Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer Günü Çiçekleri 

14 Şubat temalı Sevgililer Günü Çiçek buketi çeşitleri için en geniş ürün yelpazesi ve indirimli fiyatlar Çiçek Sepeti'nde!  Türkiye'nin en büyük çiçek sitesi ÇiçekSepeti ile 14 Şubat'ta sevgilinize en güzel çiçeklerle hoş bir sürpriz yapabilirsiniz!

Sevgililer Günü'nün değişmez hediyesi kırmızı güller, canlı beyaz orkideler ve beyaz papatyalar yine bu yıl da favori ürün gruplarının başında geliyor. 14 Şubat'ta sevgililerin birbirine çiçek vermesi, artık bir ritüele dönüşmüş durumda. Herhangi bir hediyenin yanındaki romantik bir çiçek buketi, özellikle kadınları en mutlu eden jestlerden biri. Mis kokulu güller, asil görünümlü orkideler veya tasarım harikası teraryum aranjmanları ile onun mutluluğuna ortak olun. 

Sevgililer Günü Çiçeği; Kırmızı Güller

14 Şubat'ın belki de en ikonik çiçeği kırmızı güller hiç kuşkusuz. Kutu içinde tek dal gül, kırmızı gül buketi, vazolu gül aranjmanı ve baş harf gül aranjmanı çiçek tasarımlarının en güzel hallerini, her yıl olduğu gibi bu yılda Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Çiçekleri kategorimizde inceleyip, online sipariş avantajıyla 14 Şubat teslim olarak satın alabilirsiniz. Kırmızın gülün yanısıra farklı renk güllerin ve gül sayısına göre seçmiş olduğunuz çiçeğin anlamını çiçeklerin anlamları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Kırmızı ve beyaz gül seçeneklerine alternatif olarak, canlı çiçek almayı tercih edenler için beyaz orkideler ve mor orkideler yine en beğenilen seçeneklerin başında geliyor. Saf duyguları temsil eden orkide ile, sevgilinize sevginizin içtenliğini, saflığını ve samimiyetinizi en zarif şekilde ifade edebilirsiniz.

Sevgililer günü için hazırlanan çiçek aranjmanları ile sevdiğiniz kişinin gönlünü bir kez daha çalacaksınız. Sevgililer günü çiçekleri ile siz de biricik aşkınızı mutlu edin! Sevgiler Günü Hediyesi ve Yenilebilir çiçek ürünlerimize de göz atmayı unutmayın :)