İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Türkiye'nin Çiçekçileri

Acil çiçek siparişleriniz için size en yakın çiçekçiyi aramanıza gerek kalmadı. Ciceksepeti.com üzerinden veya mobil uygulamamız sayesinde çiçek siparişi vermek istediğiniz adrese en yakın çiçekçiler tarafından hazırlanan ürünleriniz tam zamanında teslim edilir!

Sevdiklerimize çiçek göndermenin yeri ve zamanı yoktur. Bazen sevdiklerimizin özel bir gününü tebrik etmek için bazen de sadece yüzlerini gülümsetmek için çiçek göndeririz. Böyle zamanlarda aradığınız en yakın çiçekçi tabii ki ciceksepeti.com’da! Dilerseniz İstanbul çiçekçi dilerseniz Erzurum, sevdiklerinizin kalplerinin attığı tüm illere en hızlı ve kaliyeli çiçek gönderimi Çiçek Sepeti ile mümkün. Saat kaç olursa olsun siparişinizi vererek göndermek istediğiniz saat ve tarihi zamanlayabileceğiniz, yüzlerce çiçek satıcısının bir arada bulunduğu, butik çiçekçilerin en özel çiçeklerini sevdikleriniz için tasarladığı aranjmanlar Çiçek Sepeti’nde!

Siz de Türkiye'nin en büyük çiçekçisi Çiçek Sepeti ile sokak sokak çiçekçi dükkanı aramaktan kurtulun ve sevdiklerinizi mutlu edecek çiçeklere tek tık ile ulaşın!

İllere Göre Çiçekçilerin Ürünleri:

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.