Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Tablo

Dekoratif amaçlı kullanılan, evinizin veya iş yerinizin atmosferini çabucak değiştiren ÇiçekSepeti tablo koleksiyonu kullanıcılarından tam not alıyor. Tek parçalı veya çok parçalı kombinasyonlar sunan, gelişmiş dijital baskı teknikleriyle kaliteli üretilen tablo eserleri ile yaşadığınız mekanlara hareket ve canlılık kazandırabilirsiniz. Dilediğiniz ebatlarda bulabileceğiniz, zengin tema seçenekleri sunan dekoratif tablo setleri, farklı beğeni ve stile hitap etmenin yanı sıra, tasarımsal özellikler açısından da farklılıklar gösteriyor.

Dekoratif Kanvas Tablo 

Yaşadığınız mekanların var olan tasarımlarına kolay uyum gösteren estetik ve modern görünümlü kanvas tablolar ile iç dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü kanvas tablo görselleri geniş bir tema bolluğuna sahip. Atatürk portresi, doğa manzarası, dünya haritası ya da özgün soyut desenler içeren kanvas tablolar hem iş yerinizin hem de oturma odalarınızın duvarlarını süslemeye uygun. 3 cm.'lik kasnaklara gerilen kaliteli kanvas kullanımı ve baskıda Avrupa menşeili mürekkep tercihi sayesinde tablolardaki renklerin ve boya içeriğinin stabil kalacağından emin olabilirsiniz. 

Fırınlanmış ladin ağacından elde edilen ahşap kasnaklar esneme ve dönme yapmıyor . Çerçeve kenarına devam ederek görselin bütünlüğünü koruyan kanvas tablo modelleri aynı zamanda resmi çerçeve efekti ile tamamlıyor. Farklı ölçülerde bulabileceğiniz kanvas tablo modelleri insan sağlığına zararları hiçbir madde içermiyor.

Çok Parçalı Özel Tasarım Tablo Seti

Sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarına renk katan çok parçalı özel tasarım tablo seti çeşitleri, kişiselleştirilmiş bir mekan duygusunu artırıcı etkiye sahip. 11 parçalı tasarım tablolar, metaforik göndermeli görselleri, metin ile tamamlanan anlamlı kombinasyonları sayesinde konsept ürünü olma özelliği taşıyor. Kelebek etkisi, gün batımı, hayal ötesi, travel journel gibi ikonik isim ve temalara sahip tablo seti ile farklı yerleştirmeler yaparak çeşitli kombinasyonlar elde edebilirsiniz. 11 parçadan oluşan özel tasarım tablo setleri birbirinden farklı ebattaki görsel ve metin içeriği ile farklı şekillerde yerleşime izin vermesi ile çalışma odanızda veya salonunuzda hızlı bir iklim değişikliği yaratabiliyor.

İç mekan tasarımlarınızı yenilemenin en kolay ve az maliyetli yollarından biri olan dijital baskı dekoratif tablo ürünleri evinizi kişisel tercihlerinize göre yeniden dizayn etmenize yardım eden eşsiz birer tasarım aracı. Bulunduğunuz mekanı biraz daha size ait ve kişisel hale getiren kişiye özel 5 parça kanvas tablo ve setler, ömür boyu solmama garantisi sunuyor. Yüzde 100 pamuklu kanvas üzerine yüksek kaliteli latex baskı teknolojisiyle hazırlanan dekoratif tablo setlerinde yanıcı olmayan su bazlı yüksek kaliteli mürekkep kullanılıyor. Doğa dostu malzemeyle üretilen kişiye özel çok parçalı kanvas tablo modelleri, bebek odalarınız dahil evinizin her odasına güvenle asabileceğiniz özellikte.. İç mekanlarınıza sanatsal yaratıcılığı ve el işçiliğinin özenini taşıyan kişiye özel tablo setlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık: Metal Tablo

Metal tablo modelleri, modern ve şık dekorasyonun vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Dayanıklılık ve estetik güzelliği bir arada sunan bu tablolar, her türlü mekâna benzersiz bir hava katar. Soyut desenlerden, doğa manzaralarına, geometrik şekillerden, minimalist tasarımlara kadar geniş bir yelpazede sunulan metal tablo modelleri, rustikten modern dekora kadar her tarza uyum sağlar. Metalin sağlam yapısı, bu sanat eserlerinin uzun yıllar boyunca formunu korumasını sağlar, böylece yatırımınızın değeri zamanla artar. Duvarlarınıza karakter katmak ve mekânınızda konuşulan bir nokta oluşturmak istiyorsanız, metal tablo modelleri mükemmel bir seçenektir.

Sevdiklerinize Özel Tablo Hediyesi  

Yüksek çözünürlükteki görsel üzerine süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan kişiye özel fotoğraf baskılı kanvas tabloların görsel çeşitliliğiyle evinizi donatmak yalnızca hayal gücünüze kalır! Kişiye özel fotoğraf baskılı kanvas tablo eserler, üretildikleri 1. sınıf özel beyaz kanvas kumaşları ile şık ve seçkin bir görünüme sahip. İç yüzünde ahşap çerçevesi bulunan kişiye özel ‌kanvas tablo setleri dayanıklı kullanım sunuyor. Tekli ya da 5’li dijital baskı tablo görselleri ile oluşturacağınız yeni atmosfer, iş yerinizin ya da evinizin girişine taze bir dokunuş kazandırabilir..

5 parçadan oluşan UV baskı tekniği ile üretilen MDF tablolar, çift taraflı bantlarla evinizin dilediğiniz duvarına kolayca yapıştırılıyor. Hafif nemli bezle bastırmadan ve ovalamadan silindiğinde kolayca temizlenen MDF tablolar, bakım kolaylığı sunuyor. MDF üzerine baskı ile oluşturulan tablo ve setlerinde kullanılan ahşap, 3 mm kalınlığa sahip. 

Farklı beğenilere hitap eden, kaliteli, zevkli tasarım fikirleri sunan ÇiçekSepeti tablo kategorisi ürünleri, yenilikçi ve modern tasarım unsurları arasında yerini alıyor. İçinde kendinizi daha özel hissedeceğiniz ortamlar yaratan dekoratif tablo ürünleri arasında yaşam enerjinizi artıran birini kendinize veya sevdiklerinize hemen alabilirsiniz.