Aşk Sözleri

aşk mesajları

Aşk, hissiyatın belki de en iyi telaffuz edilebildiği, içten gelen duygunun en güzel kelimelere dökülebildiği bir ruh haline büründürür insanı. Aşk konusunda yapılan betimlemeleri düşününce, bu kadar etkileyici aşk sözlerinin, bu kadar anlamlı ifadelerin spontane bir araya geldiğine inanmak hata olur.

50 TL'den Ucuz Çiçek Aranjmanları

Aşkın Simgesi Kırmızı Güller

Aşkın En Saf Hali Lilyumlar

En Güzel Orkide Çiçekleri

Şık Butik Çiçekler

Cemal Safi'nin Tek Hece Aşk şiirinde "Yaşanmadan çözülmeyen sır" olarak tanımladığı aşkı daha iyi anlatabilecek bir cümle aklınıza gelir mi?

Mevlana'nın "Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadardır" dizesindeki derin maneviyatı farketmemek mümkün müdür?

Bir kalıba koyulamayan, herhangi bir zamana sığdırılamayan, miktarı ayarlanamayan bir duygudur bu.Aşkın büyüklüğü kalpleri ısıttıkça kelimeler kalpten yola çıkıp dile gelir. Romantik diyaloglar hiç çıkmaz akıllardan. Kelimelerden taç yapıp da saçlarına takmak ister sevdiğinin, aşktan yandığı zamanlarda... Siz ona en çok hangi aşk sözcüklerini yakıştırırsınız? Sevdiğinizin gözlerine bakarak dile getirmek isteyeceğiniz, kimi zaman da utangaç bir çiçeğin yakasına iliştireceğiniz aşk sözleri vasıtası ile aşkınızın kalbini çalabilirsiniz.

Diğer yarınızın etkileneceği, kalbinizin en derininden gelen kısa ve öz etkileyici aşk sözleri ile de sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Bu tatlı aşk mesajları kalpten, derinden gelir, sevgilinize özel ve akılda kalıcı bir şekilde dokunmak için uzanır. Sevdiğiniz birini seçin ve romantik hediyenizin yanında sevginizi şahane kelimelerle şaşırtın:

En Güzel Aşk Sözleri

⏩ Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi inanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim...

⏩ Düştüğünde, seni kaldıran ben olacağım. Mutlu olduğunda, sevincini ben paylaşacağım. Bir arkadaşa ihtiyacın olduğunda, yanındaki ilk kişi ben olacağım. Seni her zaman seveceğim.

⏩ Bu kocaman insan denizinde, gözlerim hep seni arıyor sevgilim. Seni seviyorum.

⏩ Seninle olmak istediğim sadece iki an var: Şimdi ve sonsuza kadar. Seni seviyorum aşkım.

⏩ Herkesin sabah kalkıp güne başlamak için bir motivasyonu vardır. Benim de hayata başlamak için motivasyonum var; sen! İyi ki varsın!

⏩ Kalbin baştan aşağıya sevgiyle dolu ve ben orada bir yer bulacak kadar şanslıyım… Seni seviyorum tatlım.

⏩ Sevgilim, sen bana en karanlık günlerde rehberlik eden bir ışık olduğun için teşekkür ederim. Senin sevgin, kalbimin en kuytu köşelerini bile aydınlatıyor. İyi ki varsın.

⏩ Ne kadar meşgul olursam olayım, kalbim bana seni hatırlatmayı asla unutmuyor. Seni seviyorum bebeğim.

⏩ Seni sevmeyi bir öncelik haline getirdim. Bu artık bir karar veya seçenek değil. Hayatımdaki tüm önceliğimin seni sevmek olacağına söz verebilirim.

⏩ Aşk görülmez derler; sadece hissedilebilir. Ama yanılıyorlar çünkü ben aşkı birçok göz gördüm. Gözlerinde, dokunuşunda, yüzünde… Ve bu şimdiye kadar gördüğüm en güzel şey!

⏩ Bir gün senin güzelliğini anlatmak için bir şiir ya da sana olan sevgimi ifade etmek için bir şarkı yazabilirim. Ama şu anda, sadece senin aşkında kaybolmak istiyorum.

⏩ Tüm ömrümü gülümsediğinden emin olarak geçirebilirim. Çünkü senin gülüşün tüm ömrümü yaşamaya değer kılıyor! Seni seviyorum.

⏩ Bir insanın nasıl bu kadar mükemmel olabileceğini merak ettiren tüm özelliklere sahipsin! Her zerreni seviyorum aşkım.

⏩ Tüm güzel anlar için minnettarım. Seni dünden daha çok, yarından daha az seviyorum.

⏩ Bazı insanlar zaman geçtikçe daha da güzelleşir ve bazı aşklar zamanla güçlenir. İlki senin için doğru, ikincisi ise benim için!

⏩ Gözünde bir damla yaş olsam dudaklarına doğru süzülürdüm. Ama gözümde bir damla yaş olsan, seni kaybetmemek için asla ağlamazdım…

⏩ Hayatınızın yolculuğunu başka biriyle paylaşmak, kendi rotanızı bulmanın en iyi yoludur. Ben yolumu buldum…

resimli aşk sözleri

⏩ Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!

⏩ Bütün gün seninle olmanın bile sıkıcı olmamasını seviyorum. Sanırım aşk böyle bir şey!

⏩ İki farklı bedende yaşasak da aynı ruhu paylaşıyoruz ve “Aşk” denen tek bir dili konuşuyoruz. Seni seviyorum aşkım.

⏩ Aşkım, sen kimseyle paylaşmak istemediğim bir hazinesin ve ben bu hikayede haramilerden biriyim!

⏩ Kendimi özel hissetmek için binlerce nedene ihtiyacım yok. İhtiyacım olan tek şey, ışığınla geleceğimi aydınlatman. Sayende ben de çok özelim…

⏩ Benden seninle hayallerim arasında seçim yapmamı isteseydin ne diyeceğimi bilemezdim. Çünkü seninle olmak zaten benim tek hayalim. Seni seviyorum.

⏩ Elini tuttuğumda ve sen gözlerimin içine bakıp gülümsediğinde, “Cennet böyle bir yer olmalı…” diye düşünüyorum. Yeryüzündeki cennetim, seni seviyorum.

⏩ Sen benim için yeri doldurulamaz, geri alınamaz ve paha biçilemezsin. Asla değişme olur mu?

⏩ Seni o kadar çok seviyorum ki; sen ve çikolata arasında bir seçim yapmak zorunda kalsam, seni seçerdim. :)

⏩ Hayatımızın geri kalanında bana aynı hikayeleri tekrar tekrar anlatsan da umurumda değil. Çünkü seni dinlemekten asla bıkmayacağım. Seni seviyorum.

⏩ Eskiden aşk için her şeyi yapacağımı düşünürdüm. Değiştiriyorum; senin için her şeyi yaparım.

⏩ İlk aşkın, ilk öpücüğün ya da ilk aşkın olmayabilirim. Sadece senin son her şeyin olmak istiyorum.

⏩ Bu sabah yine gülümseyerek uyandım ve suçu sana atıyorum. :) Seni seviyorum.

⏩ Geçmişimde herhangi bir şeyi değiştirme şansı verilseydi, zamanda geri gider ve seni daha erken bulurdum. :)

⏩ Hayat bir oyunsa, ihtiyacım olan tek takım arkadaşı sensin. Çünkü seninle üstesinden gelemeyeceğimiz karşılaşma yok!

⏩ İnsanlar nefes kesici bir manzarayı seyretmek için dünyanın en uzak köşesine doğru yolculuğa çıkıyor. Benim için dünyanın en güzel manzarası, kirpiklerini kaldırdığında başlıyor…

⏩ Duydun mu? Artık dünyada sekiz harika var. Ve ben dünyanın son harikasına sahip olduğum için çok şanslıyım!

⏩ Seninle tanışana kadar karmaya asla inanmadım. Ama şimdi biliyorum ki; seni hak etmek için geçmişte gerçekten müthiş bir şey yapmış olmalıyım. Her şey için teşekkür ederim aşkım.

⏩ Bana ilk kez gülümsediğinde, bir kuş kanadında uçuyormuşum gibi hissettim. Beni ilk kez öptüğünde, saf bir mutluluk denizinde boğuluyormuş gibi hissettim. Beni ilk kez kucakladığında, aşkına sahip olduğum için gerçekten kutsanmış hissettim. Seni çok seviyorum.

duygusal aşk sözleri

⏩ Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

⏩ Seninle tanışmak kaderdi, arkadaşın olmak ise bir seçimdi. Ama sana aşık olmak, hiçbir zaman elimde değildi.

⏩ Aşkımız tıpkı bir rüzgar gibi. Onu göremiyorum, elimde tutamıyorum ama her yerde hissedebiliyorum.

⏩ Sana sorunsuz bir hayat vaat edemem, çünkü hepimiz zorluklardan payımıza düşeni alıyoruz. Ama sana söz verebileceğim tek bir şey var; tüm bu zorluklara, zaferlere ve hayatın bizim için hazırladığı diğer her şeye karşı senin yanında olacağım.

⏩ Sen güneşsin ve ben çiçeğim; sensiz büyüyemem. Sen göksün, ben ise bulut; sensiz ben var olamam. Sen denizsin ben dalga; sensiz kıyıya çarpamam. Kısacası; sen benim her şeyimsin sevgilim.

⏩ Bu dünyada değişmeyen üç şey vardır; güneş doğacak, rüzgar esecek ve seni hep seveceğim.

⏩ İçinde sen olmadan hayat nedir? Sadece bir kara delik. Sonu yok, başlangıcı yok, anlamı ya da neşesi yok, huzuru ya da uyumu yok. Seninle tanıştığımda olmam gereken kişi olduğumu hissediyorum. Seni tüm sınırların ötesinde seviyorum.

⏩ Seni her düşündüğümde bir çiçeğim olsaydı, bahçemde sonsuza kadar dolaşabilirdin. Seni çok özlüyorum ve çok seviyorum.

⏩ Artık mutluluğun neye benzediğini biliyorum. Sana benziyor… Melek yüzlü sevgilim, seni çok seviyorum.

⏩ Bazı insanlar güne bir fincan kahve ile başlar, bazıları ise buz gibi bir suyla. Benim her günüm ise seni düşünmekle başlıyor.

⏩ Seni ne kadar sevdiğimi sorma ne olursun, çünkü tüm dillerde içimdeki hisleri anlatacak bir kelime bulmakta zorlanıyorum. Seni, içimdeki sen kadar çok seviyorum.

⏩ Bu dünyanın verebileceği her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Bu yüzden bana sahipsin bebeğim. :) Çünkü seni hiç kimsenin sevemeyeceği kadar çoook seviyorum!

⏩ “Seni seviyorum.” cümlesinden daha değerli bir şey duymak ister misin? “Seninle yaşlanmak istiyorum.”

⏩ Seninle birlikteyken kendimi bir süper kahraman gibi hissediyorum. Dilersen en yüksek binanın tepesine çıkabilir ve tüm kötülüklere son verebilirim. İçimdeki gücü senden alıyorum sevgilim.

⏩ İçinde sen yoksan, hayat nasıl olabilir? Bilmek bile istemiyorum. Çünkü benim için hayat, sen hayatıma girince başladı. Seni seviyorum.

⏩ Evet, seni ilk gördüğüm gün ve şimdi arasında çok fark var… Çünkü seni şimdi çok daha fazla seviyorum.

⏩ Romantik filmler, aşk şarkıları, özlem ve daha fazlası… Geçmişte anlamlandıramadığım ne varsa, seninle şimdi çok daha anlamlı. Seni seviyorum.

Çok Satanlar >> Sevgiliye Hediye

⏩ Aşkımın derinliğini ifade etmek için kelimeler tek başına asla yeterli değil. Bu yüzden sana daha çok sarılmam ve seni daha çok öpmem gerekiyor. Seni seviyorum!

⏩ Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

⏩ Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

Sevgiliye Aşk Sözleri

⏩ Eğer nefes almak ve seni sevmek arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım, son nefesimi, seni seviyorum demek için kullanırdım.

resimli aşk sözleri

Çok Satanlar >> Tasarım Çiçekler

⏩ Sana dünyaları veremeyebilirim, ismini gökyüzüne yazamayabilirim, bir aşıkta istediğin her şey olamayabilirim. Ama sana söz veriyorum, seni sonsuza dek seveceğim.

⏩ Hayatıma girdin ve dünyamı tamamen değiştirdin. Kontrolümü kaybettim. Ben artık tamamen değişmiş bir insanım. Kalbim artık bana ait değil, senin. Sana derinden ve deliler gibi aşığım sevgilim.

⏩ Tek bir dilek hakkım olsa, daha uzun bir yaşam isterdim. Bu dünyada yaşamak istediğim yılların sayısı, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemem için yeterli olmayabilir. Seni seviyorum sevgilim!

 

ChatGPT'nin Yazdığı Aşk Mesajları

⏩ Aşkımı ikinci yeni şiirlerindeki gibi anlatacak bir aşk sözü yazar mısın?

Aşkımızın gücü ikinci yeni şiirlerindeki gibi,

Her gün daha da büyüyor,

Seninle birlikte her şey daha anlamlı oluyor,

Seni her zaman ve her yerde arayacağım,

Seni her zaman seveceğim.

⏩ İlk görüşte aşık olduğum ve hayatımı değiştiren kadına bir hediye aldım. Bu hediyeme ona olan aşkımı anlatan bir not yazmak istiyorum. Aşk dolu bir hediye notu yazar mısın?

Sevgili [Onun Adı],

Sana bu hediye ile sadece bir şey söylemek istiyorum: Sen benim hayatımın en güzel sürprizisin. İlk görüşte aşık oldum ve bu hissiyatımdan hiç vazgeçmedim. Seni tanıdığım andan itibaren hayatımın her anında seni düşündüm, seni hayal ettim ve seni sevdim. Seni gördüğümde kalbim hızla atıyor ve seninle birlikte olduğumda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Sen benim dünyamın en önemli parçasısın, seni sevmek en büyük tutkum oldu.

Bu hediyeyi sana verirken, sadece seni mutlu etmek istedim. Seninle paylaştığım her anın tadını çıkarmak ve seninle hayatımı paylaşmak benim için büyük bir ayrıcalık. Seninle beraber her şey daha güzel, daha anlamlı ve daha dolu dolu. Sen benim her şeyimsin, hayatımın anlamı, aşkım ve sevgilimsin.

Seni seviyorum.

⏩ En uzun süren aşk karşılıksız aşktır." demiş bir yazar. Bu sözden yola çıkarak sevdiğim kişiye olan hislerimi anlatabilecek kısa bir aşk sözü yazar mısın?

Karşılık beklemeden sevmek, kalbin en güzel tutkusudur. Seni sevmek de benim için tam olarak böyle bir his. Seni sevmek, karşılık beklemeden kalbimde sonsuza kadar var olacak bir aşkın varlığıdır.

⏩ Sevgilim için okuduğunda gözlerini dolduracak kadar romantik bir aşk mesajı yazabilir misin?

Sevgilim, seni çok seviyorum ve seninle olmanın ne kadar özel olduğunu her gün daha iyi anlıyorum. Seninle birlikte olmak beni mutlu ediyor ve seni her zaman koruyacağım. Seninle birlikte olmak için dünyanın en şanslı kişi olduğumu biliyorum ve seni sonsuza dek seveceğim.

⏩ Aramızda mesafeler olan sevgilim için onu ne kadar özlediğimi anlatan bir aşk mesajı yazabilir misin?

Sevgilim, seni o kadar özledim ki, seni her gün görmek için can atıyorum. Seni her zaman hissetmek istiyorum ve seninle birlikte olmak için her şeyi yaparım. Seni özlemek beni yıpratıyor ama aynı zamanda seni daha çok sevmek için bana ilham veriyor. Seni çok seviyorum ve seni özlediğimi biliyorsun

⏩ Karşımdaki kişiye duygularımı açacağım. Romantik bir aşk mesajı yazabilir misin?

Sevgili,

Sonsuz bir okyanusa baktığımızda, hayatın sonsuzluğuna tanık oluruz. Ancak seninle geçirdiğim her an, bu sonsuz okyanusa katılmış bir damla gibi kalıcı bir etki bırakıyor bende. Sen benim hayatıma girdiğinden beri, her şey renklenmeye, neşe dolmaya başladı.

Gözlerinde kaybolmak, dokunuşlarını hissetmek benim için en büyük mutluluk kaynağı. Seni sevmek, sana bağlı olmak hayatımın amacı oldu. Seninle birlikte olmak, hayallerimi gerçekleştirmek için bana güç veriyor. Seni seviyorum ve seninle olmak benim için her şeyden daha önemli.

Sonsuzluğa kadar seninim,

[Adınız]

⏩ Sevgilimle ilk yıl dönümümüz. Romantik bir kısa mesaj yazabilir misin?

Seninle geçen her anımız, kalbimdeki sevginin büyümesine neden oluyor. Seninle ilk yıl dönümümüzü kutlamak benim için çok özel. Seni seviyorum.

⏩ Birini sevdiğinde ona karşı duyduğun sevgiyi anlatacak, onu ne kadar çok sevdiğini gösterecek, romantik aşk mesajı yazar mısın?

Sevgilim, seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmak için kelimeler yetersiz kalır. Sen benim hayatımın her anının bir parçasısın, seni düşünmek bile beni mutlu eder. Seni her gün daha fazla sevdikçe, seninle geçireceğim her anın değerini daha iyi anlıyorum. Seninle birlikte olmak, beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. Seni sevmek, hayatımın en güzel şeyi. Seni her zaman ve her yerde seveceğim, seni asla unutmayacağım. Seni çok seviyorum.

⏩ Sevgilim için, onu mutluluktan havalara uçurarak kadar güzel, Cemal Süreya tarzında aşk mesajı yazar mısın?

Sevgili, seninle geçirdiğim her an, bana hayatın en güzel yanlarını hatırlatıyor. Senin varlığın, her şeyin anlamını ve değerini arttırıyor. Seninle birlikteyken, hayatın sıradanlığından kurtulup, yaşamın bütün renklerini keşfediyorum.

Sana olan aşkım, her geçen gün daha da büyüyor. Senin güzel yüzünü gördüğümde, kalbim hızla çarpıyor ve beni mutluluğun en yüksek zirvelerine taşıyor. Senin yanında olduğumda, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum ve seninle geçirdiğim her an, benim için sonsuzluğa dönüşüyor.

Seni seviyorum ve seninle geçireceğim her an, benim için bir mutluluk kaynağı olacak. Hayatımı seninle paylaştığım için minnettarım ve seni sonsuza dek seveceğim.

⏩ Uzun süredir ayrı kaldığım sevgilim için romantik, tutkulu ve aşkı anlatan kısa mesaj yazar mısın?

Seni öyle çok özledim ki, kalbimdeki tutku ve aşk hiç dinmedi. Seninle birlikte olmak, yanında uyumak ve seni sevgiyle sarmak için can atıyorum. Sana olan aşkım her geçen gün daha da büyüyor ve seni düşündükçe kalbim hızla çarpıyor. Seni sevmenin güzelliğini her zaman hissediyorum ve seni ne kadar çok sevdiğimi asla unutmamanı istiyorum. Sen benim her şeyimsin ve her zaman seninleyim. Seni seviyorum!

Anlamlı Aşk Sözleri

⏩ Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.

Çok Satanlar >> Teraryumlar

⏩ Sen benim yarınIarımın umutlarısın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın… Seviyorum seni aşkım.

⏩ Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne oIursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak...

⏩ Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim...

⏩ Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim...

aşk sözleri 2019

Çok Satanlar >> Kutuda Güller

Kısa Aşk Sözleri

⏩ Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.

⏩ Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgili...

⏩ Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.<

⏩ Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

kısa ve anlamlı aşk mesajları

⏩ Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan. Zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil."


https://cdn03.ciceksepeti.com/slider/sevgiliye-hediye.jpg
Romantik Çiçekler
https://cdn03.ciceksepeti.com/slider/sevgiliye-pasta.jpg
 

Özenle seçtiğiniz çiçeğinizin yanında sevgiliye aşk sözleri dolu bir kart notu eklemek isteyenler için hazırladığımız sayfamızda, listelediğimiz aşk sözleri ünlü şairlerin dizelerinden, aşk üzerine kitapların etkileyici cümlelerinden ve tumblr gibi sosyal medya mecralarındaki anonim paylaşımlardan alıntılar içermektedir. Bu sayfayı sık sık güncelleyerek, daha uzun aşk mesajlarına da yer verdiğimiz bir aşk mesajları arşivi haline getireceğiz. Siz de sayfamızı sık sık ziyaret ederek ekleyeceğimiz yeni aşk mesajlarını takip edebilirsiniz.

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Sevgiliye Alınabilecek 1000+ Hediye Önerisi

» İlk Buluşma İçin Hangi Çiçek Alınır?

» "Sevgililer" Temalı Bonnyfood Ürünleri

» Nostaljik ve Romantik Hediyelik: Müzik Kutuları

» Çift Temalı Saat & Tişört Ürünleri