İPTAL
Sevgiliye Hediye Fikirleri

sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Daha Sevgililer Günü yaklaşırken içinizde kıpırdanmaya başlayan o his var ya, evet o sürekli düşünme ve bir çeşit kararsızlık hali, bunun adı "Sevgilime ne hediye alacağım?" sendromu arkadaşlar. Yüzlerce senedir kutlanan Sevgililer Günü’nün insanın içini aşkla doldurmak, sevgilimizin ve sevginin kıymetini anlamak gibi hisler haricinde, böyle bir etkisi de var. Ancak merak etmeyin! Biz, sizi bu kararsızlıktan kurtaracak ve sevgililerinizin kalplerine giden hediyeleri bulmanıza yardımcı olacağız.

Sevgililer Günü için tercih edilebilecek yüzlerce hediye var. Elbette bayanlar için Sevgililer Günü hediye fikirleri ile erkeklerinki bir değil. Ayrıca kimileri romantik Sevgililer Günü hediyeleri beklerken kimilerini de değişik hediye fikirleri cezbediyor. Kişilerin zevkleri ve yaşları da Sevgililer Günü’nden bekledikleri organizasyonları ve hediyeleri etkiliyor elbette.

Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz her tarz ve yaşa hitap eden Sevgililer Günü hediyesi önerileri;

1) Kupa Bardak

Sevgililer Günü için kupa bardak hediye etmek birçok manaya gelebilir. Her sabah uyandığında bir bardak kahve içmeden güne başlamayan sevgilinize "Her yudumunda beni hatırla." mesajı iletebilirsiniz. Bir diğer açıdan bakarsak; ilişkinizin ilk başlarındaysanız ve sevgilinizin zevklerini henüz tam anlamıyla kavrayamadıysanız onun için özel yaptıracağınız bir kupa bardak ile ona hem özel düşünülmüş hem de duygusal bir hediye seçebilirsiniz.

kupa bardak sevgiliye
ucuz hediyelik sevgili için
sevgililer günü kupa bardak
 

Tüm Kupa Bardak Ürünleri

2) Gümüş Kolye

Takılar her dönemin sık tercih edilen hediyelerdir. Yüz binlerce model takı bulabilecek olmanız da kişiye özel bir hediye seçebileceğiniz anlamına gelir. İster ilk Sevgililer Günü hediyeniz olsun ister yılları devirmiş olun, gümüş kolyeler her daim kadınlar için Sevgililer Günü hediye fikirleri içerisinde önemli bir yere sahiptir.

sevgiliye gümüş kolye
ucuz gümüş kolye
sevgililer günü gümüş kolye
 

Tüm Gümüş Kolye Modelleri

3) Harfli Kol düğmesi

Erkek için Sevgililer Günü hediye fikirleri araştırılmaya başlandığı andan itibaren akla ilk gelenlerden biri kol düğmesidir. Bu hediye göründüğünden çok daha duygusal bir hikayeye dayanır. Bildiğiniz üzere kol düğmeleri iki ayrı kolda duran ama bir arada olmadıkça anlamlı olmayan aksesuarlardandır. Bu sebeple de bilhassa uzaktaki sevgililer, Sevgililer Günü hediyesi olarak kol düğmesi tercih ederek "Ayrı kollarda olan ama gün sonunda aynı kutuda birbirini tamamlayan iki kol düğmesi gibiyiz." mesajı verirler sevgililerine.

isim yazılı kol düğmesi
sevgiliye kol düğmesi
kişiye özel kol düğmesi
 

Tüm Kol Düğmesi Modelleri

4) Dolma Kalem

Hem ince mesajlar içeren hem de kullanışlı bir hediye mi tercih etmek istiyorsunuz? Büyük başarılara imza atmasını temenni ettiğiniz, en güzel anılarını yazmasını istediğiniz sevgilinize, ona özel olarak hazırlanan kaliteli bir dolma kalem ya da kalem seti hediye edebilirsiniz.

isme özel dolma kalem
sevgiliye dolma kalem seti
lamy safari dolma kalem
 

Tüm Dolma Kalem Modelleri

5) Müzik Kutusu

Nostaljiye gönül veren bir sevgiliniz varsa, nerede bir yeşilçam filmi ya da müziği görse bir an durup da hayallere dalıyorsa ona almanız gereken hediye kesinlikle bir müzik kutusu. Çeşitli müzikler ile hazırlanan nostaljik müzik kutuları her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte.

 

Tüm Müzik Kutusu Modelleri

6) Peluş ayı

Çiçekler, çikolatalar ve peluş ayılar romantik hediye fikirleri arasında ilk akla gelenlerdir. Aynı zamanda da Sevgililer Günü’nün olmazsa olmazlarındandır. Bilhassa genç kadınların oldukça seveceği hediye çeşitlerindendir.

 

Tüm Peluş Ayı Modelleri

7) İnci Kolye

Eğer hediyeniz biraz daha ağırlığını ortaya koysun istiyorsanız, size önerimiz inci kolyeler. Klasik ve spor tarzlarda birçok modelde tasarlanan inci kolyeler ile sevgilinize bir ömür saklanacak o kıymetli hediyeyi verebilirsiniz.

 

Tüm İnci Kolye Modelleri

8) Deri Cüzdan

Hem kadın hem de erkek için tercih edilebilecek, kullanışlı ve şık Sevgililer Günü hediye fikirleri arıyorsanız deri cüzdanları ve cüzdan setlerini tercih edebilirsiniz. Bu hediyelerin en güzel yanı ise her yaş grubundan kadın ve erkekler için birçok çeşit bulunabiliyor olması.

 

Tüm Deri Cüzdan Modelleri

9) Kol saati

Zaman, aşıklar için çok değişkendir. Bir aradayken saatler dakikalar gibi gelirken uzaktayken her dakika bir ömre denk gelir. Kol saati de bu tutarsız zaman dilimlerine atıfta bulunan hediyelerdir. "Zaman yalnızca seninle akıyor" der sizin adınıza sevgilinize.

 

Tüm Kol Saati Modelleri

10) Teraryum

Bayan için Sevgililer Günü hediye fikirleri düşünülürken çiçekleri elbette es geçmek olmaz. Ancak teraryumlar yalnızca kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de tercih edilebilecek hediyelerdendir. Oldukça şık tasarımlarla sunulan teraryumlar tüm özel günlerde olduğu gibi Sevgililer Günü için de aşıklara yardımcı olmak için bekliyor.

 

Tüm Teraryum Ürünleri

11) Parfüm

İnsanların kokuları adeta kimlikleri gibidir. Kişiler kendilerini bulur o kokuda ve sevgililer de ne zaman bu koku gelse burunlarına eşlerini anımsarlar. Hal böyle olunca Sevgililer Günü’nün en çok tercih edilen hediyelerinden biridir parfümler. Hangi parfümü kullandığını bildiğiniz sevgilinize alabileceğiniz güzel bir hediye olduğu gibi hoşuna gidebilecek bir kokuyu denemesi için de ona bir parfüm hediye edebilirsiniz.

 

Tüm Parfüm Çeşitleri

12) Yaşayan Kolye

Bu Sevgililer Günü’nde değişik hediye fikirleri araştıranların tercih edebilecekleri hediyelerden biri de yaşayan kolyelerdir. Sevgiliniz için hem hediyenizi hem de çiçeğinizi aynı kutuda sunmak gibi de düşünülebilir tabii. İçerisinde gerçek çiçeklerin yer aldığı yaşayan kolyeler ile sevgilinize orijinal bir Sevgililer Günü hediyesi sunabilirsiniz.

 

Tüm Yaşayan Kolye Modelleri

13) Kemer-Cüzdan Seti

Şık hediyelerden vazgeçemeyenlere, aynı zamanda da kullanışlı bir hediye tercih etmek isteyenlere eşsiz bir set önerebiliriz. Kemer ve cüzdan setleri, sevgiliniz için uzun yıllar kulanabileceği ve her kullanımda sizi hatırlayabileceği hediyelerden.

 

Tüm Kemer-Cüzdan Setleri

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.