İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şansın ve Sonsuzluğun Bitkisi: Şans Bambusu

Hem dekoratif, hem bakımı kolay hem de uzun ömürlü bitkilerden olan şans bambuları, her tarzda dekorasyona uyum sağlayabilen güzelliklerinin yanında yaşamak için toprağa ihtiyaç duymayan bitkilerdendir. Bambu; refah, başarı, sağlık, bolluk, mükemmellik ve sonsuzluk gibi çeşitli anlamlar taşır. Bu sebele bambu bitkisi uzun yıllardır ev ve ofis hediyesi olarak tercih edilmektedir.

ÇiçekSepeti’nin Şans Bambusu koleksiyonu içerisinden farklı tarzlara uygun çeşitli tasarımlar ile özelleştirilmiş seçenekleri inceleyebilir, en beğendiklerinizi seçebilirsiniz. Farklı dokunuşlar ile özelleştirilen bambu çiçeği alternatifleri içerisinden seçtiğinizi sepetinize atarak yalnızca birkaç dakika içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dekoratif ve Bakımı Kolay Şans Bambuları

Taşıdığı anlam, görünümündeki sadelik ve yoğun bir bakım gerektirmeyen yapıları şans bambuları, özellikle çiçek bakımı konusunda kedisine çok güvenmeyenler ya da çiçek bakmaya yeni başlayanlar için sıklıkla tercih edilen bitki türleri içerisinde geliyor. Uzun ve kalın yeşil sapları, dayanıklı yaprakları ve huzur veren görüntüsü ile şans bambuları, içerisinde bulundukları odaya yaydığı enerjileri ile kendinizi rahatlamış hissetmenize yardımcı oluyorlar.

Şans bambusu veya lucky bamboo adı ile bildiğimiz bu bitkiler hem toprak ile hem de toprağa ihtiyaç duymadan yalnız su içerisinde büyüyebilirler. Kimisi kıvrık kimisi düz görünümde olan şans bambularını evlerine bereket getirmesini istediğiniz tüm sevdiklerinize göndermek üzere sipariş verebilir veya kendi ev ve ofis ortamlarınızın enerjisini yenilemek için satın alabilirsiniz.

Şans bambusu sipariş verirken birçok alternatifiniz bulunuyor. ÇiçekSepeti’nin şans bambusu modelleri arasında farklı saksılar içerisinde hazırlanan şans bambularının yanında çeşitli vazolar içerisinde hazırlanan bambular ile 3’lü,5’li veya tekli şans bambusu sipariş edebilme şansınız da var. Bu sebeple şans bambusu fiyatları seçmiş olduğunuz tasarıma göre değişiklik gösterir. ÇiçekSepeti’nden satın alacağınız şans bambularına ev ve ofis ortamlarınız içerisinde yer vererek doğrudan farklı bir atmosfer oluşturabileceğiniz gibi önceden sahip olduğunuz ve nasıl dekore edeceğinizi düşündüğünüz çeşitli saksı ve vazo modelleri içerisinde tasarımlarınız ile özelleştirebildiğiniz dekorasyonlar hazırlayabilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Şans Getiren Sürprizler Planlayın!

Siz de sevdiklerinizin özel günlerinde farklı çiçek alternatifleri ile onları mutlu edebilir, kolayca bakabilecekleri dekoratif çiçek modellerinden biri olan şans bambusu çeşitleri içerisinden dilediğinizi seçerek gönderebilirsiniz. Eşiniz, sevgiliniz, aile bireyleriniz, iş ilişkisi içerisinde olduğunuz kişiler için bir bambu çiçeği seçebilir, tüm özel ve önemli anlarda şans bambusu gönderebilirsiniz.

Bambu çiçeğini varlığı ile ortamlara ferahlık katmak için yeni ev hediyesi olarak tercih edebilir veya yeni iş kuran yakınlarınıza şans getirmesi için satın alabilirsiniz. Aynı şekilde iş değişikliklerinde ve terfilerde de en içten dileklerinizi yansıtmak için mini bir bambu ağacı tercihinde bulunabilir, Özel tasarım çiçekler ile gülümsetebilirsiniz.

Geçmiş olsun dilekleriniz için bambu çubukları ile hazırlanan hoş tasarımları seçebilir, tebrik ve teşekkür dileklerinizi iletmek amacı ile şans getiren bambu çiçeklerini tercih edebilirsiniz.

Siz de haftanın 7 günü 24 saat bu sayfa içerisinden seçebileceğiniz çeşitli bambu modelleri ile tüm sevdiklerinizi mutlu edecek tercihler yapabilir veya kendi ortamlarınıza doğanın kalbinden gelen bir güzellik konumlandırabilirsiniz. Şans bambusu satın almak için cep telefonu veya tabletleriniz üzerinden ÇiçekSepeti mobil uygulamasını kullanabilir ya da ÇiçekSepeti web sitesine tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Aynı gün teslim imkanı olan şans bambusu modelleri içerisinden seçmiş olduğunuz ürünleri dilerseniz aynı gün dilerseniz de ileri bir tarih ve saat aralığı içerisinde teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz. Kargo ile gönderimi sağlanan çeşitli bambu türlerini Türkiye’nin dört bir yanında bulunan sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.