Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hemşireler Günü Hediyeleri

Her yıl 12 Mayıs'ta kutlanan Hemşireler Günü'nde, hemşire sevdiklerinize onları çok mutlu edecek sürprizler yapmak ister misiniz? Çiçek Sepeti ile onlar için özel olan doğum günü, yıldönümü, yeni işte ilk gün gibi günlerde gönderebileceğiniz, birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor.

Tıp dünyasının en önemli emekçilerinden biri olan hemşireler, canla başla, oldukça yoğun bir tempoda çalışırlar. Sağlık sektörü için bu kadar önemli elemanlara ithaf edilen bir gün elbette mevcut. Her yıl mayıs ayının 12’sinde kutlanan “Hemşireler Günü” onlara bu özverili görevleri için teşekkür etmenin en tatlı yoldur.

Onlar, toplumda şifa dağıtan kimseler olarak benimsenirler. Bu sebeple meslekleri çok özel ve saygındır. Modern hemşireliğin kurucusu olarak anılan Florence Nightingale’in doğum günü olan 12 Mayıs,1954 yılından itibaren dünyada çapında, 1964 yılından itibaren de ülkemizde “Hemşireler Günü” olarak kutlanmaya başlanmıştır.

Hemşirelik gece ile gündüzün birbirinden ayırt edilmediği bir meslektir. Tutku ile yapılan, yeri gelince uykusuz kalıp saatlerce çalışılan, yeri gelince mesleğinden başka hiçbir şeye vakit ayrılamayan bir meslek grubudur.

Hemşireler İçin Hediyeler

Siz de hemşire sevdiklerinize mutluluk verecek bir sürpriz yapmak istiyorsanız, Çiçek Sepeti’nden hemşireler için özel hazırlanmış hediyelerden birini seçebilirsiniz.Ne hediye seçeceğinizi bilemediğiniz anda mesleklere göre hediyeler adeta hayat kurtarıcıdır. Eğer hediye göndereceğiniz kişiyi çok fazla tanımıyorsanız ancak mesleğini biliyorsanız, bu yönde bir hediye tercih ederek başarılı bir hediye seçebilirsiniz.

Çiçekler en risksiz hediyelerdendir. Eğer hediye seçmede karar vermek zor oluyorsa, karşı tarafın ilgisi çekip çekmeyeceği konusunda şüpheleriniz varsa çiçekler kadar doğru bir tercih yoktur. Çiçek göndermenin bir diğer avantajı ise hem başlı başına güzel bir sürpriz hem de yetersiz mi diye şüphe ettiğiniz bir hediyenin yanında benzersiz bir tamamlayıcıdırlar.Çiçeksepeti’nin birbirinden özel hazırlanan çiçek aranjmanlarından birini seçebilir ve hemşire sevdiklerinize mis kokulu eşsiz bir sürpriz yapabilirsiniz.Eğer çiçek göndereceğiniz kişinin en sevdiği çiçekleri biliyorsanız, tercihinizi o çiçekten yana yapabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız ferah çiçekler seçebilirsiniz. Çiçeği göndereceğiniz ortamın uygunluğuna göre buket, çiçek sepeti veya saksı bitkisi gönderebilirsiniz.

Hemşireler günü hediyeleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri ise kahve kupalarıdır. Uzun mesailer esnasında uyanık kalmak için bolca tüketilen kahvelerin, hemşireler günü için hazırlanan oldukça ilgi çekici tasarımlarını Çiçek Sepeti’nde bulabilirsiniz. Sıcak/soğuk termosları da bir diğer hediye seçeneklerindendir. Kahvelerini sıcak içmeye vakit bulamayan hemşire yakınlarınız için oldukça ince düşünülmüş bir hediye olacağı aşikar. Birbirinden güzel biblolar, kolyeler, duvar saatleri, isimli masa taşları, özel çikolata kutuları gibi birçok sürprizi sunabilirsiniz. Bunun yanında özel zevkleri hakkında bilgi sahibi iseniz, bu yönde hediyeler de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda özel günlerde kişiye özel hediyeler de çok popülerdir. Hemşireler Günü kişiye özel hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Hemşire adayı, öğrenci sevdiklerinizi ise bu önemli göreve olan hazırlıklarında cesaretlendirebilir ve özel günlerini kutlayarak mutlu edebilirsiniz.Hemşirelik mesleği gerçekleştirilmesi fazlaca emek ve yoğun özveri isteyen bir meslektir. Bu sebeple yılda bir defa da olsa tanıdıklarımıza, bu önemli görevi üstlendikleri için hem kendi adımıza hem de toplum adına teşekkür etmeliyiz.

Siz de hemşirelik mesleğini tercih eden sevdiklerinize tüm özel günleri için veya Hemşireler Günü için benzersiz hediye seçeneklerini Çiçek Sepeti’nden bulabilir, çok özel indirimlerde her bütçeye uygun bir hediye seçebilirsiniz.