İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tillandsia (Hava Çiçeği)

Tillandsia veya hava çiçeği olarak bilinen bitkiler, adını hayatta kalmak için toprağa ihtiyaç duymamasından alır. Su ve ihtiyacı olan diğer tüm besinleri havadan karşılayan hava çiçeği, farklı bir hediye arayışında olanlara mükemmel bir alternatif sunar. Sevimli görüntüsü ve kolay bakımı sayesinde botanik konusunda yeterince tecrübeye sahip olmayanların bile rahatça yaşatabileceği hava çiçeğini ÇiçekSepeti’nin birbirinden şık aranjmanlarıyla satın alabilirsiniz. Hemen şimdi sevdikleriniz veya kendiniz için en sevimli hava çiçeği bitkilerini keşfedebilirsiniz.

Sevimli ve Estetik Bir Hediye: Hava Çiçeği (Tillandsia)

Tillandsia, doğada taş veya ağaç gibi alanlara yapışarak varlıklarını sürdürse de iç mekânlarda da rahatlıkla yaşayabilir. Yaklaşık 600’den fazla türü olan bu bitkiler, estetik görünümü sayesinde pek çok dekorasyona uyum sağlar. Ofis veya ev fark etmeksizin her alanda yer alabilen hava çiçeğinin bakımı, ihtiyacı olan besinleri kendi sağladığı için zahmetli değildir. Boyut, şekil ve renk bakımından farklılık gösteren bu bitkileri, evinizin veya diğer alanların dekorasyonuna uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Kırmızıdan mora kadar oldukça egzotik bir görünümü olan hava çiçeği, bulunduğu alana rustik ve estetik bir hava katar. Yeni işe başlayan arkadaşınıza başarı dilemek, ev değiştiren bir sevdiğinizi tebrik etmek veya özel günlerde büyükannenizi anımsadığınızı hissettirmek için özenle hazırlanan Tillandsia aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Çeşitli saksılarda sunulan hava çiçeği aranjmanlarının yanı sıra teraryum gibi farklı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Aynı gün teslimat ayrıcalıklarıyla en iyi hava çiçeği aranjmanlarını sevdiklerinize hediye etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tillandsia ile Doğanın Mucizevi Etkisini Keşfedin

Tillandsia; deniz kabuğu, sünger, taş veya saksı gibi çeşitli alternatiflerle sunulmasının yanı sıra teraryum olarak da satın alınabilir. İç mekânlarınıza doğanın dinginliğini yansıtmanızı sağlayan teraryumlar, küçük boyutu sayesinde hemen her yere rahatlıkla sığar. Ofis masanızda, banyonuzda ya da salondaki sehpanın üzerinde estetik ve şık bir görünüm elde edebileceğiniz hava çiçeği teraryumları, bakımının kolay olması yönünden sıklıkla tercih edilir. Plaj temalı düğünler ve etkinlikler için de harika bir seçenek olan teraryumları, sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermek istediğiniz anlarda tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz alana sahil etkisi taşıyan hava çiçeğini, her iki günde bir üzerine su püskürterek ve ışıklı bir alanda tutarak bakabilirsiniz. Deniz kabuğu, istiridye, taş ve kum gibi detaylarla süslenen teraryumlara, dilerseniz sevdiğiniz diğer bitkileri de ekleyebilirsiniz. Bakım talimatlarına uyulması halinde uzun yıllar sizinle yaşayabilen bu bitkileri; her türlü tebrik, kutlama ve özel anda hediye olarak tek bir tıkla ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Alışveriş Deneyimleri Yaşayın

ÇiçekSepeti, en taze bitkilerin aynı gün içerisinde teslimatını gerçekleştirerek son dakikada bile sevdikleriniz için en özel ve anlamlı hediyeleri seçmenizi sağlar. Tillandsia aranjmanları, yakınlık derecesi ne olursa olsun, jest yapmak istediğiniz herkesin memnuniyetle kabul edeceği bir hediye alternatifi. Çeşitli eğlenceli aranjmanlarda sunulan hava çiçeği seçenekleri, çok farklı alanlara uyum sağlaması bakımından da tercih sebebi olur. Kırmızımsı egzotik renkleri olan türler, minimal dekorasyonların daha canlı görünmesine katkı sağlar. Bazı hava çiçeği türleri, büyüyerek çiçek açar ve bulunduğu alanın daha görkemli görünmesini sağlar. En sade dekorasyonların bile daha sofistike görünmesine katkı sağlayan bu bitki türleri, herhangi bir yere bağlı kalmadan da yaşamını sürdürebilir. Sıra dışı zevkleri olan sevdiklerinizi şaşırtmak istediğiniz anlarda Tillandsia aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi en şık hava çiçeği seçeneklerini aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.