İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sevgiliye Çiçek

Her şeyin en güzelini hak eden sevgiliniz için, Çiçek Sepeti' nin birbirinden güzel aranjmanları bir araya geldi... Derin aşkınızı anlatmak için daha fazla beklemeyin, bırakın söyleyemediklerinizi onlar sizin adınıza söylesin. Eğer ona romantik hediyelik eşyalar ile donatmak isterseniz, sevgiliye hediye çeşitlerimize de bakmayı unutmayın!

Sevgiliye alınan çiçeğin yanında romantik bir çift söz etmemek olmaz tabi ki. Sevgiliye güzel sözler ve sevgiliye doğum mesajı sayfamızdaki kısa notlara göz atarak çiçeğinizin yanına güzel bir kart notu ekleyebilirsiniz.

Romantik bir jest yapmak için sevgiliye hediye çiçek göndermek, birçok seçenekten biri. Ya da evliliğe doğru giden bir ilişkiniz varsa, evlilik teklifi ederken bu güzel anı şık bir çiçekle taçlandırabilirsiniz. Sevginizi en iyi şekilde ifade etmek için sıradan bir günde de çiçek göndererek sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Yıl dönümlerinizde ya da Sevgililer Günü gibi özel zamanlarda hislerinizi göstermek için aldığınız zarif bir çiçek, en güzel hediyelerden biridir. Göz kamaştıran ve hoş kokularıyla büyüleyen çiçek aranjmanlarına ÇiçekSepeti farkıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Sevgiliye Çiçek Gönder

Romantizmi yükselten en iyi nesnelerden biri olan çiçekler, güzel bir sunumla birlikte sevdiğiniz insana verebileceğiniz en güçlü hediyeler arasında. Bütün çiftlerin en güzel anlarına eşlik eden çiçekler, hafızalarda yer eden bu anların somut objelerinden biri haline gelir. Görsel açıdan zengin ve estetik tasarımlara sahip çiçekler sayesinde eşsiz hatıralar bırakabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitleriyle her güne ve duruma özel tüm çiçekleri ÇiçekSepeti üzerinden hızlıca bulabilirsiniz.

Aranız dargın olduğu için O'na verdiğiniz değeri hatırlatmak isterseniz, güzel kokulu şık çiçekler size bu konuda yardımcı olabilir. Ayrıca çalıştığı yere bu tür bir çiçek göndererek sevgilinizin masasını da renklendirebilirsiniz. Sevgilinize gönderdiğiniz çiçekleri güzel bir ritüel haline getirerek hayatınızın aşkını sık sık sevindirebilirsiniz. “Sevgiliye çiçek” kategorisinde yer alan tüm çeşitleri inceledikten sonra beğendiğiniz ürünü her yere kolaylıkla göndermeniz mümkün. Üstelik çiçeğin hangi tarih ve saat aralığında alıcıya ulaşmasını istediğinizi de kendiniz belirleme imkanınız var. Online sipariş seçeneğiyle satın alma işlemi oldukça basit. Bu sayede sadece özel zamanlarda değil içinizden geldiği her an sevgilinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Sevgiliye Çiçek Önerileri

  • Sevgiliye çiçek buketi gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda vazo ve küre içerisinde farklı sunumlardaki ürünler en güzel alternatifleren biri olabilir.
  • İlişkinin daha çok başındaysanız yeni sevgiliye ilk çiçek olarak sade ve şık görünen beyaz papatya aranjmanı gönderebilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz kişiye en güzel şekilde “Seni Seviyorum” diyerek aşkınızı daha da güçlendirmiş olursunuz.
  • İlişkinin en güzel anlarından biri olan söz gecelerinde de sevgiliye vazolu çiçek çeşitlerinden birini hediye etmek en iyi seçimlerden biri olabilir.
  • Tek bir gül ya da özel olarak hazırlanan sevgiliye çiçek aranjmanı çeşitlerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Yeni Sevgiliye Çiçek Göndermek

Sevgilinize hangi çiçeği göndereceğiniz konusunda emin değilseniz ÇiçekSepeti size bu konuda birçok alternatif sunarak karar vermenizi oldukça kolaylaştırır. Yeni sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi güzel bir çiçek ve not ile doğal bir şekilde anlatabilirsiniz. Hayatınızı paylaştığınız insana şık bir hediye olarak sunabileceğiniz, sevdiğiniz insan kadar zarif görünüme sahip gül, orkide, papatya, lilyum ya da karanfil gibi birçok çiçek türünü ÇiçekSepeti üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.