Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Doğum Gününe Özel Butik Çiçekler

Bugün onun için özel gün. Çünkü bugün sadece ona adanmış olan doğum günü! Mesleki durumundan veya konumundan dolayı hak etmiş olduğu bir gün değil, sadece var oluşu ile bile hayatı değiştirdiği düşünülen gün. Doğum günleri, rengarenk çiçeklerin hak edildiği gündür. Tüm hislerimizi dile getirebilen çiçekler, duyguların böylesine yoğunlaştığı zamanlarda da imdadımıza koşarlar.

Doğum günü için çiçek göndermek artık klasikleşmiş bir sürprizdir. Ancak hiçbir zaman eskimez ve modası geçmez. Çünkü çiçekler yaşayan hediyelerdir. Doğanın bize sunduğu kıymetli sürprizlerdir. Bu sebeple en sevdiklerimizin doğum günlerinde de doğanın en güzel ini hediye ederiz. Peki doğum günü için hangi çiçek alınır? Bu sorunun cevabı herkes için değişebilir. Sevdiklerinize doğum günlerinde en sevdiği çiçeklerden oluşmuş bir aranjman hediye edebilirsiniz. Ya da mevsim çiçekleri ile donatılmış bir buket tercih edebilirsiniz. Ancak biraz daha farklı olmasını istiyorsanız, birbirinden özel tasarımların yer aldığı butik çiçeklere de göz atabilirsiniz. Bu tasarımlar içerisinde aradığınız bütün çiçekleri bulabilmeniz mümkün. Her biri farklı bir çiçek tasarımcısı imzalı butik çiçekler dilerseniz romantik dilerseniz sevgi dolu hislerinizi anlatabilesiniz diye Çiçek Sepeti’nde sizler için toplandı. Yani gönlünüzden geçen doğum günü çiçeğini bulmak için tek tek butik çiçekçi gezmenize gerek kalmadı. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan hayal ettiğiniz butik çiçeğe ulaşabilmeniz oldukça kolay.

Rengarenk buketler, masal diyarlarını kıskandıran teraryumlar, her bakanı kendine hayran bırakan çiçek sepetleri, romantik hayallere daldıran tasarımlar ve daha nice özel tasarım, butik çiçekler arasında mevcut. Siz de sevdiklerinize doğum günlerinde söylemek isteyip de söyleyemediklerinizi hissettirebilmek için veya kelimelerin yetersiz kaldığını düşündüğünüz için bir butik çiçek hediye edebilirsiniz. Her biri bir ağızdan “İyi ki doğdun” diye haykırmaya hazırlanan bu aranjmanların yüzlercesi Çiçek Sepeti’nde sizler için toplandı. Üstelik bu sayfa içerisinde yer alan özel butik çiçeklerden birini seçip yalnızca birkaç dakika içerisinde siparişinizi verebilirsiniz. Çiçeğinizin yanında özel bir not yazmak isterseniz doğum günü mesajları sayfamızdaki örnek mesajlara göz atabilirsiniz. Onun özel gününde yanında olduğunuzu dile getirebilmenin en etkileyici ve mis kokulu yolunu Çiçek Sepeti ile keşfedin, sevdiklerinizi mutlu edin...