İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ofis Çiçekleri

Kendi ofisinizi ya da sevdiklerinizin ofisini renklendirmek, bambaşka bir havaya büründürmek ister misiniz? Bir ofisin havasını değiştirmeniz, seçeceğiniz çiçek cinsine göre mis gibi kokulara büründürmeniz için ÇiçekSepeti yanınızda. Ofis ortamları genellikle işlerin yoğun şekilde yapıldığı ve çalışan kişilerin günlerinin büyük bir kısmını geçirdiği yerlerdir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, ofis için seçeceğiniz bir çiçek sizi ve sevdiklerinizi eşsiz görünüşleriyle mutlu etmek için mükemmel bir seçenek.

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Ofis Çiçekleri

ÇiçekSepeti’nin özenle hazırladığı aranjmanlar, tüm çiçekseverlerin ofislerinde yer almayı bekliyor. Mor renkli mini orkideler; mor, beyaz, mavi seçenekleriyle klasik orkideler; sarı, kırmızı, beyaz, turuncu renklere sahip Kalanchoeler; zarafetiyle göz dolduran kırmızı Antoryumlar, küçük olmasına rağmen sergiledikleri muazzam görüntüleriyle Nandina, Ficus, Domestica, Buxus, Cascade, Malus, Zelkova, cennet bambusu, para ağacı, Japanese, Marginata, elma ağacı ve ardıç Bonsailer; hem masalara hem de ofislerin köşelerine uyum sağlayan yemyeşil Yucca çiçekleri ve Dracena Marginatalar; kaktüsler ve sukulentler hem mutlu ediyor hem de motivasyon kaynağı oluyor.

Ofis Çiçeklerinin Özellikleri ve Hitap Ettiği Kişiler

Tüm ofis çiçeklerini eşinizi, sevgilinizi, dostlarınızı ya da çalışma arkadaşınızı mutlu etmek için alabileceğiniz gibi dilerseniz kendiniz için de satın alabilirsiniz. Farklı saksı seçenekleriyle beğeninize sunulan ofis çiçeklerinden Rodin mini orkidelerden ya da klasik orkidelerden yapacağınız bir seçim ile işe yeni başlayan sevdiklerinizi mutlu edebilir; yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde onların ofislerine göndererek kutlama gerçekleştirebilir ve baktıkça sizi hatırlamalarına olanak sağlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki orkide zarifliği, şıklığı, büyük aşk ve sadakati ifade eder.

Rengarenk Kalanchoeler ise sevgiyi ve iyi dilekleri ifade ettiğinden dolayı, yakın dostlarınızın ya da çalışma arkadaşlarınızın özel günlerinde onları hatırladığınıza ve onların yanında olduğunuza dair minik bir jest yapabilirsiniz.

Antoryum seçenekleri de küçük ofislerde büyük farklılıklar yaratmak için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Sahip olduğu bereket, mutluluk anlamları ile sevdiklerinize alınabilecek en anlamlı ofis hediyeleri arasında bulunuyor.

Ofis ortamına rahatlıkla uyum sağlayan ve görünüşleriyle hemen herkesi büyüleyen Bonsai çeşitleri, sizin ve sevdiklerinizin ofislerine büyük bahçelerin verdiği huzuru taşıyor, baktıkça kişilerin ferahlamalarına neden oluyor. İnsan ile doğa arasındaki uyumu simgeleyen Bonsai çiçekleri, sizin için en özel olduğunu düşündüğünüz, doğasever kişiler için hediye edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Bonsai çiçekleri, uzun süre yaşamaları sebebiyle de sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak çiçeklerden biri oluyor.

Ofis şartlarına uygun saksıda olan Yucca bitkisi yemyeşil yaprakları ile ortamın havasını anında değiştirebiliyor. Bakımı doğru şekilde yapıldığında uzun süre yaşayabilen bu bitkiler ofisteki en sadık arkadaşınız olmaya aday. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz Yucca çiçeği ile onların daima sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Marginatalar, büyük ve güzel görünümlü yaprakları ile görsel şölen sunuyor. Hem masada hem de yerde kolaylıkla bakılabilen bu bitkiler yeşili seven tüm yakınlarınıza hediye edebileceğiniz seçenekler arasında bulunuyor.

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Pratik Yolu: ÇiçekSepeti

Hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu etmenin yolu ÇiçekSepeti’nden geçiyor.  Yaşam alanlarınızı renklendirecek ofis çiçekleri sizi bekliyor. Ofisiniz için dilediğiniz ofis çiçeğine en hızlı şekilde ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Siparişin ardından teslimat sırasında zarar görmemesi için tüm çiçek ve bitkiler özenle hazırlanır ve belirttiğiniz adrese gönderilir. Ayrıca dilediğiniz gün ve saat seçeneğini belirleyebilmek de sizin elinizde. Hediyenizin istediğiniz gün ve saatte sevdiklerinize ulaşabilmesi için sipariş sırasında zamanlamayı yapabilirsiniz. Böylece ÇiçekSepeti ile sevdiklerinizi en doğru anda mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.