Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Öğretmenler Günü Çiçekleri

Öğretmenleriniz, öğretmen olan sevdikleriniz ve öğretmen adayları için yılın en özel günü olan Öğretmenler Günü’nü en güzel çiçeklerle kutlamanız için Çiçeksepeti en taze ve kaliteli çiçek aranjmanlarını sizler için sunuyor.

Her öğrencinin asla unutmadığı bir öğretmeni vardır. Sevgiyle ve hürmetle andığı, emeği için minnettar olduğu ve hayatına dokunan bir öğretmen. Öğretmenler için de tüm öğrencileri evlatları gibi özel ve önemlidir. Hem öğretmenler hem de öğrenciler için bir işten çok daha fazlasını ifade eden öğretmenlik, geçmişten günümüze kıymeti bilinen, kutsallığı kabul görülen meslektir. Belki de bir goncanın emek emek sulanıp büyütülmesi ve çiçek açması gibi incelikle, özenle öğrencileri ile ilgilendikleri için Öğretmenler Günü’ne her zaman çiçekler eşlik eder. Öğretmenler Günü hediyeleri düşünülürken çiçekler ya ilk akla gelen alternatifler ya da çeşitli hediyelerin yanında güzelliklerini sergileyerek öğretmenlerimize mutluluk veren hediyeler oluyor. Öğrencileri ve sevdikleri tarafından bu anlamlı günde mis kokulu çiçeklerle hatırlanmak onlara yürüdükleri bu yolun ne kadar özel olduğunu bir kez daha hatırlatır. Öğretmenine olan minnettarlığını sergilemek isteyen başarılı öğrenciler hediye çiçek alışverişinin yanına öğretmene özel çikolata çeşitleri de ekleyerek kişiye özel bir dokunuş tercih etmektedir.

Çiçeksepeti’nin Öğretmenler Günü Çiçekleri içerisinde bu özel günü anlamlandırmak için seçebileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Çiçek buketleri, kesme çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar, saksı bitkileri, çelenkler, teraryum tasarımları, minyatür bahçeler ve daha birçok farklı tarzda çiçek alternatifi, Öğretmenler Günü çiçekleri sayfası içerisinde her zevke hitap edebilen tasarımlarla hazırlandı. Bu koleksiyon içerisinden orkidelerden gül aranjmanlarına, kutuda papatya tasarımlarından ışıklı teraryumlara onlarca farklı çiçeğin özenle hazırlanmış binlerce farklı alternatifini bulabilirsiniz.

Gerberalar, rengarenk güller, mis kokulu papatyalar, lilyumlar, ve daha birçok farklı çiçek ile hazırlanan kesme çiçek aranjmanları Öğretmenler Günü çiçekleri içerisinde yer alıyor. Bunlara ek olarak çeşitli saksı bitkileri de bu özel ve anlamlı günün şanına yakışan tasarımlarla sunuluyor. Antoryum, Atatürk çiçeği, farklı renkler ve tasarımlar ile hazırlanan kalanchoe çiçekleri, orkide tasarımları, bonsai çeşitleri, sukulentler, kaktüsler ve daha birçok farklı çiçek seçeneği, saksı bitkileri içisinden bu özel gün için tercih edebileceklerinizden bazıları.

Siz de Çiçeksepeti’nin Öğretmenler Günü Çiçekleri sayfasından öğretmenlik mesleğini icra eden tüm sevdiklerinizi mutlu edecek bir seçim yapabilir, onlara tüm emekleri için mis kokulu çiçekler aracılığı ile teşekkür edebilirsiniz.