En İyi Buzdolabı Markaları

Buzdolabı Markaları

Yaşam alanlarının olmazsa olmaz bir parçası olan buzdolabı; gıdaların taze kalmasını sağlamak, bozulmasını önüne geçmek ve gerektiğinde uzun süreli muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Birçok farklı marka tarafından üretilen buzdolapları arasından seçim yapmak ise oldukça zordur. Bütçenize uygun seçenekler sunan markalar hakkında bilgiler edinmeniz için size bir liste hazırladık!

En iyi buzdolabı markalarının yer aldığı listeye göz atarak işinizi biraz daha kolay hale getirebilirsiniz.

Not: Listemizde yer alan markalar herhangi bir sıralamaya göre numaralandırılmamıştır.

LG

lg

Teknoloji ve elektronik ürünler kategorisinin en bilinen markalarından biri olan LG, beyaz eşya endüstrisinde 25 yılı aşkın tecrübesiyle oldukça iyi ürünler sunmaktadır. LG buzdolapları, otomatik açılan kapılar, özel sıcaklık ayarlamaları, sesle etkinleştirme gibi hayatı kolaylaştıran birçok yeniliği öncü olarak sunar.

Mutfak dekorasyonunun önemli bir parçası olan buzdolabı, tasarımsal açıdan da oldukça önemlidir. LG modellerinde tasarıma ekstra özen gösterir ve paslanmaz çelik modeller de dahil olmak üzere birçok boyut ile renk seçeneği sunar. Geniş servis ağı ve kaliteli ürünler sunan markanın buzdolaplarının eksi olarak tanımlanabilecek tek tarafı fiyatlarının rakiplerine göre biraz yüksek olmasıdır. Ancak yüksek enerji tasarrufu ve teknoloji sayesinde bu durum tam olarak bir eksi sayılmayabilir.

En beğenilen LG buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• LG InstaView ThinQ

• LG Door-in-Door

• LG InstaView Door-in-Door

• LG Smart

Samsung

Samsung

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Samsung, beyaz eşya kategorisinde de oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır. Her bütçeye hitap edecek kadar geniş bir ürün yelpazesi olan marka, teknolojideki öncülüğünü bu ürünlerde de göstermektedir.

Üstten donduruculu, dört kapılı, otomatik açılan kapılı, sesli komut özellikli modellerin yanı sına özel teknolojiler de sunan marka, yiyeceklerinizin uzun süre sağlıklı bir şekilde saklanmasını sağlar. Örneğin; eğlence akışı için ekranı bulunan modeller olduğu gibi telefon üzerinden uygulamayla ayar yapabildiğiniz ve yiyeceklerin durumlarını kontrol edebildiğiniz modeller bulunmaktadır. Özgün tasarımlarıyla oldukça şık görünen Samsung buzdolabı modelleri, yaşam alanlarınıza zarafet katmanıza da vesile olacaktır. Ayrıca geniş servis ağı ve yedek parça desteği de oldukça önemli bir artıdır.

En beğenilen Samsung buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• Samsung Family Hub

• Samsung Bespoke

• Samsung FlexZone

• Samsung Triple Cooling

Electrolux

Electrolux

Küçük ev aletleri ve beyaz eşya kategorisinde ürünler sunan Electrolux, İsveçli bir şirkettir. Güvenilir performansları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen marka rekabetçi fiyatlarıyla geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Su sebili, otomatik kapı, dijital kontrol panelleri gibi hayatı kolaylaştıran teknolojilerle sunulan buzdolapları, tasarım olarak da oldukça şık görünmektedir. Yaşam alanınıza uygun ölçülerde alttan donduruculu, üstten donduruculu veya dört kapaklı modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Ülkemizde ise eksi olarak markanın servis ağının çok geniş olmamasını söyleyebiliriz.

En beğenilen Electrolux buzdolabı modelleri:

• Electrolux ENN2812BOW

• Electrolux ERF4114AOX

Beko

beko

Ülkemizin en iyi ve güvenilen markalarından biri olan Beko, beyaz eşya konusunda güvenirliliği ile bilinmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir buzdolabı almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında olan marka, her ihtiyaca cevap verecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Devasa kapasiteli dört kapılı modellerden küçük ofis buzdolaplarına kadar seçenekler sunan marka, son teknolojiyi en iyi tasarımla sunmayı hedefler. Yenilikçi ve şık tasarımlar sayesinde mutfağınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Üstelik enerji tasarrufu konusunda da oldukça başarılıdır. Beko ile aynı şirket tarafından üretilen Arçelik marka buzdolapları da benzer özellikler sunmaktadır. Geniş servis ağı ve yedek parça desteği de markanın artıları arasında yer alır.

En beğenilen Beko buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• Beko RCNE560E40ZX

• Beko 974561 EI

• Beko BFN153E20W

Bosch

Bosch

Dünyanın en bilinen elektronik ürün üreten markalarından biri olan Bosch, her alanda ileri teknoloji ile dayanıklılığı ön plana çıkarmaktadır. Bosch marka buzdolapları da bu şekildedir. Kaliteli ve oldukça uzun ömürlü olan markanın ürünleri, birçok kişinin favorisidir.

Bosch buzdolabı modelleri, ileri teknoloji ve dayanıklılığın yanı sıra herkese hitap edecek şekilde tasarımlar sunar. Yenilikçi ve şık görünümlerle modern mutfaklar yaratmak isteyenler için birçok çeşit bulunmaktadır. Geniş ailelerden küçük ailelere kadar her türlü ihtiyaç için hacimli modeller sunan marka, enerji tasarrufu konusunda da en başarılı markalar arasında yer alır. Enerji tasarruflu buzdolabı arıyorsanız, Bosch modellerinin tüketim değerlerine kesinlikle göz atmalısınız. Ek olarak geniş servis ağı ve yedek parça desteği de ülkemizde hayli yaygındır.

En beğenilen Bosch buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• Bosch KGN56LBF0N

• Bosch KGN76AIF0N

• Bosch KGN36NLE0N

Siemens

Siemens

Bir Alman markası olan Siemens, uzun ömürlü ve kaliteli ev yaşam ürünleriyle bilinen bir markadır. Buzdolabı başta olmak üzere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar da üreten marka, yüksek teknolojiyi uzun ömürlü ve kaliteli parçalarla birleştirerek sunar.

Tasarım olarak her zaman dikkat çekici modellere sahip olan marka, farklı ihtiyaçlara cevap verecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alttan donduruculu, üstten donduruculu, dört kapılı, otomatik kapılı, dijital göstergeli, su sebilli gibi farklı tasarımlarla kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Markanın en bilinen özelliği ise modellerin uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Ülkemizdeki eksi yönü ise servis ağının bazı noktalarında yeterince geniş olmaması diyebiliriz.

En beğenilen Siemens buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• Siemens KG86NAID1N (iQ500)

• Siemens iQ500 KF96NAXEA

Hotpoint

Hotpoint

Hotpoint Ariston, çok köklü markalardan biridir. 100 yılı aşkın süredir ev aletleri ve beyaz eşya kategorisinde ürünler üreten marka, buzdolabı modelleriyle birçok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Büyük ve geniş hacimli modelleriyle tanınan Hotpoint buzdolabı modelleri, dayanıklı olmaları sebebiyle geniş aileler ve işletmeler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tasarım olarak oldukça şık modelleri sunan markanın ülkemizdeki servis ve yedek parça ağı da oldukça başarılı sayılabilecek seviyededir.

En beğenilen Hotpoint buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• Hotpoint H8 A1E S

• Hotpoint HS 1801 AA F

Profilo

Profilo

Dayanıklı ev aletleri denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Profilo, buzdolabı modelleriyle herkesin beğenisini kazanmıştır. Her bütçeye ve isteğe uygun ürün çeşitliliğine sahip modeller sunan marka, uzun ömürlü buzdolabı isteyenler için iyi bir tercih olacaktır.

Enerji verimliliği konusunda oldukça başarılı modelleri sunan Profilo, son teknoloji yenilikleri de ürünlerinde sergilemektedir. Altan donduruculu, üstten donduruculu, dört kapılı gibi modeller arasından ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

En beğenilen Profilo buzdolabı modelleri şu şekildedir:

• Profilo BD2155LFNN

• Profilo BD2176IFAN

• Profilo BD3056BELN

Listemizde markalar dışında Altus buzdolabı modelleri, Miele buzdolabı modelleri,Vestel buzdolabı modelleri, Whirlpool buzdolabı modelleri, Uğur buzdolabı modelleri, Haier buzdolabı modelleri gibi birçok iyi marka bulunmaktadır. En iyi markaların buzdolabı modellerini Çiçeksepeti’nde bulabilir, güvenle sipariş edebilirsiniz.