Sevgi Sözleri

Sevgi, yeryüzündeki tüm canlılara bahşedilmiş en güzel duygudur. Bu eşsiz duyguyu ifade etmek için bir tanım olmamasına rağmen, birilerine veya bir şeye yönelik bir bağlanma ve şefkat duygusu diye bir genelleme yapabiliriz.Tabii bu genelleme bile sevgiyi tanımlarken çok eksik kalır. Çünkü sevginin tatlı coşkusu, insanın özel güçleri olmadan mümkün olmayan görevleri yerine getirmesini sağlar. Bu gizemli duygu, tüm sınırları aşar ve insanların hayatlarını değiştirir.

Sevgi, tam yanıbaşınızda, sadece sevdiklerinize değil, herkese göstermeniz için sizi bekler.

Siz de yanıbaşınızda duran bu duyguyu yakınınızdaki ya da uzaktaki sevgiliye sözler ile göstermek mi istiyorsunuz, sizin için derlediğimiz sevgi sözlerine göz atmaya ne dersiniz?

İşte sizin için seçtiklerimiz:

Zengin olsaydım, bir tek bakışın için tüm servetimi verir, bir gülüşün için dünyanın tüm altınlarını ayağına sererdim, ama böyle bir servetim yok. Bu yüzden sana hayatımdaki en değerli şeyi vereceğim: Kalbimi.

Çok Satanlar >> Güller

Gözlerine bakıp ruhumun yansımasını ve bana karşı duyduğun sınırsız sevgiyi görmekten daha iyi ne olabilir? Dünyadaki en mutlu adamı/kadını sen yarattın.

​ ​

O içten gülüşünle, seninle tanışmadan önce sahip olduğum buzlu kalbi bile eritebilirsin. Bana verdiğin mutluluk için sana minnettarım, seni seviyorum.

Bir insanın sadece bir kez mutlu olabileceğini düşünüyordum, ama seninle birlikteyken her dakika, hatta her saniye mutluyum.

Bu dünyada, her sabah uykulu gözlerini görmekten ve sana sarılmaktan daha güzel ve romantik bir şey yok.

​ ​

Sadece tek bir kelime kalbimin daha hızlı atmasını sağlıyor: İsmin.

Sonsuzlukta nerede kalmak istediğimi sorsaydın, cevap çok basit olurdu: Kollarında.

sevgi sözleri

Tüm hayallerim seninle tanıştığım gün gerçekleşti.

sevgi sözleri

Seni düşünmek nefes almak gibi. Hayatta kalmak için şart.

sevgi sözleri

Harfler A,B,C ile; sayılar 1,2,3 ile başlar. Sevgi ve aşk ise seninle…

‘Ona olan sevgimi en duygusal şekilde anlatmak istiyorum.’ diyenler, sizin için seçtiğimiz duygusal sevgi sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz

Sonsuza kadar seni seveceğimi söylemem sana anlamsız gelebilir, ama bu sözler senin için sahip olduğum hisleri tarif etmeme yardım ediyor.

Eğer bir gezegen olsaydım, benim Ay’ım olmanı isterdim. Çünkü sadece sana bakarak dönmek beni evrenin en mutlu gezegeni yapardı.

Kelimeler ne kadar harika olduğunu anlatmam için yeterli değil. Bu yüzden sadece gözlerime bak ve sadece senin için atan kalbimi hissetmeye çalış.

sevgi sözleri

Aşkını bulmam yıllar sürdü, bu yüzden gitmene asla izin vermeyeceğim.

Sana baktığımda, Tanrı'dan muhteşem bir hediye almak için gerçekten iyi bir şey yapıp yapmadığımı merak ediyorum.

‘Ona olan sevgimi dünyada söylenmiş en güzel cümlelerle ifade etmek istiyorum.’ diyenler, sizin için seçtiğimiz ünlü sevgi sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

"Her şeyi, anladığım her şeyi, sadece sevdiğim için anlıyorum.” - Tolstoy

sevgi sözleri

Hayattaki en güzel şeyler gözle görülmez veya dokunulmaz. Onları kalpte hissetmek gerekir.” - Helen Keller

"Mükemmel olduğunu gördüm ve bu yüzden seni çok sevdim. Sonra mükemmel olmadığını anladım ve seni daha çok sevdim." - Angelita Lim

sevgi sözleri

"Yumuşak, sertten güçlüdür; su kayadan güçlü; sevgi, zorbalıktan güçlüdür." - Hermann Hesse

"Hayatının geri kalanını birisiyle geçirmek istediğini anladığın zaman, hayatının geri kalanının bir an önce başlamasını istersin.” - When Harry Met Sally

‘Sevgilimi dünyadaki her şeyden çok seviyorum. Onun için ne söylesem az ama yine de ona olan sevgimi bir iki cümle ile ifade etmek istiyorum.’ diyenler, sizin için seçtiğimiz sevgiliye sevgi sözlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Ne kadar yaşayacağımı bilmiyorum ama biliyorum ki, seninle geçireceğim her saniye bir ömre bedel. Seni seviyorum.

sevgi sözleri

Seni kalp atışlarımda hissediyorum, düşüncelerimin içinde buluyorum, gözlerim kapalıyken bile seni görüyorum. Seni sebepsiz yere özlüyorum. Seni olduğun gibi seviyorum.

Kelimeler sana olan sevgimi ifade edemez, o yüzden yakınıma gel ve sana sarılmama izin ver. Gözlerini kapat, sıcaklığımı hisset; sadece o zaman seni ne kadar çok sevdiğim konusunda bir fikrin olacak.

Ne kadar uzun süredir birlikte olduğumuz gerçekten önemli değil. Önemli olan, asla ayrılmayacağımız.

Geçmişte sana bir söz verdim. Ve asla bu sözümden geri dönmeyeceğim. Ne olursa olsun sonuna kadar seninle olacağım, seni gerçekten çok seviyorum ve önemsiyorum. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum.


 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Sevgiliye Alınabilecek 1000+ Hediye Önerisi

» İlk Buluşma İçin Hangi Çiçek Alınır?

» "Sevgililer" Temalı Bonnyfood Ürünleri

» Nostaljik ve Romantik Hediyelik: Müzik Kutuları

» Kişiye Özel Fotoğraflı Ürünler