Evlilik Tebrikleri

Mutlu günleri paylaşmak mutluluğu katlar. Bu günlerde insanlar sevdikleri ile birlikte olup mutluluklarını paylaşmak isterler.

Sevdiklerinizin, en yakınlarınızın bu özel günlerini kutlamak için mesajları sizler için derledik.


⏩ Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle...

evlilik tebriği

⏩ Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz... Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!

evlilik tebrik mesaji

Çok Satanlar >> Ev Hediyeleri

⏩ Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

⏩ Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda, her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın...

⏩ Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim...

resimli evlilik tebriği

Çok Satanlar >> Tebrik Çiçeği

⏩ Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim.

⏩ Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

resimli evlilik tebriği

<

⏩ Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz... Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

resimli evlilik tebriği

⏩ Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar...

resimli evlilik tebriği

Çok Satanlar >> Yeni Ev Hediyesi

⏩ Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.

resimli evlilik tebriği

⏩ Hayatınızın bu sonraki bölümüne başlarken size en iyisini diliyorum. Hayalleriniz gerçek, mutluluğunuz daim olsun.

⏩ Bugün hissettiğiniz sevgi ve mutluluğun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle… Mutluluklar dileriz.

⏩ Yeni hayatlarınızı birlikte inşa ederken, bu harika yolculukta sizin için en iyisini diliyorum. Mutluluğunuz daim olsun. Sizi seviyorum.

⏩ Evlilik gününüzde ikinizi de tebrik ederim! En büyük maceranız şimdi başladı ve umarım muhteşem bir hikaye yazarsınız. Mutluluklar…

⏩ Çok sevdiğim bu iki kişiyi bu kadar mutlu görmek beni çok mutlu ediyor. Bu özel günü ikinizle birlikte kutladığım için çok mutluyum! Mutluluğunuz daim olsun…

⏩ Aşkınızın taçlandığı bu özel günde size mutlulukların en güzelini diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun, sizi seviyorum.

⏩ Başından beri bu ailenin bir parçası gibi hissettirdin ve artık resmileşti! Mutluluğunuz daim olsun, sizi çok seviyoruz.

⏩ Bugün, ailemiz yeni bir üye ve çok fazla sevgi ile mutlulukla büyüyor. Mutluluğunuz ve aşkınız sonsuz olsun.

⏩ Prensesim, evliliğinde sana sonsuz mutluluklar, neşe ve heyecan diliyorum. Harika bir evlilik hayatınız olsun.

⏩ Gerçek aşkı bulduğunuz için tebrikler… Bu aşk, evlilik hayatınızın her geçen gününde daha da güçlenip, derinleşsin. Mutluluklar diliyorum.

⏩ Kızım, umarım ikiniz de bizimkinde olduğu gibi içinde yaşamaktan keyif alacağınız bir yuva kurarsınız. Düğününüz hayırlı olsun.

⏩ Birbirinize karşı sabırlı olun, birbirinizi sevin ve birbirinize sadık kalın. Hiçbir sorun atlatılamayacak kadar büyük olmayacak. Mutluluklar diliyoruz.

⏩ Oğlum, bugün pek çok duygu yaşıyoruz. En önemlisi, hayatını paylaşmak için harika birini bulduğun için mutluyuz. Her ikiniz için en iyi dileklerimizle…

⏩ Evliliğinizde size en iyi şeyleri diliyorum. Birlikte çıktığınız bu yolculukta harika deneyimler yaşayacağınıza eminim. Birbirinize böyle aşkla bakmaya devam edin.

⏩ Bugün mutluluk ve sevgi dolu yeni bir hayatın başlangıcı olsun. Tebrikler!

⏩ Harika bir arkadaşa ve onun muhteşem eşine tebrikler! Mutluluk her zaman sizinle olsun.

⏩ Gerçek aşkı ve mutluluğu ikinizden daha fazla hak eden iki kişi düşünemiyorum. Bu özel gününüzde sizi tebrik ediyoruz! Mutluluklar…

⏩ Düğün gününüzde size en iyi dilekleri diliyorum sevgili dostlarım. Umarım bundan sonraki hayatınız sevgi ve bitmeyen neşe ile dolar. Mutluluklar!

⏩ Aşkınız her geçen yıl daha da güçlensin. Mutluluklar dünyanın en tatlı çifti!

⏩ Bir araya gelmeniz size hayal edebileceğinizden daha fazla neşe getirsin. Sizi seviyoruz ve mutluluklar diliyoruz.

⏩ Tebrikler. Hep hayalini kurduğunuz hayat ve daha fazlası sizinle olsun. Sizi seviyoruz.

⏩ Birlikte paylaştığımız tüm anılar arasında bugün kesinlikle listenin başında geliyor. En iyi dileklerimle, ikinizi de seviyorum.

⏩ Aşka, arkadaşlığa ve çifte randevulara… Güzel evliliğiniz için en iyi dileklerimi sunuyorum. Mutluluklar aşk daima sizinle olsun!

⏩ Hayatınızdaki güzel aşka ve bu güzel ana tanıklık ettiğimiz için mutluyuz. Bir ömür mutlu olun, sizi seviyoruz!

⏩ İkinize de en iyi sevgi ve mutluluk dileklerimi sunuyorum… Ailemiz için ne inanılmaz bir gün. Her zaman bugündeki gibi içten gülümsemeyi unutmayın!

⏩ Önümüzdeki yıllar kalıcı sevgi ve mutlulukla dolu olsun. Bir ömür mutluluklar dileriz.

⏩ Bugün, sonsuza dek besleyeceğiniz sevginin yeni bir yarının başlangıcı olabilir. Zor anlarda birbirinize sıkıca sarılın ve sevginizle tüm zorlukları aşın. Mutluluk daima sizinle olsun!

⏩ Aşkınız büyüdükçe sevginiz her gün güneş gibi daha da parlasın. Dünyanın en tatlı çiftine mutluluklar diliyorum.

⏩ Bu özel günü ve neden "Evet" dediğinizi her zaman hatırlayın. Sevginiz sonsuz olsun… Mutluluklar!

⏩ Birlikte, hayallerinizin ötesinde mutluluklar yaşayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşkınıza sarılmak. Aşkınız her türlü zorluğun üstesinden gelecektir. Yeni çifte mutluluklar dilerim.

⏩ Sizin için tek bir dileğim var; Birlikte yaşlandıkça, birbirinize olan sevginiz güçlensin. Sonsuz aşkla yaşayın!

⏩ Aşkınızın çiçek açmasını izlemek bir zevkti. Düğününüz için tebrik eder, mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.

⏩ Gerçek aşkın kutlanması kadar güzel bir şey yoktur. Aşkınız daim, sevginiz sonsuz olsun… Sizi seviyorum!

⏩ Bugün hiç bitmeyecek bir aşkın başlangıcı olsun ve birbirinize her baktığınızda mutluluğunuz artsın. Mutluluklar tatlı çift!

⏩ Birbirini koşulsuz seven iki mükemmel insan bir araya gelince böylesine güzel bir tablo kaçınılmaz oluyor. Harika bir gelecek sizi bekliyor, mutluluğunuz umarım hiç eksilmesin!

⏩ Şu an hissettiğiniz sevgiyi kalbinizde tutun ve her gün bugün gibi hissedin. Düğününüz hayırlı olsun!

⏩ Aşkınız bir güneş gibi parıldarken hepimizin içini ısıttı. Bugün gibi harika bir ömür sizinle olsun!

⏩ Evlilik, yıldönümlerini asla hatırlamayan bir kişi ile onları asla unutmayan bir kişi arasındaki bağdır. Ama ikinizde hatırlamayı ihmal etmeyin! Sizi seviyorum ve mutluluklar diliyorum.

⏩ Ve şimdi ikiniz resmen bir oldunuz! Aşkınızın böylesine güzel bir günle taçlandığını görmek harika… Sizi seviyorum ve mutluluklar diliyorum.

⏩ Söyleyecek tek bir şeyim var; sonunda! Mutluluğunuz bugünkü gibi sonsuz olsun.

⏩ Birbirinize karşı nazik olun, şefkatli olun, birbirinizi affedin… Unutmayın ki aşk her şeyden üstündür. Mutluluklar dilerim.

⏩ Aşk sabırlıdır, aşk naziktir. Kıskanmaz, övünmez, gurur duymaz. Başkalarını küçük düşürmez, çıkar peşinde koşmaz, kolay kolay öfkelenmez… Bunları unutmayın ve bir ömür mutlu olun!

⏩ Bir ömür boyu sürecek aşk dolu bir macera bugün başlıyor. Her dakikanın tadını çıkarın! Mutluluklar diliyorum.

⏩ Ruh eşini bulmak bir lütuf. Seninkini bulduğuna çok sevindim… Bir ömür mutluluklar diliyorum!

⏩ Aşkının sonunda böylesine güzel bir şekilde taçlandığınız görmek mutluluk verici. Evlilik hayatı sana çok yakışacak!

⏩ Bu büyük adımı atarken, bugün ve her zaman sevgi ve desteğime sahip olduğunuzu bilin. Mutluluklar diliyorum.

⏩ İşler kolay olmadığında bile koşulsuz sevginize her zaman yaslandığınızdan emin olun. İşte o zaman tüm sorunlar daima geride kalacaktır. Aşkınız sonsuz olsun, mutluluklar diliyorum!

⏩ İkinizi bir araya getiren şeyi asla unutmayın. Aşkınıza odaklanın çünkü aşkınız sizi asla yanıltmayacaktır. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun.

⏩ En tatlı rüyan gerçek oldu. Bunun nasıl bir his olduğunu asla unutma ve onu daima daha çok sev! Mutluluklar…

⏩ Gerçek aşk her şeyin önüne geçer. Bu yeni yolculuğa çıkarken, onu yol gösterici ışığınız yapın. Mutluluk o zaman hep sizinle olacaktır.


Çok Satanlar >> Söz ve Nişan Tebrik Çikolataları


 

Ev Dekorasyon Hediyeleri
Takı Modelleri
Elektronik Hediyeler

Faydalı Bilgiler