İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Türkiye'nin Çiçekçileri

Sevdiklerinizi mutlu etmek ya da kırdığınız kalpleri yeniden kazanmak istiyorsanız pahalı hediyeler aramanıza gerek yok. Dile getirmekte zorlandığınız tüm hislerinizi ve düşüncelerinizi zarif çiçeklerle anlatmanız da mümkün. Üstelik Türkiye’nin en büyük çiçekçisi olan ÇiçekSepeti sayesinde dilediğiniz çiçeğe, dükkan dükkan gezmeden sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin bütün illerine hızlı teslimat hizmeti sunan ÇiçekSepeti tüm şehirlerde ve bölgelerde en iyi çiçekçi dükkanları ile işbirliği yapıyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hemen sipariş verebilir, sevdiklerinize en yakın çiçekçi dükkanlarına ve bu çiçekçilerin en özel aranjmanlarına ulaşabilirsiniz.

Butik Çiçekçilerin Aşıklara Özel Sıcacık Kırmızı Aranjmanları

Birine karşı çok özel hisler besliyor ama bir türlü açılamıyorsanız ya da büyük aşkınızı dile dökecek kelimeleri bir türlü yan yana getiremiyorsanız çözüm kolay. Türkiye’nin tüm çiçekçilerinin aşıklara özel hazırladığı kırmızı aranjmanları seçebilirsiniz. Sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırmanız da mümkün çünkü ÇiçekSepeti gönderim yapacağınız adrese en yakın çiçekçileri size sunar ve bu sayede hem hızlı gönderim yapmanızı, hem de çiçeklerinizin en taze halleriyle sevdiklerinize ulaşmasını sağlar. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi çok sayıda çiçekçi dükkanına sahip olan şehirlerden, daha az seçenek bulunan illere kadar her yerde bu hızlı ve özel hizmetten faydalanabilirsiniz.

Çiçekçi Dükkanlarını Tek Tek Gezmeye Son

Daha resmi kutlamalarınız ya da arkadaşlarınız için uygun olan seçenekler de ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Yeni iş başlangıçlarını ya da bir bebeğin dünyaya gelişini kutlamak veya sağlık sorunları yaşayan bir yakınınıza çiçek göndermek istiyorsanız dieffenbachia, marginata ya da kraton bitkisini kolayca bulabilirsiniz. Renkli bir tasarım içinse kalanchoe çiçeklerine, papatya ve gerbaralara ya da çok katmanlı şakayıklara da tek tıkla ulaşmanız mümkün. Nerede olursanız olun, ÇiçekSepeti bulunması hiç de kolay olmayan bu özel bitki ve çiçekleri sizin için temin ediyor. İşte bu yüzden, bulunduğunuz ildeki ya da semtteki çiçekçileri tek tek gezmeden ve yorucu zahmetlere girmeden dilediğiniz bitkiye kolayca ulaşmanız mümkün hale geliyor. Türkiye’nin çiçek siparişlerinde ilk tercihi olan ÇiçekSepeti, yıllara dayanan tecrübesi ile tüm illerde daima yanınızda. Bir çiçekçi dükkanında görebileceğinizden çok daha fazla seçeneği bir arada bulabilir ve nerede olursanız olun en taze çiçeklere dilediğiniz an sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin bu benzersiz hizmetlerinden ve ekonomik fiyatlarından faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Acil çiçek siparişleriniz için size en yakın çiçekçiyi aramanıza gerek kalmadı. Ciceksepeti.com üzerinden veya mobil uygulamamız sayesinde çiçek siparişi vermek istediğiniz adrese en yakın çiçekçiler tarafından hazırlanan ürünleriniz tam zamanında teslim edilir!

Sevdiklerimize çiçek göndermenin yeri ve zamanı yoktur. Bazen sevdiklerimizin özel bir gününü tebrik etmek için bazen de sadece yüzlerini gülümsetmek için çiçek göndeririz. Böyle zamanlarda aradığınız en yakın çiçekçi tabii ki ciceksepeti.com’da! Dilerseniz İstanbul çiçekçi dilerseniz Erzurum, sevdiklerinizin kalplerinin attığı tüm illere en hızlı ve kaliyeli çiçek gönderimi Çiçek Sepeti ile mümkün. Saat kaç olursa olsun siparişinizi vererek göndermek istediğiniz saat ve tarihi zamanlayabileceğiniz, yüzlerce çiçek satıcısının bir arada bulunduğu, butik çiçekçilerin en özel çiçeklerini sevdikleriniz için tasarladığı aranjmanlar Çiçek Sepeti’nde!

Siz de Türkiye'nin en büyük çiçekçisi Çiçek Sepeti ile sokak sokak çiçekçi dükkanı aramaktan kurtulun ve sevdiklerinizi mutlu edecek çiçeklere tek tık ile ulaşın!

İllere Göre Çiçekçilerin Ürünleri:

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.