İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yeni Bebek Çiçekleri

 

Yolları gözlenen en minik misafir, sonunda kapıyı çaldıysa, onu çiçeklerle karşılamanın da vakti gelmiş demektir! Hem bu minik misafirin yeni hayatını mis kokulu çiçek bahçelerine çevirmek, hem ona hoş geldin bebek diyebilmek, hem de çiçeği burnunda annemizi tebrik etmek için seçtiğiniz hoş geldin bebek çiçeği yollayabilir, bu yeni ailenin sevincine siz de ortak olabilirsiniz!

Hayatın en güzel anlarını, ÇiçekSepeti ile daha da anlamlı ve özel yaşamanız mümkün. Mutluluğun katlandığı en güzel günler için tasarlanan geniş ürün yelpazesinden dilediğinizi tercih ederek sevdiklerinizin gönlünü okşayabilirsiniz. Üstelik aynı gün teslimat tercihiyle eşinizin, dostunuzun, aile bireylerinizin kısacası önem verdiğiniz kişilerin mutluluklarına samimi ve hızlı bir şekilde ortak olabilirsiniz.

Yeni Bebek Çiçek Aranjmanları

Yeni doğmuş bebek tebriği için özel formlar ve tasarımlarla hazırlanan birbirinden güzel aranjmanlar içerisinde; beyaz gül ve lilyumlar arasından bakan şirin ayıcıklardan kırmızı güllerle bezenmiş mutluluk kutularına kadar özenle hazırlanmış birbirinden güzel ürünler bulunur. Bu aranjmanlar arasından canlı çiçekleri tercih ederek sevdiklerinizin çiçeklerden yayılan hoş kokuların tesiri altında kalmasını sağlayabileceğiniz gibi peluş oyuncak kombinasyonundan yana seçimde bulunarak da yeni aile bireyinin hatırasında tatlı bir anı olarak yer alabilirsiniz.

ÇiçekSepeti, yeni doğan bebek için çiçek göndermek isteyenlerin istek ve beklentilerini karşılayan çiçek düzenlemelerinin yanı sıra farklı tatlar barındıran çikolatalara da sahiptir. Gül, lilyum, orkide ya da papatya gibi farklı kombinasyonlara sahip çiçeklerle beraber, benzersiz tazelik barındıran çikolatalarla sevdiklerinizin hem estetik hem de damak zevkine hitap edebilirsiniz. Yeni bebek için hastaneye çiçek gönderimi sağlayarak değer verdiğiniz kişilerin mutluluk serüvenini paylaşabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Tebriği Çiçek Modelleri

Yeni bebek çiçeği konseptinde hazırlanan birbirinden güzel ürünler arasından;

  • Zarafeti ve masumiyeti simgeleyen birbirinden güzel orkideleri,
  • Özelinde saf sevginin yansımasını taşıyan gül buketlerini,
  • Bulunduğu ortama ahenk katan ve insanın içini açan farklı konseptlerde teraryumları,
  • Hüsnü Yusuf, sarı ve beyaz frezyanın kombinasyonuyla hazırlanan bahar esintili çiçekleri,
  • Birbirinden leziz çikolatalarla hem görsel hem de lezzet şöleni yaşatan ikili ürünleri,
  • Kişiye özel vazolarda hazırlanan papatya ve gerbera aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinize aynı anda birden fazla mutluluk yaşatmak için, sizler için hazırlanan ikili ürünlere de göz gezdirebilirsiniz. Bu konseptte, yeni doğmuş bebek tebriği için birden fazla ürün bulunmaktadır. Dünyaya gelen yeni bireyin cinsiyetini de göz önünde bulundurarak çiçek ve beraberinde sunulan, çikolata, peluş oyuncak ya da balon gibi ürünlerden dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz. Böylece, şık ve bir o kadar da anlamlı ürünleri asıl sahipleriyle buluşturabilirsiniz.

Bebek tebriği için çiçek göndermek istediğinizde, yeni aile bireyine özel not ve saksılarla ürünü hem ölümsüzleştirebilir hem de özelleştirebilirsiniz. Bununla beraber çiçeğinizin uzun yıllar bütün güzelliğini ve dikkat çekiciliğini korumasını istiyorsanız, size sunulan farklı ve muhteşem alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Hayatınızın aşkına, tasarım harikası muhafaza kutusu içerisinde, uzun yıllar özelliğini koruyan güllerle sevginizi sunabilirsiniz. Bu ürünler direkt olarak su ve ışık gibi dış etkenlere maruz kalmadan 2 yıla kadar özelliğini koruyabilmektedir. Siz de sevdikleriniz için bu benzersiz hediyeleri tercih ederek, unutulmaz anlara imza atabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.