Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Yılbaşı Çiçekleri

Yılbaşında kendinize veya sevdiklerinize birbirinden güzel çiçeklerle görsel bir şölen yaşatmaya ne dersiniz? Yılbaşının sembol çiçeği olan kokina çiçeğinden; saflığın ve temizliğin sembolü papatyaya kadar her zevke hitap eden çiçekler, ÇiçekSepeti sayesinde sizlerle buluşuyor. Yılbaşında sevdiklerinize en sevdiği çiçekleri hediye ederek, onlara olan sevginizi ifade edebilirsiniz. Yılbaşına özel olarak satışa sunulan yılbaşı çiçeklerini kişisel notlarla süsleyerek sevdiklerinize armağan olarak verebilir, yüzlerini güldürebilirsiniz. Hemen şimdi rengarenk yılbaşı çiçeklerinden birini seçerek, ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Umut ve Sevgi Dolu Bir Hediye: Yılbaşı Çiçekleri

Yılbaşında sevdiklerinize kendilerini değerli ve özel hissettirmek için yılbaşı çiçeği hediye edebilirsiniz. Yılbaşının vazgeçilmez renklerinden olan kırmızı ve yeşil tonlara sahip, kokina, gül ve kalanchoe çiçeğiyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşının sembolü olan kokina çiçeği; sevdiklerinize mutluluk, huzur ve şans dileklerinizi iletmenize yardımcı olur. Sevgilinize yılbaşında aşkın ve tutkunun sembolü olan kırmızı gül armağan ederek ona olan aşkınızı ve bağlılığınızı ifade edebilirsiniz. Kırmızı renkli kalanchoe çiçeği de aşkı ve sevgiyi simgeleyen yapısıyla tercih edebileceğiniz yılbaşı çiçek çeşitlerindendir.

Klasikleşmiş yılbaşı çiçeklerinden ziyade sizler için özel anlamı olan çiçek çeşitlerini tercih ederek, sevdiklerinize özel ve eşsiz olduklarını hissettirebilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki saf sevgiyi ifade etmek için saflığın ve temizliğin simgesi olan papatyalar güzel bir tercih olabilir. Papatya aranjmanınızı ister cam vazoda isterseniz de kutuda veya buket şeklinde hediye edebilirsiniz. Sevgi, zarafet ve sadakatin simgesi olan orkide çiçeği de klasikleşmiş yılbaşı çiçeklerinden farklı ve özel bir seçimdir. Sevdiklerinize yeni yılda alacağınız orkide çiçeği ile sevginizi hissettirebilirsiniz.

Yılbaşı Çiçeği Aranjmanları

Yılbaşı çiçeklerinde, hediye ettiğiniz çiçeğin çeşidi kadar paketleme ve sunum şekli de önem taşır. Sade ve zarif yılbaşı çiçek hediyeleri bile farklı sunumlarıyla gösterişli bir hediyeye dönüşebilir. Sizler de yılbaşı hediyesi vereceğiniz kişinin beğenilerine ve zevklerine göre yılbaşı çiçek aranjmanlarının tasarımına karar verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin zengin çiçek çeşitleri arasından seçebileceğiniz yılbaşı çiçek aranjmanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Vazo Tasarımlar: Vazolu tasarımlar, yılbaşı çiçek hediyelerinde en çok tercih edilen dizaynların başında gelir. Orkide, papatya, gül gibi çiçek çeşitleri birbirinden farklı vazolarla sunularak, göz alıcı bir görünüme sahip olur. Yılbaşı çiçek hediyelerinizin tazeliğini uzun süre koruması için, içinde su olan vazo modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Buket Tasarımlar: Buket tasarımlar sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, klasik hediye tasarımlarındandır. Aynı veya farklı çeşitteki çiçeklerin birbiriyle uyumlu bir şekilde bir araya gelmesiyle oluşan buketler, değişik paketleme stilleriyle de fark yaratır. Parşömen kağıdına veya tüle sarılmış buket çiçek tasarımlarını tercih ederek, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
  • Kutulu Tasarımlar: Kutulu yılbaşı çiçekleri, şık ve zarif stilleriyle estetik bir görünüme sahiptir. Zevklerinize göre kutu boyutlarına, renklerine ve çiçek çeşitlerine kolayca karar verebilirsiniz. Premium, incili veya kişiye özel kutu seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz

Yılbaşı Çiçeği Seçenekleri

Aldığınız yılbaşı hediyelerinin, hediye edeceğiniz kişinin zevk ve beğenilerine uygun olması oldukça önemlidir. Seçtiğiniz yılbaşı çiçeğinin aranızdaki bağı temsil etmesi de önemli bir diğer detaydır. ÇiçekSepeti’nin birbirinden farklı çiçek çeşitleri arasından, sevdiklerinizle aranızdaki bağı yansıtabilecek yılbaşı çiçeklerini kolaylıkla seçebilirsiniz. Papatya, gül, orkide gibi sayısız çiçek çeşidini farklı aranjmanlarla renklendirerek zevklerinizi yansıtabilirsiniz. Yılbaşı hediyenize karar verip, satın aldıktan sonra teslimat adresine ek olarak sevdiklerinize özel yazacağınız not detaylarını ekleyerek kolayca siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hemen şimdi rengarenk yılbaşı çiçeklerinden zevkinize en uygun çiçeği seçerek ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla sipariş edebilirsiniz.