İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İndirimli Takılar

Son derece şık ve zarif tasarımların bir arada yer aldığı indirimli takılar, birbirinden özel seçenekleriyle farklı zevklere hitap eder. Çeşitli taşlar, özel metaller ve rengarenk deriler içeren takılar giysileri adeta tamamlar. Farklı takılar kullanıldığında bir kombinin etkisi ve kişinin kendini ifade şekli tamamen değişir. ÇiçekSepeti'nde yer alan indirimli takıları inceleyerek birbirinden farklı modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tüm Gözler Üzerinizde Olsun

Doğru seçilmiş takılar, yeni bir ortama girdiğinizde fark edilmenizi sağlar. Tüm gözlerin size çevrilmesini sağlayacak güçte tasarımlar, size herkesin içinde özel hissettirme fırsatı tanır. Eğer siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için şık bir takı seçmek istiyorsanız ÇiçekSepeti üzerinde yer alan binlerce ürün arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

Giysilerinizi birbirleriyle nasıl kombinlediğiniz kadar ne tür aksesuarlar kullandığınız da önemli. Gücünü farklı materyallerden alan takılar, farklı tarzlara tamamlayıcı birer detay olarak katkı sunar. Bu noktada seçtiğiniz giysi kombinine en uygun aksesuarları seçmek önem kazanır. Uygun takıyı seçerken ilk olarak aksesuarın boyutuna karar vermeniz gerekir. Eğer sade bir kombin yaptığınızı düşünüyorsanız, boyut olarak büyük aksesuarları tercih edebilirsiniz. Ancak giysileriniz yeterince detay barındırıyorsa, daha minimal tercihler yapmanız görsel bir denge kurmanıza olanak tanır. 

Giysilere Uygun Seçilen Takılarla Şıklığınıza Şıklık Katın

Giysilere uygun takılar seçerken öncelikli dikkat etmeniz gereken detay aksesuar ve giysiler arası renk uyumu. Pastel tonlarda kıyafetler giydiyseniz, aksesuar olarak da benzer renkler seçmeniz bir bütünlük yaratmanıza yardımcı olur. Eğer giysileriniz büyük desenler ya da çiçek gibi çeşitli baskılar barındırıyorsa aksesuar seçerken daha sade seçenekleri değerlendirmeniz yerinde olur. Rengarenk ya da desenlerle bezeli kıyafetler giydiğinizde gösterişli takılar kullanmak, kalabalık ve karmaşık bir görüntüye neden olur. Çok sayıda rengi ve deseni bir arada kullanmak, yakalamak istediğiniz şık ve göz alıcı havanın önüne geçer. Bu nedenle, desenleri ve baskılarıyla dikkat çeken giysiler tercih ettiğinizde daha minimal aksesuarlar kullanmanız gerekir. Örneğin inci takılar ya da tek renkli ve parlak olmayan aksesuarlar ideal birer seçim olur. Göz alıcılığını duruluğundan alan aksesuarlar üzerine de çok sayıda seçeneği ÇiçekSepeti üzerinde kolayca bulabilirsiniz. 

Enerjinizi Yükseltecek Taşların Etkisini Deneyimleyin

Konu taşlar olduğunda çok sayıda alternatif büyük bir seçenek bolluğu yaratır. Pırlanta gibi değerli taşların yanında şifalı olduğuna inanılan taşlar da ön plana çıkar. Enerji çalışmaları yapan kişiler ametist, akik, sitrin ve kuartz taşların şifa veren etkilerine başvurur. Bu taşları barındıran bir kolye, küpe, bileklik ya da yüzük kullanıldığında kişi çakralarında arınma, enerji frekanslarında uyumlanma yaşar. Bu tür etkiler dolayısıyla şifalı taşlar içeren aksesuarlar sık kullanılan ürünler haline gelir. Siz de şifalı taşlar hakkında kısa bir araştırma yaparak ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz taşları içeren aksesuarların hangileri olduğuna göz atabilirsiniz. 

İster Kendiniz Kullanın, İster Hediye Edin

ÇiçekSepeti üzerinde tek tıkla görüntüleyebileceğiniz indirimli takılar arasında hem sizin  hem de sevdikleriniz için harika aksesuar alternatifleri yer alır. Kişisel kullanım için tercih edilebilen indirimli takılar aynı zamanda son derece zarif ve düşünceli hediye seçeneklerine de yer verir. Doğum günü, yıl dönümü, terfi ya da herhangi başka bir sebeple sizin için özel olan kişilere hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Böylesi durumlarda çok sayıda insan aksesuarlardan yardım alır. Bu noktada en ideal ürünü bulmanın yolu, hediye almayı planladığınız kişinin aksesuar zevklerini bilmekten geçer. 

Siz de eğer kendiniz ya da sevdikleriniz için çeşitli takılar satın almak istiyorsanız, ÇiçekSepeti üzerinde yer alan indirimli takılara göz atabilir, beğendiğiniz ürünü ise tek tıkla ÇiçekSepeti üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.