Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat'ta kutlanan Sevgililer Günü'ne az bir zaman kalan hediye alma telaşındakileri, hediyenin yanında bir de kart notu yazma stresinden kurtaracak hazır sevgililer günü mesajlarını listeledik. 2024 yılının en sevgi dolu gününe özel; uzun, anlamlı, komik veya resimli sevgililer günü mesajlarıyla hediyenizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Yılın bu en romantik günü, sevdiğiniz insanın sizin için ne ifade ettiğini göstermeniz için mükemmel bir zamandır. Bu özel günde sevenler birbirlerinin kalplerine fısıldar, aralarındaki aşkın pekişmesine fırsat verir. Fakat duyguları ifade etmek için doğru kelimeleri bulmak bazen zorlanıyıcı olabilir. Böyle bir zamanda küçük bir yardım almak sevgilinize söylemek istediğiniz etkileyici Sevgililer Günü sözlerini daha kolay ifade etmenizi sağlayabilir. Sizin için derlediğimiz Sevgililer Günü sözlerinden ilham alabilir, biricik sevgilinize güzel bir jest yapabilirsiniz. 

Sevgililer Gününe Özel Hediyelik Ürünler

Sevgiliye Peluş Oyuncak Çeşitleri

Sevgiliye Yastık Çeşitleri

Sevgiliye Özel Çikolata Kutuları

Eşe Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyeleri

Kadınlara Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

sevgililer günü mesajları


Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri ... Seni seviyorum ve seni asla bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

14 şubat mesajları

Çok Satanlar >> Sevgiliye Hediyeler


Senin gibi hoş bir kadına/adama, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!


Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!


Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

resimli 14 şubat mesajları

Çok Satanlar >> Sevgiliye Çiçek

Eşe Sevgililer Günü Sözleri

Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep böyle seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun karıcığım/kocacığım.

sevgililer günü mesajları resimli


Seni ne kadar sevdiğimi hiçbir kelime ifade edemez. Bu yüzden seni her zaman yanımda istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili karım/kocam.


Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine hala inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Tanrı'nın beni ne kadar çok sevdiğini anlıyorum, çünkü bana dünyadaki en güzel armağanı verdi. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

resimli mesajlar sevgiliye

Çok Satanlar >> Teraryumlar


Aşkım, beni ve çocuklarımızı sevdiğin için teşekkür ederim. Sana her gün sevgimi ve şükranımı gösterememiş olabilirdim, ama biliyorum ki her zaman kalbimde olacaksın. Sevgililer Günün kutlu olsun!


Hayatıma girmeden önce, hiçbir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

sevgililer günü sözleri

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Tüm kalbim, akciğerim, karaciğerim ve dalağım ile Sevgililer Gününü kutluyorum aşkım!

komik sevgililer günü mesajları


Yapabilseydim, tüm aşkımı senin için toparlayıp bir hediye kutusuna koyardım. Ama bu kadar büyük bir kutu yapamazlar aşkım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Çok Satanlar >> Erkeğe Hediyeler


Söz veriyorum, Facebook’taki durumunuz bu Sevgililer Günü'nden sonra 'karmaşık' olmayacak. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!


Twitter'daki duygusal tweet’lerden birini sana yazmak yerine direkt konuya giriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

twitter sevgililer günü mesajı

Uzun Sevgililer Günü Mesajları

Seni her gün daha çok seviyorum. Gözlerim kapalıyken bile seni görebilir ve sevgimizi kalbimin derinliklerinde hissedebilirim. Seni her hücremle seviyorum. Biricik sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

sevgiliye uzun mesaj


Seninle tanışmadan önce birinin gözlerine bakmanın ve sebepsiz yere gülümsemenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum. Aşkın hayatta kalmam için gereken tek şey. Sen başıma gelen en iyi şeysin sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun!


Bebeğim, güne her gün mutlu başlama sebebim olduğun için teşekkürler. Her günümü daha değerli hale getiriyorsun. Bu hayatta sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Bugün sana gönderdiğim çikolatalar, senin tatlılığın ile rekabet bile edemez, Sevgililer Günün kutlu olsun!

sevgiliye uzun sözler

Çok Satanlar >> 14 Şubat Hediyeleri


Bana Sevgililer Günü için ne istediğimi sormuştun. Ne pahalı mücevherler ne de güller… Sıcak bir tebessüm ve ılık bir öpüş, beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya yeter. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer Günün kutlu olsun!


Seninle tanışmadan önce, gerçek aşkın sadece kitaplarda ve filmlerde olduğunu düşünürdüm. Hayatıma girdiğin an bu fikrim değişti. Umarım aşkımız, mutlu sonla biten kitap ve filmlerdeki gibi olur. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Bana her gün gerçek aşkın neyle ilgili olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim!


Sensiz ben olmazdım. Bu kadar basit. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

resimli anlamlı sözler


Kalbimi, tatlı bir bahar gününde uçan kelebek kadar hafif ve kaygısız hissettiriyorsun. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

anlamlı sevgililer günü mesajı


Gül veya çikolata yerine sana çok daha özel bir hediye sunuyorum: Devamlı ve sonsuz aşkım! Sevgililer Günün kutlu olsun, seni her zaman seveceğim!


Aşk, biri hayatına girip özel bir anlam kazandırana kadar sadece üç harfli bir kelimedir. Aşkın hayatımı değiştirdi, bu yüzden sana minnettarım. Sevgililer Günün kutlu olsun!


Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

sevgililer günü mesajı


Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

sevgililer günü mesajı


Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.


Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü mesajı


Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı buı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.


Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun!


Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.


Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin... Sevgililer Günümüz kutlu olsun.


Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.


Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.


Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim! Gün bizim günümüz. Kutlu olsun!


Kısa Sevgililer Günü Mesajı

⏩ Seni seven kişi olduğum için çok şanslıyım… Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

⏩ Sen ve ben harika bir biziz. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim! İyi ki varsın, iyi ki benimlesin!

⏩ Her güne gülümseyerek başlamamı sağladığın için için teşekkür ederim. Seni seviyorum sevgilim, günümüz kutlu olsun!

⏩ Dünyada en sevdiğim yer, senin yanın. İyi ki varsın sevgilim, günümüz kutlu olsun.

⏩ Bence aşkın gözü kör değildir. Çünkü ben hayatı sende gördüm. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Hayatın tüm tatlı anlarındaki suç ortağım; hayat seninle güzel! Kutlanacak daha nice Sevgililer Günümüz var :)

⏩ En karanlık günlerimde bile beni her zaman gülümsettiğin için teşekkür ederim. Günümüz kutlu olsun sevgilim!


Erkeğe Sevgililer Günü Mesajı

⏩ Zaman geçtikçe hiçbir şey sana duyduğum aşktan daha güzel ve daha değerli değil. Ben dünyanın en şanslı kadınıyım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Sevgililer Günü'nde tek dileğim, bugün ve sonsuza kadar her Sevgililer Günü'nde sadece seninle olmak. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

⏩ Sevgililer Günümüz kutlu olsun. En iyi arkadaşım, sırdaşım, yol arkadaşım ve ruh ikizimsin. Seni seviyorum.

⏩ Bugün bazı kadınların kırmızı güllere, yumuşacık oyuncaklara ve bir kutu çikolataya ihtiyacı var. Benim ise sadece sana ihtiyacım var… Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

⏩ Hayatta nerede olduğun değil, kiminle olduğun önemlidir. Her zaman yanımda olduğun için dünyanın en şanslı kadınıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım.

⏩ Beni aşka inandıran adam, Sevgililer Günün kutlu olsun! Seni kelimelerin söyleyebileceğinden daha çok seviyorum ve her zaman seveceğim.

⏩ Komik sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun! Sonunda biricik ruh eşimi bulduğum için çok mutluyum.

Kadına Sevgililer Günü Mesajı

⏩ Seninleyken zaman su gibi akıp geçiyor ama sen benim için tanıştığımız ilk günkü kadar muhteşem ve heyecan vericisin sevgilim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Seni yağmurun, yıldızların ve ayın ötesinde seviyorum… Sen benim evrenimsin sevgilim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ "Seni seviyorum!" sana olan hislerimi tarif etmeme yetmiyor. "Şanslı" ise, sana sahip olduğum için hissettiklerimi tamamen açıklayamıyor. İyi ki varsın hayatımdaki eeen önemli insan. Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

⏩ Seni bulana kadar şansa asla inanmadım. Ama şimdi görüyorum ki, sen benim en büyük şansımsın. Seni seviyorum aşkım, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Senin kadar eşsiz ve yetenekli bir kadın hayatımda ve ben dünyanın en mutlu erkeğiyim! Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim!

⏩ Hayatımı büyülü yapan, her gün paylaştığımız küçük şeyler. Sevgililer Günümüz kutlu olsun gördüğüm en güzel peri.

⏩ Sevgililer Günü çılgınca ama sayende sadece birlikte olarak bu günü özel yapabileceğimizi biliyorum. Seni çok seviyorum, Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

Whatsapp Sevgililer Günü Mesajları

⏩ Kalbim sayeden sadece ikimizin duyabildiği bir melodi söylüyor ve ben bu melodiyi sonsuza kadar dinlemek istiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Sevgilim, Sevgililer Gününü kutlamamın tek sebebi sensin… Sayende tüm günler sevgi ve neşeyle dolu. Seni seviyorum, günümüz kutlu olsun.

⏩ Seni öpmek için bana daha fazla sebep veren her gün, benim için harika bir gün! Bu aşk dolu günde bu koooocaaman kalpler ve öpücükler de senin için sevgilim!

⏩ Her aşk hikayesi harika ama bizimki favorim. ⭐ Sevgililer Günümüz kutlu olsun, seni seviyorum sevgilim…

⏩ Sana her gün aşık oluyorum ve bu aşk sonsuza kadar sürecek! Sevgililer Günümüz kutlu olsun hayatım.

⏩ Hakediyorsun. Her bir parçan "mükemmel" diye bağırıyor ve ben sana asla doyamayacağım. Bu 14 Şubat, sonsuz aşk hikayemizin başlangıcı olsun.

⏩ Hiç bu kadar çılgınca aşık olmamıştım. Her zaman seni düşünüyorum, seni 7/24 görmek istiyorum, seni deliler gibi özlüyorum. Seninleyken kendimi çok canlı hissediyorum. Bana dünyanın en mutlu insanıymışım gibi hissettiriyorsun. Seni seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun.

İlk Sevgililer Günü Mesajı

⏩ Sen benim kalbimin ve ruhumun bekçisisin. Bu Sevgililer Günü'nden itibaren kalbimi sonsuza kadar sana emanet ediyorum. Bize iyi bak sevgilim… Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Sensiz geçmişim boştu ama sayende geleceğimin aşk dolu olduğunu biliyorum. İlk Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim…

⏩ Bu, bizim ilk Sevgililer Günümüz olsa da aslında sonsuza dek süreceğini biliyorum. Sonsuz adek sevgilime, sonsuuuuz öpücük gönderiyorum!

⏩ Bu yıl hayatımdaki en güzel şey, seninle tanışmaktı. Şimdi bu özel günde de aşkın bana ilham veriyor. İlk Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım, niceleri bizi bekliyor!

⏩ Seni ilk gördüğüm anda kalbimi çaldın. Lütfen onu sonsuza kadar yanında tut! Sevgililer Günümüz kutlu olsun bebeğim!

⏩ Seninle tanıştığım günden beri değil Sevgililer Günü, sıradan günlerin bile bir anlamı var! İlk Sevgililer Günümüz kutlu olsun hayatımın anlamı!

⏩ İlk Sevgiler Günümüz bugün sanıyorsun ama aslında bana sevgilim dediğin günden bugüne her gün bir kutlama benim için! Seni seviyorum, günlerimiz kutlu olsun!

Anneye Sevgililer Günü Mesajı

⏩ Dünyaya gözümü açtığım ilk andan itibaren bana aşkla bakan o güzel kadın, canım annem. Sevgililer Günün kutlu olsun.

⏩ Bana sevmeyi ve aşkı öğreten güzel kadın, canım annem… Her zaman sevginle yanımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günün kutlu olsun.

⏩ Eşsiz bir ruh, sevgi dolu bir kalp... Sevgililier Günün kutlu olsun annecim! İyi ki varsın.

⏩ İlk aşkım, canım annem. Bana koşulsuz sevmeyi öğrettiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, Sevgililer Günün kutlu olsun!

⏩ Babama olan aşkın ve şefkatin, bana sevginin ne kadar benzersiz bir şey olduğunu gösterdi. Bunun için kutlamam gereken ilk Sevgililer Günü, seninkiydi! İyi ki varsın anne!

⏩ Sevginin tüm mesafeleri aşacak kadar güçlü olduğunu senden öğredim. Şu an yanında olamasam da umarım bunu hissettirebiliyorumdur. Sevgililer Günün kutlu olsun anneciğim.

⏩ Sevginin kelimelere sığabileceğini anne dedikten sonra anladım! Seni çok seviyorum ve sevmeye dair tüm güzellikleri bana öğrettiğin için teşekkü ederim, Sevgililer Günün kutlu olsun annem!

Nişanlıya Sevgililer Günü Mesajları

⏩ Hayatımın bundan sonrasındaki her anını seninle geçireceğim için sayende dünyanın en şanslı insanı ilan edildim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

⏩ Aşkın en temiz ve en güzel halini sende gördüm… İyi ki hayatımdasın ve sonsuza kadar seni seveceğimiz söz veriyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

⏩ Benim diğer yarım olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Bana "Evet!" dediğin için, beni koşulsuz sevdiğin için ve hep yanımda olduğun için teşekkür ederim. Seni çoook seviyorum, Sevgililer Günümüz kutlu olsun!

⏩ Sana söz veriyorum; “Evet!” dedikten sonra her günümüz Sevgililer Günü tadında olacak. Seni seviyorum sevgilim.

⏩ Birbirimizi sevmek için önümüzde kocaman bir hayat var ve hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim, seni seviyorum.

⏩ Aşkı, kahkahaları ve hayatı paylaşacağımız günleri dört gözle bekliyorum! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Hayatımızın dönüm noktasında çok daha iyi anlıyorum, önümüzde daha nice Sevgililer Günü var! Geleceğe umutla bakmamı sağladığın için teşekkür ederim!


Sevgililer Günü Çiçekleri
Sevgililer Günü Hediyeleri
Erkek Sevgiliye Hediye
 

İlişkili Ürün Kategorileri: