ananas gibi en sevilen meyvelerle hazırlanan rengarenk çikolata kaplı aranjmanlar hem göze heme damağa hitap ediyor. Dilerseniz kek ve truf kombinli ürünleri tercih ederek çikolataya doyabilirsiniz.

Online sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey; enfes meyve buketi lezzetlerinden birini seçmek. Meyve sepeti Ankara, İstanbul, İzmir dışında bir çok ile aynı gün teslim edilebilmektedir. Tercih ettiğiniz çikolatalı leziz meyve sepetleri ÇiçekSepeti güvencesiyle sevdiklerinize ulaştırılacaktır.

Meyveli Sepet Ürünleri

Görünüşü ve lezzetinin yanı sıra meyve sepeti fiyatları bakımından da her bütçeye uygun alternatif ürünleri bulabileceğiniz ÇiçekSepeti'nde, günün her saati sipariş oluşturabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin takibini "kolay sipariş takibi" ile hesabınız üzerinden yapabilirsiniz. Eğer aldığınız meyve sepetini hediye olarak bir arkadaşınıza göndermek istiyorsanız, lezzetli meyve çiçeğinin hazırlanma aşamasından, araca yüklenmesi, dağıtıma çıkarılması ve teslimatını dahi anlık bildirimlerle öğrenebilmektesiniz. Hesabınıza kayıtlı e-mail ve telefon bilgilerinizin güncelliğinden emin olmanız bu açıdan önem arzetmektedir.

Meyve Sepeti Yapımı Zor mu?

Cezbedici görüntüsü nispeten kolay yapılacağını düşündürtse de aslında uzmanlık isteyen bir yapım prosesiyle üretilirler. Her meyvenin, meyvesepeti aranjmanı için uygun olmadığını bilmek gerekiyor ilk olarak. Çok sulu veya çok kuru meyveler, -bir de sosa batırıldığında- olmasını istediğiniz görüntüden uzak bir forma dönüşebilir. Bu yüzden doğru meyveleri seçmek, çikolata sosun kıvamını doğru ayarlamak ve uygun koşullarda muhafaza etmek meyve sepeti yapımının püf noktalarıdır.

Meyve Sepeti Hangi İllerde Satılıyor?

Bir çok uzman meyvesepeti üreticisinin üretim tesisleri İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde. Fakat bazı üreticiler kargo ile gönderime uygun koşulları yaratarak, farklı illere de meyve sepeti siparişi ve gönderimi sağlayabiliyor. Meyve sepeti siparişi vermeden önce, lokasyon seçimi kutucuğundan teslim edilmesini istediğiniz adres bilgisini girdiğinizde, o adrese teslimat yapabilen meyve sepeti çeşitlerini görebilmektesiniz