İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Doğum Günü Çiçekleri

İyi ki doğdun demenin en güzel hali... O sizin en değerli varlığınız, anneniz, babanız belki de sevgiliniz, ya da bu doğum gününde yanında olamayacağınız biricik dostunuz... Bugün gülmeyi herkesten fazla o hak etmiyor mu? Birbirinden güzel doğum günü hediyeleri ve çiçekleri ile sevdiklerinizin doğum günü unutulmaz olsun!

Kutlanılan özel günler içerisinde ayrı bir yere sahip olan doğum günlerinde, sevdiklerinizi mutlu edecek birçok çeşitte ve tasarımda seçenekler, ÇiçekSepeti'nde hediye çiçekler ile sizlere sunulur. İnsanın en çok hatırlanmak istediği ve özel bir ilgi görmek istediği bir gün olan doğum gününde, O'nun sevdiği çiçeklerden bir hediye verebilir, içinizden gelen tüm sevginizi ve dileklerinizi not olarak yazdırabilir ve gülümsemesini sağlayabilirsiniz.

Doğum Günü İçin Hangi Çiçek Alınır?

Doğum günleri, kişilerin genellikle kendisinin neleri beğendiğinin ve nasıl mutlu olacaklarının sevdikleri tarafından bilinip bilinmediğini merak ettikleri zamanlardır. Böyle bir günde sevdiklerinizin en çok hangi çiçeği beğendiğini öğrenebilir ve çeşitli formlarda hazırlanan çiçekler ile kalplerinde istediğiniz mutluluğu yaratabilirsiniz. Doğum günü için hangi çiçek alınır sorusunun cevapları eşsiz seçenekleriyle ÇiçekSepeti ile sizlere sunulur.

Sevdiklerinizin senede bir kez yaşadıkları bu özel günlerinde, hediye edeceğiniz çiçeklerde onlara özel tasarımlar yaratmanız mümkün. O'nun sevdiğiniz bir fotoğrafını veya birlikte fotoğrafınızı vazo üzerine bastırıp içinizden gelen sözcükleri vazo üzerine yazdırabilirsiniz. Doğum gününde unutulmaz bir hediye olacak olan fotoğraflı vazoya sahip çiçekler ile verdiğiniz değeri içten bir şekilde gösterebilirsiniz. Doğum günü çiçek buketi seçenekleri ise özellikle dış mekanlarda kutlanacak doğum günleri için kullanışlı ve hoş bir seçenektir.

Farklı vazo çeşitleriyle beraber, aranjmanlardan oluşan çiçekler de özel günlerde tatlı bir detay oluşturur. O'nun baş harfini yazdırabileceğiniz aranjmanlar olduğu gibi, yanında gününü tatlandıracak çikolata kutusu bulunduran kırmızı güller de oldukça etkileyici bir seçenektir. Ahşap tasarımlı vazolar ile sevdiklerinizin evlerine veya ofislerine özel bir dekor kazandıran çiçekler veya vazosuna fotoğraf bastırabileceğiniz Bonsai'ler ile unutulmayacak anılar yaratabilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Doğum Günü Çiçeği

ÇiçekSepeti, pek çok doğum günü çiçeği çeşidinde sizlere sunduğu aynı gün teslimat hizmetiyle yoğun ve az zamanınızın olduğu durumlarda çözüm ortağınız olur. "Her Gün Aynı Gün Teslimat" ibaresini gördüğünüz tüm çiçek çeşitlerini doğum günü için aynı gün çiçek göndermek istediğiniz sevdiklerinize ulaştırabilir ve eşsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Aynı gün teslim hizmeti sayesinde unutulan doğum günlerinde veya acil çözümler aradığınız zamanlarda O'na özel çiçekler gönderebileceğiniz gibi, böyle bir özel günde sevginizi ve verdiğiniz değeri birbirinden güzel pek çok tasarımla gösterebilirsiniz.

Örneğin bir doğum günü hediyesi olarak sevdiklerinize aynı gün teslim özelliği bulunan premium kutuda güller gönderebilirsiniz. Kutu tasarımlı ve hediye kurdeleli ayrıntılarıyla bu ürünler, doğum günleri için eşsiz bir seçenektir. Özel tasarımlı vazolar ile kokuları üzerinde taze çiçekler gönderip, sevdiklerinizin çiçek kokulu bir doğum günü yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Sizlere, sevdiklerinizi doğum gününde oldukça özel hissetmesini sağlayacak çiçek çeşitliliğiyle hizmet sunan ÇiçekSepeti, bu çiçekleri aynı gün ulaştırarak sizi kargo gerginliğinden kurtarır. Arkadaşlarınıza, ailenize veya sevgilinize senede bir defa yaşadığı bu özel gününde unutulmaz bir mutluluk yaşatmak için çeşitli özel tasarım vazolarda hazırlanan aranjmanları tercih edebilirsiniz.

Orkide, gül, papatya ve birbirinden farklı pek çok çiçekleriyle beraber, rengarenk aranjmanlar da içeren seçenekleriyle ÇiçekSepeti bir tık uzağınızda! Sevdiklerinizin yüzlerinde tatlı bir gülümseme yaratmak ve onları değerli hissettirmek için doğum günü çiçeklerine yönelebilir ve onlara eşsiz bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Çiçeğinizin yanında hoş bir kart mesajı yazmak isterseniz, doğum günü mesajları sayfamızdaki mesaj örneklerini kullanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.