İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediyelik Takılar

Sevdiklerinizi mutlu etmek için sebep aramadan da hediye alabileceğiniz takı ve aksesuar setleriyle onların yüzlerini güldürün. Özel günler için de dilerseniz Anneler Günü’nde annenize hoş bir kolye, Babalar Günü’nde babanıza şık bir kol düğmesi ya da evlilik teklif etmek için sevgilinize göz kamaştıran bir tektaş yüzük hediye edebilirsiniz. Birbirinden güzel takı ve aksesuar setleriyle sevdiklerinize sevginizi gösterin.

Takı Modelleri

Yine o sıkıntılı hediyelik seçimi kararsızlığındasınız ve bütçeniz de makul limitlerde ise, sizi kurtaracak hediyelik grubu takı aksesuar olacaktır. Takıların altın veya gümüş hammaddesine göre farklı bütçe limitlerine uygun olması ve klasik, spor vb. farklı konsept modellerinin bol olması hediye seçimi açısından sizi epey rahatlatacaktır. Atasay, Altınsay gibi büyük markaların altın takılarının yanı sıra, Koton veya son dönemde takı yapımı trendinin artmasıyla birlikte yeteneklerini gösteren özgün tasarımcıların el yapımı takı modellerini şimdi online satın alabilirsiniz. Kendi hediyesini el emeği yapmak isteyenler için takı yapımı malzemeleri ve takı yapım setleri de yine websitemizden online satın alabileceğiniz ürünlerden sadece birkaçı.

Modern takı modelleri dışında; YüzükBileklikKüpeSaat , Kol düğmesiKravatÇanta, Aksesuar ve Kolye kategorilerimizdeki yeni ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Hediyenizin yanına anlamlı bir kart notu eklemek için sevgiliye güzel sözler ve aşk sözleri sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz.