İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları da yazabilirsiniz.

Filtrele
Temizle

Filtrele

Online Çiçek Gönder

Çiçek göndermenin kolay yolu ÇiçekSepeti sayesinde binlerce ürün seçeneği arasından hayalinizdeki çiçek aranjmanını seçebilir, bir kaç tıkla dilediğiniz adrese çiçeğinizi gönderebilirsiniz. Türkiye'nin hemen hemen tüm illerine aynı gün çiçek teslimatı yapabilen ve her siparişte aynı kaliteyi sunan bir hizmet arıyorsanız, adresiniz; CicekSepeti.com. İşinin ehli çiçek uzmanlarından oluşan bayileri ve yaygın dağıtım ağı sayesinde Türkiye'nin bir ucundan İstanbul'a çiçek siparişinizi aynı gün teslim edebiliyoruz. Üstelik aynı gün teslim özelliği sadece İstanbul ile sınırlı değil. Seçiminizi kolaylaştırmak için; çiçek yollamak istediğiniz şehri ve ilçeyi seçtikten sonra ilgili bölgeye gönderilen ürünlerin listelendiği çiçek çeşitlerini görebilirsiniz. Bir çok müşterimize göre "en iyi çiçek gönderme sitesi" olarak bilinsek de, başarımızın ardında kaliteli ürünler ve üstün hizmet anlayışı yatıyor.

Kolayca Çiçek Yolla!

Birine çiçek vermek onu sebepsiz mutlu etmenin en kolay yoludur.

Online çiçek göndermek konusunda yıllardır hızlı ve güvenilir teslimat ilkesini koruyan CicekSepeti.com sayesinde dilediğiniz her yerden online sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz çiçeğiniz, işin uzmanı çiçekçiler tarafından hazırlanıp belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Birbirinden güzel aranjmanlar ile doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinizin mutluluklarına ortak olun. Rengarenk çiçekler, uygun fiyatlar ve hızlı çiçek gönderim hizmeti Çiçek Sepeti'nde!

Türkiye'nin Çiçek Gönderme Sitesi

Bir çok insan için -en iyi çiçek gönderme sitesi- denilince akla ilk gelen adres ÇiçekSepeti olur genelde. Başarının tesadüf olmadığını söylersek yanılmış olmayız. Online çiçek sektöründe 10 yılı aşan tecrübemizle İstanbul içi (Avrupa ve Anadolu Yakası) ve aynı gün teslim edilmek üzere il dışına çiçek gönderme imkanlarımız sayesinde bulunduğumuz konumun gerektirdiği kaliteli hizmeti sağlıyoruz. "Ucuz çiçek göndermek istiyorum" diyenler için uygun fiyatlı ürün opsiyonlarımızla her bütçeye uygun ürünleri sunuyoruz.

Çiçek siparişlerinizin yanında kart notu olarak bir kaç güzel şey yazmak isterseniz çiçek notları, doğum günü mesajları, yıldönümü sözleri, sevgiliye güzel sözler veya özür mesajları sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.)

Konumuzuna en yakın çiçekçi tarafından hazırlanan siparişleriniz Çiçek Sepeti sayesinde aynı gün teslim edilir!

Çiçek ve bonnyfood ürünlerinin yanında sevdiklerinize sembolik hediyeler de vermek istiyorsanız Bayana Hediye ve Erkeğe Hediye kategorilerindeki yüzlerce hediyelik eşya arasından sevdiğiniz insana özel hediyeyi online satın alabilirsiniz.