İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Süs Btikileri

Güzel görünümlü ÇiçekSepeti süs bitkileri hem iç hem de dış mekân için estetik değer taşır. Güzellikleriyle ön plana çıkan süs bitkileri, güzel çiçeklerini veya şık yapraklarını sergilemek üzere bahçenizde ya da salonunuzda yetiştirebilirsiniz. Yaygın özellikleri arasında tropik yapraklar, hoş koku, albenili meyveler ya da ağaç benzeri kabuklu bir gövde gibi ilgi çekici nitelikleri bulunan süs bitkileri farklı özellikler barındırır. İç mekân atmosferini temizleyen süs bitkisi türlerinin yanı sıra verdiği seyir zevkiyle ruhu dinlendiren süs bitkileri de mevcut. Bulunduğu mekânda hoş bir atmosfer yaratmaya yardımcı olan süs bitkilerinizi eski Çin kültüründeki Feng Shui uygulamasına göre evinizin farklı noktalarına yerleştirerek yaşam alanlarınızın enerjisini yeniden düzenleyebilirsiniz. Perdeleme yapmak, bir köşeyi vurgulamak, peyzaj düzenlemelerinde bir patern oluşturmak için yararlanabileceğiniz ÇiçekSepeti süs bitkileri kategori ürünleri aynı zamanda şık ve renkli kutlama hediye fikirleri arasında.

İç Mekan Süs Bitkileri Evinizin Havasını Kimyasallardan Arındırır  

Ev içindeki eşyaların yapıldığı sentetik malzemeler, ortam havasına uçucu organik bileşikler yayılmasına neden olur. Genellikle enerji verimliliği sağlamak için yalıtım yapılan ev veya ofis gibi iç mekân atmosferinde birçok sentetik malzeme bulunur. Daha temiz bir hava solumak için yaşam alanlarınıza Barış Çiçeği gibi iç mekân süs bitkileri ekleyerek mekandaki havayı temizleyip tazeleyebilirsiniz. Ev veya ofis için sıklıkla tercih edilen Barış Zambağı (Peace Lily) sayesinde atmosferinizden benzen, formaldehit, trikloretilen, amonyak, toluen, ksilen gibi kimyasalları temizleyebilirsiniz. Güzel görünümlü, az bir bakım ve suyla yetinen Dracaena Marginata süs bitkisi, evinizin havasını temizleyen bir başka iç mekan bitkisidir. Ağacı andıran gövdesiyle salonunuza stil sahibi bir detay oluşturmanın yanı sıra odanın havasını iyileştirir. Bonsai Ficus ağacı da benzer etkisiyle iç mekanı arındırırken, minimalist bir doğal doku ekler.

İç Dekorasyonda Feng Shui Dokunuşu

Feng Shui, yin ve yang enerjisinin dengesini oluşturmak ve iyi enerji veya "chi" akışını teşvik etmek üzere bina, mobilya ve bitkiler dahil olmak üzere nesneleri konumlandırır. Süs bitkileri Feng Shui'de önemli bir rol oynar. Bakımı oldukça kolay tropikal süs bitkileri, evinizin veya ofisinizin havasını yıl boyu açan çiçekleriyle canlandırabilirsiniz. Flamingo Çiçeği (Anthurium) gibi yuvarlak yapraklı bitkiler sakinleştirici enerjiye sahiptir. Afrika menekşeleri gibi yuvarlak, sarkık yaprakları olan bitkilerle iç mekanda yin enerjisi ve sakinlik hissini yaratabilirsiniz. Bununla birlikte, sivri yapraklı bitkiler yang enerjisi ürettiğinden onları, az ışık alan köşelere veya negatif enerjinin yüksek olduğu ve pozitif enerjinin akamadığı yerlere yerleştirebilir, enerji akışını yavaşlatan Dracaena Marginata gibi kalın ve yapraklı bitkileri uzun koridorlarda kullanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Süs Bitkileri ile Bahçe Düzenlemelerinizi İyileştirin

Giriş kapınızı veya bina duvarınızı saran asılı süs bitkileri dış cephe görünümüne yumuşak bir hava katabilir. Bahçenizi tamamen süs bitkileriyle tasarlayabilir veya meyve ve sebzelerle oluşturduğunuz bahçe düzenlemesinin görsel detaylarını dış mekan süs bitkileriyle tamamlayabilirsiniz. Peyzaj düzenlemesinin merkezi olarak Sarı Lupin (Acı Bakla) Çiçeği gibi gösterişli bir süs bitkisi tercih edebilirsiniz. Kızılcık ağaçları veya Starkrimson elma ağaçları da etkileyici bahar çiçekleri açar. Bir akçaağacı, parlak sonbahar yapraklarını sergileyen bir peyzajın merkezi haline gelebilir. Evinizin giriş manzarasını güzelleştirebilir, renkli ve canlı bir bahçe yaratabilirsiniz. Ayrıca, asılı süs bitkileri kullanmak, sundurmalarınıza aydınlık bir hava katmanın kolay bir yolu. Bahçe düzenlemesinde fark yaratmak ya da iç mekan iklimini iyileştirmek için ÇiçekSepeti süs bitkilerinin uygun fiyat ayrıcalığıyla siparişinizi hemen verebilir, ev veya ofisinize gözünüzü okşayan bir tazelik ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.