İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dekoratif Yapay Çiçekler

Yapay çiçekler hem canlı görünümleri hem de bakıma ihtiyaç duymamaları sebebi ile sıklıkla tercih ediliyor. Evde çiçek büyütmek çok keyifli olsa da birçok kişi için uygun bir seçenek olmayabiliyor. Evinde yeterli alanı veya evi çiçeğin yetişebileceği kadar aydınlık olmayanlar, çiçek bakımı konusunda kendine güvenmeyenler, çok sık seyahate çıktığı için evdeki çiçeklerini kurutanlar, polen alerjisi olanlar ya da sadece bakıma ihtiyacı olmayan şık çiçek aranjmanları isteyenler için dekoratif yapay çiçekler harika alternatifler olabiliyor.

ÇiçekSepeti’nin bakım gerektirmeyen ve dört mevsim güzelliklerini koruyan yapay çiçek aranjmanları ile siz de evinize çiçekli dokunuşlar yapabilir, sevdiklerinize her daim taze kalacak çiçekler hediye edebilirsiniz.

Canlı Gibi Görünen Yapay Çiçekler

Çiçekler evlerimizin en önemli dekorlarındandır. Hem renk hem de enerji olarak yaşam alanımızı dengeler, daha ferah ve huzurlu bir ortam hazırlayabilmemiz için dekorasyonumuza katkıda bulunurlar. ÇiçekSepeti’nde yer alan binlerce yapay çiçek modeli içerisinden çeşitli çiçek türleri ile hazırlanan aranjamanları ve kendi aranjmanlarınızı hazırlayabilmeniz için sunulan tekli yapay çiçekleri bulabilirsiniz. Şık vazolar ve saksılar içerisinde yer alan gül, ortanca, lilyum, papatya, karanfil, lale, kokina, ayçiçeği, lavanta gibi çeşitli bitkilerle hazırlanan tasarımları inceleyebilirsiniz.

Yapay çiçek tercih etmenin bir başka avantajı ise çiçeğin açması için mevsiminin gelmesini beklemek durumunda kalmamanızdır. Bitkileriniz mevsim geçişlerinde yapraklarını dökmez veya çiçekleri solmaz. Hangi mevsimde olursanız olun, çiçeğinizin hep en güzel hali ile karşılaşırsınız. Buna ek olarak yapay çiçek modellerinde renk alternatifi daha geniş bir aralıktadır. Kırmızı, pembe, mavi, mor, beyaz ve daha birçok rengin hakim olduğu çiçek aranjmanları ile dekorasyonunuza en uygun olan renk tonlarında çiçekler satın alabilirsiniz.

Yapay çiçekler ev ve ofislerde olduğu kadar özel organizasyonlarda da dekoratif olarak sıklıkla tercih edilirler. Toplantılar, düğün ve nişan törenleri, açılışlar ve daha birçok aktivitede yapay çiçekler yaygın olarak kullanılır. Dekoratif şekillerle tasarlanan cam vazolar ve platformlar, metal kova saksılar, retro saksılar, kütükler, taş saksılar, kutular ve daha çok çeşitli platformlar içerisinde hazırlanan yapay çiçekler her zaman canlı, her zaman muhteşem bir görsellik sergilerler.

Siz de çeşitli sebeplerle canlı çiçek bakamayan sevdikleriniz için hiç solmayacak ve uzun ömürlü bir çiçek göndermek istediğiniz her an ÇiçekSepeti’nin yapay çiçek modelleri içerisinden seçmiş olduğunuz bir aranjmanı gönderebilir, her baktıklarında sizi hatırlatacak bir sürpriz planlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin özel günlerini yapay çiçek tasarımları ile kutlayabilir, ev ve işyerleri için hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Yapay Çiçek Çeşitleri

Birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanan yapay çiçek modelleri için çeşitli çiçek türleri farklı malzemeler ile tasarlanırken bunun yanında yapay bitkiler ile hazırlanan teraryum modelleri, sukulentler, kaktüsler ve daha birçok çeşit bitki modeli yer alıyor. Dekorasyon ürünleri, notlar, ışıklar ve benzeri özelleştirilebilen detaylar ile hazırlanan yapay çiçek çeşitleri ile daha kişisel tasarımları tercih edebilirsiniz. Yapay sarmaşıklar ile odalarınızda veya balkonlarınızda hoş bir atmosfer yaratabilir, portakal, limon, zeytin ve çeşitli ağaçlar ile evinizde bahçe havası yaratabilirsiniz.

Farklı bütçelere hitap edebilen çeşitli yapay çiçek fiyatları bulunmaktadır. Hiç kurumayacak veya solmayacak bir çiçek almak anlamına geldiği için yapay çiçekler birçok kişi için daha kârlı olarak görülür.

Siz de ÇiçekSepeti’nin yüzlerce çiçek tasarımı içerisinden kendiniz veya sevdikleriniz için yapay çiçek siparişi verebilirsiniz. Aynı gün teslim ürünleri seçerek çiçeğinizin teslim edilmesini istediğiniz tarih ve saat aralığını seçebilir veya kargo ile yapay çiçek gönderim seçeneğini tercih edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.