İPTAL
Evlilik Yıldönümü Mesajları

yıl dönümü mesajları

Yıllar geçse de ilk günkü tazeliğini koruyan aşıklara, sevdiğinin varlığı ile her geçen gün daha da mutluluk duyanlara, hayatlarının birleştiği günü kutlamak isteyenlere sevgi dolu evlilik yıldönümü mesajarını derledik.

Yıldönümünüz için henüz ne alacağınıza karar vermediyseniz;

Yıldönümünde Alınabilecek Farklı Çiçek Türleri

Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alınabilir?

Yıldönümü için Tatlı Kek ve Kurabiyeler

Evlilik Yıldönümüne Özel Peluş Ayıcıklar

Yıldönümüne Özel Farklı Kokunda Hediye Parfümler

Evlilik Yıldönümü Hediye Önerileri

Evlilik Yıldönümü Çiçekleri

Hayatın geri kalanını bir çift olarak geçirmek için atılan adımın yıldönümünde, paylaşılan mutlulukların bir nişanesi olarak evlilik yıldönümünü kutlamak çiftler arasındaki bağların güçlenmesi için de önemli bir ayrıntıdır.

Böyle özel bir gün de her iki tarafta sevgisini en güzel sözlerle ifade etmek ister. İlişkinizdeki iletişiminizle doğru orantılı komik yıldönümü mesajları veya duygularınızı uzun uzun anlatma ihtiyacı hissettiğiniz uzun evlilik yıldönümü mesajları arayışında olanlar için bir liste hazırladık.

Uzun Yıl Dönümü Mesajları


Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

evlilik yıl dönümü mesajları

Çok Satanlar >> Yıldönümü Hediyeleri


Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

evlilik yıl dönümü mesajları


Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ‘evet’ dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

evlilik yıl dönümü mesajları

Çok Satanlar >> Erkeğe Hediye


Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

evlilik yıl dönümü mesajları

Çok Satanlar >> Yıldönümü Çiçekleri


Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

evlilik yıl dönümü mesajları

Evlilik Yıl Dönümü Sözleri

Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

evlilik yıl dönümü mesajları


Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.

evlilik yıl dönümü mesajları

Çok Satanlar >> Teraryumlar


Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

evlilik yıl dönümü mesajları


Beni kendine nasıl aşık edeceğini bilen tek kişi sen oldun. Detayların, zarafetin ve varoluş şeklin beni büyüledi. Benim için orada olduğun ve hayatımı daha mutlu yaptığın için teşekkür ederim. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine!

evlilik yıl dönümü mesajları

Eşe Evlilik Yıl Dönümü Mesajları

Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

evlilik yıl dönümü mesajları


Seni seviyorum cümlesi, senin gibi bir kadın/adam için yeterli değil. Sen benim tek aşkım, tüm hayatım, tatlı karım/kocamsın. Ben her günümü seninle geçirmeye bayılıyorum. Ve her yıl dönümümüzde seninle bir yıl daha geçirdiğim için kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum. Seni çok seviyorum aşkım! Emin ol, her yıl daha çok seveceğim.

evlilik yıl dönümü mesajları


Evliliğimizin birinci yıl dönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

evlilik yıl dönümü mesajları


Sana her baktığımda, neden karım/kocam olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu kocam/karım olarak kal.

evlilik yıl dönümü mesajları


Romantik Yıl Dönümü Mesajları

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

evlilik yıl dönümü mesajları


Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

evlilik yıl dönümü mesajları


Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle...

evlilik yıl dönümü mesajları


Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

evlilik yıl dönümü mesajları


Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

evlilik yıl dönümü mesajları


Beni ben yapan senin varligin canim! Hayatimda oldugun için sonsuz teşekkürler… Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

evlilik yıl dönümü mesajları


Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

evlilik yıl dönümü mesajları


Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…

evlilik yıl dönümü mesajları


Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun…

evlilik yıl dönümü mesajları


O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

evlilik yıl dönümü mesajları


Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem…

evlilik yıl dönümü mesajları


"Eşime nasıl bir evlilik yıldönümü mesajı göndermeliyim?"

Facebook gibi sosyal ağlarda resimli evlilik yıldönümü sözleri son zamanlarda oldukça popüler olsa da, bir çoğu aslında doğru tercih olmayacaktır. Mesajın ne içerdiğinden veya resimli olmasından ziyade, samimi şekilde ifade edilebilmesi daha önemlidir. Bahsettiğimiz bu "ifade şekli" aslında samimiyetin ve hissedilen duygunun karşıya geçmesi için en önemli ayrıntıdır. Konu basit bir doğum günü tebriği olamayacak kadar özel olduğu için de, evlilik yıldönümü mesajınızda gündelik hayatta kullandığınız dilinizden, kendi ifadelerinizin geçmesi önemlidir.

"Sevgilime nasıl bir yıldönümü mesajı göndermeliyim?”

Yıldönümü sadece evlilikte değil, daha sevgili olduğumuz dönemlerde de önemli bir yere sahip. Çünkü insanlar birlikte geçirilen güzel günlerin yıllarca sürmesini istiyor ve yıldönümleri sayesinde her yıl mutluluklarının başarısını kutluyor. Bu yüzden yıldönümleri evlilikte olduğu gibi sevgililik döneminde de önemli. Peki bu yıldönümlerinde sevgilime göndereceğim mesajın dili nasıl olmalı diye sorarsanız, sevgilinize de eşinize olduğu gibi duygularınızın tam olarak geçmesini sağlayacak samimi, duygusal ve etkileyici cümleler kurmalısınız. Bu cümleler, aşk hikayenizin çoşkusunu ve mutluluğunuzu tam olarak anlatmalı. Çok uzun ya da çok kısa yazmak tamamen size kalmış. Amaç, yıldönümü mesajlarınızla onları mutlu etmek.

Sevgiliye evlilik yıldönümü mesajı ararken gözden kaçırmamanız gereken bir başka ayrıntı ise; günlük hayatta onunla olan iletişiminizden farklı biri olmamaya özen göstermenizdir. Eğer gerçekten şiir yazmak gibi bir hobiniz yoksa, bir anda evlilik yıldönümü şiirleri yazan romantik bir şair olmanız samimiyetten uzaklaşmanız anlamına gelecektir. Duygusallıktan uzaklaşmak ise yapaylık ve sıradanlık anlamına gelecektir. "Kendiniz" olmaktan vazgeçmeden söylediğiniz her söz onun için en duygusal ifadeler anlamına gelecektir..


yıl dönümü çiçekleri
yıl dönümü hediyeleri
erkeğe yıldönümü hediyesi
 

Diğer güzel sözler sayfaları:

Geçmiş olsun mesajları

Özür mesajları

Doğum günü mesajları

Güzel sözler

Çiçek Notları

Sevgiliye Güzel Sözler

Aşk Sözleri

Sevgililer Günü Mesajları

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.