İltifat Sözleri

İltifatlar, istisnasız herkesi mutlu eder ve tüm ilişkilerin daha uzun soluklu olmasına katkı sağlar. Hangi yaşta olursanız olun, “Saçlarınız harika görünüyor!” gibi basit bir iltifat bile gününüzü değiştirir ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

İltifat, kişinin pozitif hissetmesine katkı sağlar. İnsanlara güzel bir şeyler söylemek, iltifatı alan kişinin kendine güveni arttırır ve benlik saygısını besler.

Birisine iltifat ettiğinizde, o kişinin de size iltifat etme olasılığı yükselir. Hatta iltifattan hiç hoşlanmadığını söyleyen insanlar bile gün gelir size güzel şeyler söylemeye başlar. Bu yüzden gün içinde sohbet ettiğiniz tüm insanlara ufakta olsa güzel şeyler söyleyin ve onları mutlu edin.

çiçeksepeti app indirim kodu

Üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok. Mark Twain’in de dediği gibi: “İyi bir iltifat beni iki ay idare eder.” cümlesi, her şeyi anlatıyor.

İşte sizin için seçtiğimiz güzel iltifatlar:


⏩ Üzerinde pijama olsa bile, nasıl oluyor da her zaman bu kadar güzel görünüyorsun? Merhaba, neden bu kadar güzel olduğunu bilmek istiyorum.

⏩ Etrafımda olduğunda başka bir şeye ihtiyacım olmuyor.

⏩ Seni çok seviyorum sevgilim ve yanımda olmadığın zaman seni özlüyorum. Sensiz kendimi eksik hissediyorum. Endişelerimi ve şüphelerimi alıyorsun ve beni her şeyin mümkün olduğuna inandırıyorsun. Uzakta da yakın da olsan da her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim aşkım. Pozitif enerjilerle dolu bir gün olsun.

⏩ Bugün, güzel enerjiler ve yeni fırsatlarla dolu başka bir güzel gün. Hayatıma girdiğinden beri büyük hayaller ve yeni beklentilerle doldu. Hayatımı hayat dolu yaptığın için teşekkür ederim sevgilim. Günaydın kraliçe!

⏩ Her gün doğumu, yeni umutlarla yeni fırsatlar yakalamamızı sağlar. Seninle tanıştığımız günden beri güneş hiç batmıyor gibi!

⏩ Her güzel sabah, hayatımda olduğun için dünyaya teşekkür ediyorum. Sen hayatımdaki büyüleyici kadınsın. Allah sana her şeyi nasip etsin. Günaydın bebeğim! Seni çok seviyorum.

⏩ Güzel bebeğime günaydın! Sabah gülen yüzünü gördüğümde her şey duruyor. Uyan tatlım ve güzel yüzünle günümüzü aydınlat.

⏩ Hayatıma girdiğin için sana teşekkür etmek istiyorum sevgilim. Seninle vakit geçirmeyi seviyorum ve seni ne kadar önemsediğimi ve sevdiğimi bilmiyorsun. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum ve söz veriyorum benimle her gittiğinde seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım. Bu güzel sabahta sana tatlı kucaklamalar ve öpücükler gönderiyorum. Olağanüstü bir gün geçir bebeğim.

iltifat sözleri

Çok Satanlar >> Sevgiliye Hediye

⏩ Seni hakedecek ne yaptım bilmiyorum. Nasıl bu kadar şanslı olabilirim?

⏩ Sen olmadan nasıl var olacağımı bilmiyorum.

⏩ Güneşe gerek yok, gözlerindeki sıcaklık içimi ısıtıyor.

⏩ Gözlerimi senden alamıyorum, benim tüm dünyam sensin.

⏩ Canım, kuşlar senin için şarkı söylüyor, güneş parlıyor ve dünya senin güzel gülüşünü görmeni bekliyor. Günün geri kalanı güzel geçsin.

⏩ Sana sevgilerimi ve milyonlarca gülümsemeyi gönderiyorum. Onları bugün ve gelecek sabah için alın. Seni her gün gülümserken görmeyi seviyorum, benim canım!

⏩ Uyanma vakti canım, güzel dünyayı o güzel gözlerinle görme zamanı. Her geçen gün bana senin ne kadar değerli olduğunu ve hayatımı nasıl daha iyi hale getirdiğini hatırlatıyor. Seni herşeyden fazla seviyorum.

⏩ Sen benim kraliçemsin ve dünyanın beni büyüleyen güzelliğinin gözler önüne serdiği hayatımın hazinesisin. Her gün olağanüstü sabahları kutlamayı ve sizinle vakit geçirmeyi seviyorum ve sevginiz kalbimi sevgi ve mutlulukla dolduruyor!

⏩ Her saniye ve her dakika seni düşünüyorum ve bu bana sensiz ne kadar çaresiz olduğumu gösteriyor. Seni umutsuzca özlüyorum ve seninle tanışmayı dört gözle bekliyorum. Sensiz gecelerim yalnızlıkla çevrili. Keşke burada olsaydın ve nefes kesici gülüşünle beni uyandırsaydın. Her şey için teşekkürler!

⏩ Güzel bir sabah diliyorum meleğim. Benim için ne yaptıysan, tarif edilemez. Benimle tanışmasaydın, dünyanın karanlığında kaybolacaktım. Benimle başka bir sevgi dolu sabahı kutlayalım.

⏩ Bu sabahın serin esintisi, yeni fırsatlar kapısını ve beklediğim o güzel gözleri aralıyor. Uyan bebeğim, seni kucaklamak için buradayım. Günaydın Sevgilim!

Çok Satanlar >> Tasarım Çiçekler

⏩ Sabahları görmek istediğim ilk şey sensin.

⏩ Mutluluk ne diye sorsalar, cevabı gülüşünde ve o sıcak bakışında arardım.

⏩ Yanında olduğum her an yüzümü güldüren sensin. Benim için dünyanın anlamısın. Senin gibi birini tanıdığım için çok şanslıyım dostum!

⏩ Pozitif gülüşünle her sabah beni güldüren hayatımdaki tek insansın! Yalnızlığımı silen sensin. Hayatıma ışık ve neşe getiren sensin. Bu güzel gün bana getirdiklerinin aynısını sana getirsin.

⏩ Canım, hayatında attığın her adım her zaman mükemmeldir. Senin gibi bir arkadaşım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. İmkansızları mümküne çeviren sihirli ellere sahipsin.

⏩ Bu dünyada senin için imkansız diye bir şey yok. Sadece kendin ol aşkım Mutlu ve tatlı sabah geçir!

⏩ Güzel bir sabah geçir bebeğim! Beni düşünerek bu güzel sabahın tadını çıkar sevgilim. Seni çok seviyorum!

⏩ Ne zaman uyansam yaptığın komik bir şeyi hatırlayıp kendi kendime gülüyorum. Bu en iyi arkadaşlığın tanımı değil de ne!

⏩ Kalbimin tek sahibine günaydın! Benim ve başkaları için yaptığın işe her zaman hayranım. Hayatımdaki varlığın kelimelerin ötesinde. Sen hayatımda fark ettiğim en güzel şeysin.

⏩ Yakışıklım, sen benim için en değerli hediyelerden birisin. Hayatıma girdiğinden beri sayısız nimetler aldım. Sana iltifat edecek sözüm yok. Sen benim motivasyon ve mutluluğumun kaynağısın.

⏩ Keşke zamanı durdurabilseydim. Diğerlerinden daha iyi bir sevgili olacağına söz veriyorum. Benim kraliçem olduğun ve her zaman öyle kalacağın için dünyanın mutluluğunu hak ediyorsun. Harika bir sabah geçir aşkım!

⏩ Her sabahımı kutsadığın için teşekkür ederim sevgilim. Uyanın ve etrafınızdaki sabah esintisini ve doğayı hissedin. En mutlu sabahlar tatlım.

⏩ Hayatıma getirdiğin huzur ve ışıltı, bir milyon gün doğumundan daha görünür. Her durumda yanımda olduğun için sana çok minnettarım. Seni asla kaybetmek istemiyorum, seninle unutulmaz olacak bir hayat geçirmek tek hayalim. Harika bir sabah geçir bebeğim!

⏩ Sabah sıcak sarılmaların ve tatlı öpücüklerin günümü güzelleştiriyor. Şu an uzakta olsan da ruhun benimle. Seni görmeyi dört gözle bekliyorum sevgilim. Seni sonsuza dek seviyorum!

iltifat sözleri

⏩ O kadar iyi bir arkadaşsın ki, tanıştığın herkes için mükemmel bir hediye gibisin.

⏩ Gerçek aşk hakkında bir milyon alıntı ve binlerce tanım olabilir ama sana olan aşkım tüm bu alıntıların ve tanımların ötesinde. Güzel bir sabah geçir bebeğim!

⏩ Kalktığımda, her zaman düşündüğüm ilk şey sensin ve son şey de seninle ilgili. Canım, hayatıma girdiğinden beri seni aklımdan çıkaramıyorum.

⏩ Beni her zamankinden daha güçlü, daha güvenli ve daha iyi hissettirdiğin için teşekkürler. Beni olduğum gibi sevdiğin, önemsediğin ve saygı duyduğun için teşekkürler. Her zaman teşvik ve desteğin için teşekkürler.

⏩ Günlerim hep seninle başlar ve seninle biter. Güzel gülüşünü Günü mutlu bir yüzle geçirmeme yetecek kadar görsem yeter!

⏩ Sana olan aşkım beni deli ediyor. Uyandıktan hemen sonra seni düşünmeye devam ediyorum. Uyumaya gittiğimde seni düşünmeye devam ediyorum. Her aktivitemde seni düşünmeye devam ediyorum. Sevgilim, seni her şeyden çok sevdiğim için seni düşünmeden edemiyorum. Günaydın!

⏩ Bir cine 3 dilek hakkı verilseydi, her gece senin yanında uyumak, her sabah senin yanında kalkmak ve geri kalan günlerimi seninle geçirmek isterdim. Günaydın benim güneş ışığım!

⏩ Sevimli ve güzel gülüşün günümü her şeye benzetiyor. Sadece her zaman mutlu olmanı istiyorum ve sana en iyi sabahları diliyorum. Geceleri huzurla yatıp yeni bir şevk ve neşeyle uyanmamın tek sebebi sensin. Seni her şey için seviyorum.

⏩ Günaydın prensesim! Umarım bir prenses gibi uyumuşsundur. Milyarda birsin, sevgilim. İyi ki hayatımdasın ve artık iki bedende tek ruh olduk. Ne bu hayatta ne de ahirette bizi ayırabilecek kimse yok.

⏩ Mesafe ve kilometre benim için hiç önemli değil. Tek söylemek istediğim, kalbimin derinliklerinden, günün her dakikasında seni özlüyorum.

⏩ Sizlerle geçirdiğim eski günleri özledim. Sınıfları doldurduğumuz zamanlar o anlar çok güzeldi.

⏩ Sevgili dostum, Zor zamanlarımda verdiğin sonsuz desteğinle kalbimde her zaman özel bir yeri olacak tek özel arkadaşsın.

⏩ Fiziksel olarak göremediğim arkadaşlarımı özlemek kadar acı bir şey yoktur. Sizi çok seviyorum!

iltifat sözleri

⏩ Bir şeyler ters gittiğinde, aramak istediğim ilk kişi sensin.

⏩ Başlangıçta olmadığım kadar beni tamamen olgun bir insan yaptın ve bana gerçek arkadaşlığın gerçek doğasını öğrettin. Bana bir ömür boyu beslemek için çok güzel anılar verdiğiniz için teşekkür ederim. Seni çok özledim sevgili dostum!

⏩ Sevgili dostum, sen benimleyken zaman bir anda uçup gidiyor. Sen yokken her saniye bir gün gibi geliyor. Seni özledim dostum.

⏩ Ana sınıfından beri harika bir suç ortağı oldun. O anı yeniden yaşamak isterdim. Yakında görüşelim, kanka.

⏩ Birlikte eğlenebileceğim binlerce arkadaş var ama sen istisnai olacaksın. Çünkü sen benim tek ve tek can dostumsun. Seni çok özledim dostum!

⏩ Arkadaşlığımızın gerçek sınavı, birlikteyken ne kadar keyif aldığımız değil, birlikte olmadığımızda önemli olan birbirimizi ne kadar özlediğimizdir. Seni senden daha çok özlediğim için bu sınavı kesinlikle geçtim. Lütfen eğlenmek için yakında yine gel.

⏩ Birlikte eğlendiğimiz, oyunlar oynadığımız, kavga ettiğimiz, tartıştığımız o günleri hala hatırlıyorum, inanılmaz güzeldi. O günleri bir kez daha getirelim istiyorum. Yakında geri gelin. Seni özledim en iyi arkadaşım.

⏩ Seni çok özledim en iyi dostum! Birlikte paylaştığımız anıların yeri doldurulamaz.

⏩ Hey kankalarım, yine de Twitter, Facebook ve WhatsApp'tan sadece bir mesaj uzaktasınız, ama keşke sadece bir kucaklama uzağınızda olsaydınız. Seni çaresizce özlüyorum ve bir an önce geri dönmeyi bekliyorum.

⏩ Sizin gibi bir öğretmenim olduğu için ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum! Hayata 1-0 önde başlamak herkesin başına gelebilecek bir sihir değil çünkü. Hem öğretmenim hem de ilk sırdaşım olduğunuz için teşekkürler!

Çok Satanlar >> Teraryumlar

⏩ Kusursuz tavırların var. Korkunç kararlar verdiğimde beni yargılamadığın için sana minnettarım.

⏩ Hayatımda, ne kadar saçma olursa olsun, tüm hayallerimi destekleyecek bir kişi var. O da sensin, mükemmel insan.

⏩ Sesini duymaktan, hikayelerini dinlemekten asla bıkmayacağım. Konuşmaktan en çok zevk aldığım kişi sensin.

⏩ Baharda açan çiçeklerinden bile daha güzelsin. Eğer bir şair olsaydım, güzelliğine adanacak yüzlerce şiir yazabilirdim.

iltifat sözleri

⏩ O kadar güzelsin ki, bu dünyanın yaşamaya değer olduğuna beni inandırıyorsun.

⏩ İnsan patronundan çok şey öğrenebilir ama her patron sizin gibi bir akıl hocası olamaz! İşten hayata, sizden öğrendiğim her şey için minnettarım.

⏩ İnsan ailesini seçemiyor ama bazı insanlar bir anda seçilmiş ailesi olabiliyor. Bunun olabileceğine hiç inanmazdım ama doğruymuş, sizinle tanıştığım içi çok şanslıyım!

⏩ Sensiz hayatın hiç tadı olmazdı! Sen bir kardeşten ötesin, benim ilk ve son arkadaşımsın!

⏩ Ev alma komşu al derler ama belli ki bunu diyen henüz seninle tanışmamış! Sen 100 kaplan gücünde arkadaşa bedelsin. Ailemden biri olduğun için teşekkür ederim!

Çok Satanlar >> Kutuda Güller

⏩ Dünyayı hiç kimsenin göremediği şekilde görmeme sebep olacak kadar güzelsin.

iltifat sözleri

⏩ Ruh ikizim su gibi duru güzelliğini düşünmekten vazgeçemiyorum.

⏩ Baharı anımsatan kokunu içime çektiğimde, her şey mümkün görünüyor.

⏩ Bu kadar güzel bakma, başka biri daha sana aşık olur diye ödüm kopuyor.

iltifat sözleri

⏩ Bu dünyaya yakışmayan bir güzelliğin var. Acaba hangi periler ülkesinden geldin.

⏩ Güzel yüzünü göremediğim için geceleri hiç sevmiyorum.

iltifat sözleri

⏩ Melek yüzünü gördüğüm ilk an benim olmanı diledim. Şimdi benimsin ve bu bugüne kadar başıma gelen en güzel şey.

iltifat sözleri

⏩ Seni tanıyana kadar mucizelere inanmazdım. Güzel gözlerinde cenneti yaşadığım an, mucizelere inanmaya başladım.

iltifat sözleri

⏩ Bir adada mahsur kalmak isteyeceğim kişiler listemde en üst sırada sen varsın.

iltifat sözleri

⏩ Her şeyi daha iyi bir hale getiriyorsun. Eğer tüm insanlar senin gibi mükemmel olsaydı,dünya mükemmel bir yer olurdu.

⏩ İnsanların bana aklımdan ne geçirdiğimi sorduklarında, senden başka hiçbir şey söyleyemiyorum.

⏩ Dünyadaki tüm şiirler sana yazılmış gibi hissettiriyorsun.

⏩ Sen benim kabul olmuş en büyük duamsın.

iltifat sözleri

Araştırmalar, iltifat etmenin bulaşıcı olduğunu gösteriyor. Yani karşılaştığınız insanlara ne kadar çok iltifat ederseniz, karşılığını da o derece bulursunuz. Unutmayın iltifat etmek bir insanı iyi hissettirmeye yetiyorsa, bunu neden her gün tekrarlamayasınız ki?


Sevgiliye Hediyeler
Romantik Çiçekler
Sevgiliye Yenilebilir Çiçek
 

#1 Sevgilinize aşk dolu sözcüklerle bezeli cümleler için; Aşk Sözleri,

#2 Duygusal, anlamlı ve romantik sözler için; Sevgiliye Güzel Sözler,

#3 14 Şubat'a özel kırmızın en güzel tonlarıyla uyumluı Sevgililer Günü Mesajları sayfalarımızda ki mesaj örneklerine de göz atabilirsiniz.

İlişkili Ürün Kategorileri:

» İlk Buluşma İçin Hangi Çiçek Alınır?

» "Sevgililer" Temalı Bonnyfood Ürünleri

» Nostaljik ve Romantik Hediyelik: Müzik Kutuları

» Çift Temalı Saat & Tişört Ürünleri